Автор Тема: илюминатите  (Прочетена 11244 пъти)

Неактивен ly

илюминатите
« -: 6 Юни 2011 14:02:52, Понеделник »
кои в същност са илюминатите и наистинали оправляват политиката и маниполират хората?

Неактивен ly

илюминатите
« Отговор #1 -: 6 Юни 2011 14:06:39, Понеделник »
стана ми интересно много нашомяло е че илюминатите оправляват политиката маниполират хора чрез ритуали и разни синволи и прочие
 вярнолие или не ?

Неактивен Nyarlathotep

илюминатите
« Отговор #2 -: 6 Юни 2011 15:24:09, Понеделник »
Aбе най-вече властват над народите... чрез едно мноого популярно средство (но не и за теб) наречено правопис...
Аз съм вечната опозиция..  
 като кажеш бяло...  
 аз казвам черно...
 И най-лошото е...  
 Че аз съм този който винаги е прав

Неактивен Carstvena

илюминатите
« Отговор #3 -: 8 Юни 2011 12:11:39, Сряда »
http://vbox7.com/play:c2db2646 Илюминати,Масони,те се водят за свтовната мафия,която управлява света. В книгите на Дан Браун са описани много подробно техните действия. Особено в последната му книга "Изгубения символ".

Неактивен 921

илюминатите
« Отговор #4 -: 8 Юни 2011 16:48:13, Сряда »
Препоръчвам "духът на времето" филма го има в замунда, от три части е, започва от времето преди първата световна война до ден днешен. Има интерестни неща и за религията...

 http://www.zamunda.net/details.php?id=197384&hit=1
Роден съм от Вселената. Бог е мой баща. Земята дом. Волята закон.
 921

Неактивен Backo

илюминатите
« Отговор #5 -: 15 Ноември 2011 01:19:59, Вторник »
Препоръчвам ,,Знака на българина'' на Димитър Недков (3 части). В него се разказва за масони, илюминанти и паметта на водата, интересна книга е smile

Неактивен pres0

илюминатите
« Отговор #6 -: 26 Ноември 2013 01:15:43, Вторник »
Спред мен това е едно тайно общество- (обаче ако започнем да расъждаваме от сега ще кажем как пък точно "тайно" и "общество" ,но това е друг въпрос) което има за цел да управлява паричния поток,но погледнато философски виждаме ,че има доста символи присъщи на еврейстаката Кабала(тоест заети от там). Аз лично препоръчвам за четиво,защото е леко и дава основни отговори на повечето въпроси ( Джулиано Ди Бернардо "Философия на масонството" мисля че изданието беше 2006). Но да кажем според мен магията ти дава много по цялостно обяснение на догмите преставени там .. Масонството не е религия ,нито има общо със Сатаната или там както тръбят разни амеркански печатници . Според мен ВСЯКА една религия или ложа преставя способи за използването на една и съща Тайна ...алхимиците я наричат "Философския камък" други пък "квадратурата на кръга" и тн. Също ако не се лъжа те разглеждат БИТИЕТО НА ЕНОХ което е по старо от Моисей и представлява същата догматика. А ако не ви се губи време в лутане из дебрите на на "уж" тайните общества и най-вече техните "тайни" предлагам Елифас Леви "Учение и Ритуал на Висшата магия".
Който яде Моята плът и пие Моята кръв, има живот вечен, и Аз ще го възкреся в последния ден. Защото плътта Ми е наистина храна, и кръвта Ми е наистина питие. Който яде Моята плът и пие Моята кръв, пребъдва в Мене, и Аз в него" (Йоан. 6:53-56)

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
илюминатите
« Отговор #7 -: 30 Ноември 2013 23:08:09, Събота »
Ордена на "Илюминатите" е създаден през 1776г. в гр. Инголщадт- Бавария-днешна Германия-от университетския професор по църковно право и практическа философия(етика) Адам Вайсхаупт. Личността му се свързва с безупречна прецизност и педантичност във всичко което прави,но и с много труден характер. Заради възгледите си той е изпаднал в изолация от учителския колектив на университета,но се сближава със студентите.
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
илюминатите
« Отговор #8 -: 4 Декември 2013 10:56:30, Сряда »
Боже....

 "един от наи нашомелите вапроси
 кои в същност са илюминатите и наистинали оправляват политиката и маниполират хората?
 стана ми интересно много нашомяло е че илюминатите оправляват политиката маниполират хора чрез ритуали и разни синволи и прочие
 вярнолие или не ?"

 ? WTF ?
 Толкова правописни грешки на едно място....

 crazy
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
илюминатите
« Отговор #9 -: 4 Декември 2013 11:30:46, Сряда »
Но е на кирилица....най-важното  .
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен Godsmack

илюминатите
« Отговор #10 -: 8 Декември 2013 18:09:31, Неделя »
сега съм се заел и със тях,смятам да ги разнищя,имам и познати масони,но не знам как да подхвърля темата,гледам разни филми,чета разни нещица,доста е интересно и също така объркано,да не кажа,че някои неща са и подвеждащи.
само онзи който е познал болката може да оцени

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
илюминатите
« Отговор #11 -: 8 Декември 2013 19:34:45, Неделя »
LyLyth, младежът като дойде насам и имаше желание да се научи да пише правилно... Така че няколко човека се мъчихме да го учим (темата "Техники за правопис в българския език" в "Парапсихология" беше за тази цел), но после не зная какво стана с младежа и накъде го отнесе животът...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
илюминатите
« Отговор #12 -: 8 Декември 2013 21:14:22, Неделя »
М, товa се учи с речник, грaмaтикa и мaлко уроци, но желaнието е похвaлно.
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
илюминатите
« Отговор #13 -: 8 Декември 2013 21:59:33, Неделя »
Не можеш да дадеш на някой нещо което той не иска да вземе.
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен pres0

илюминатите
« Отговор #14 -: 9 Декември 2013 08:42:25, Понеделник »
Исках да попитам за някои символи на свободните зидари. Един от тях ме гложди и това е шахматната дъска. Исках да попитам тук или някой линкче да ми се даде ,защото отвсякъде виждам различни тези,но не мога да отделя "сеното от плявата"...
Който яде Моята плът и пие Моята кръв, има живот вечен, и Аз ще го възкреся в последния ден. Защото плътта Ми е наистина храна, и кръвта Ми е наистина питие. Който яде Моята плът и пие Моята кръв, пребъдва в Мене, и Аз в него" (Йоан. 6:53-56)