Автор Тема: Гарван  (Прочетена 5719 пъти)

Неактивен alexraven

Гарван
« -: 7 Май 2011 20:48:38, Събота »
Здравейте, имам малко нужда от помощ как да призова гарван и неговите сили.

Неактивен alexraven

Гарван
« Отговор #1 -: 7 Май 2011 23:11:05, Събота »
Аз знам един Шамански ритуал, който е да разбереш кое е твоето животно което ти дава сила. Решил съм утре да го направя, за да се свържа с него и да ми помогне за ритуала на гаравана.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Гарван
« Отговор #2 -: 8 Май 2011 13:12:03, Неделя »
Животните притежават определен интелект. Маговете, както и по принцип по-наблюдателните сред хората, знаят това. Но за маговете животното е това, което е по-близо до природата и затова е в състояние да укаже някои грешки при работата с нея. Животното не е силата. Не е и източникът на силата. То е природното познание за нея.

Ето клип, на който е показана част от способността на гарваните да осмислят ситуация и да използват средата, за да достигнат до крайна цел (в случая използват колите да им чупят хапването, а и дори се ориентират по светофар кога е безопасно да изядат така счупеното хапване).

Това по-долу е клип за проява на интелект от страна на разни животни, а мен лично в този клип ме впечатли как птицата ловеше риба на хляб, който мъкнеше от друго място, за да го потопи във водата.

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Гарван
« Отговор #3 -: 8 Май 2011 13:25:39, Неделя »
Ето и още нещо за интелекта на гарваните:

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен fnosen

Гарван
« Отговор #4 -: 8 Ноември 2013 19:09:49, Петък »
Страхотно е! Ще пробвам и аз. smile
Печелят смелите, които познават саможертвата и не се страхуват да се борят за постигането на целите си.