Автор Тема: Халюциногени  (Прочетена 26099 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Халюциногени
« Отговор #45 -: 28 Септември 2018 11:45:04, Петък »
Но Цеци,определено и твоята политика ме накара да се замисля.Малко е крайна,но май е ефективна.
Искрено се надявам да е ефективна и да не ми се налага да стигам до вземането на наркотици, защото е страшно. Но думата ми винаги е тежала на мястото си и син ми знае, че видя ли у него признаци, че пуши или се дрогира по какъвто и да било друг начин няма да се поколебая и ще го изпреваря като му причиня това което иначе той ще причини на мен.
За един родител няма по-голям кошмар да гледа как детето му пропада и страда, аз лично за себе си зная, че не бих го преживяла. Т.е. достатъчно съм силна, за да го преживея, но не искам! Следователно синът ми има избор: Не се дрогира по никакъв начин и има майка - дрогира се и... И майка му тръгва по неговият път като ще го измине на бегом и ще свърши със свръхдоза...
Като не съм съумяла да го науча навреме да прави избори ще ми се наложи да го направя сега по трудният начин, но всеки плаща грешките си. Аз също...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Халюциногени
« Отговор #46 -: 28 Септември 2018 16:03:37, Петък »
Ох, Цеци.. тва ако го кажа на всичките ми приятели, които пушат.. ще стана Боб Марли!!  [crazy]  Не подбира, нито махалняците, нито аристрократите. Всичките са с джойнт в уста и тука идва тва, дето го каза Херокс - заливат ни с пропаганда отвсякъде колко е модерно да се пуши, колко е полезно. Песни се пеят, филми се правят, книги се пишат... на човек до гуша да му дойде. Моите майка и татко ме отгледаха с много любов и мъъничко шамари. Те ме научиха, че човек няма нужда от наркотици и в момента така възпитават и брат ми... а той тъкмо е в тази възраст, която е най-типична за прохождащите наркомани. У дома се чувствам на място и ми липсва, щото само те не взимат нищо реално.. а и ме разбират. Няма човек в университета, на улицата, на балкона или където и да е, който да не пуши марихуана. Доста сам се чувствам в тва отношение, щото няма къде да избягаш. Както един път се пошегува един мой приятел за мен - "Той не пие, не пуши, не взима наркотици.. да се чудиш как има приятели! хахаха"
Спортувам, чета всеки ден и целта ми е да съм максимално трезвен и в контрол на своя живот... но, цената, която плащам е, че съм сам в разбиранията си.  [yes]
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Халюциногени
« Отговор #47 -: 29 Септември 2018 04:24:52, Събота »
но, цената, която плащам е, че съм сам в разбиранията си
Има много млади хора които мислят като теб и не друсат, просто още не си ги срещнал. Но освен всичко друго тук сме форум за магия - програмирай си живот сред хора без дрога и ще видиш как ще се окажеш в нова среда.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Халюциногени
« Отговор #48 -: 29 Септември 2018 13:58:43, Събота »
но, цената, която плащам е, че съм сам в разбиранията си
Има много млади хора които мислят като теб и не друсат, просто още не си ги срещнал. Но освен всичко друго тук сме форум за магия - програмирай си живот сред хора без дрога и ще видиш как ще се окажеш в нова среда.
ХА хА именно!Въпрос на гледна точка е дори.Според мен вече си ги срещнал.Аз и Цеци вярвам,че и други от форум  също не употребяваме.Въпрос на време е да ги срещнеш и извън виртуалното пространство.Дано не си само от провинцията,че аз докато живееш в България бях от малък провинционален град и неупотребяващите бяхме единици...разпръснати из целият град единици.
THE WORLD IS MINE!

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Халюциногени
« Отговор #49 -: 29 Септември 2018 14:57:08, Събота »
Ще го видя това програмиране какво е, що е. Интересно ще ми е да видя резултатите.
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Халюциногени
« Отговор #50 -: 30 Септември 2018 01:38:32, Неделя »



🙂
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.