Отворена дискусия > МАГИЯ

Предметна псевдомагия

<< < (6/6)

Libra777:
Я да не ми плашите малката пламъчка, че ще ви подгоня с дракона и огнената метла и само на филми ще ми станете [devil]

Solomon:
Dee2free...От тебе май ке биде добра бабаяга... [umnik]

posleden:
На огин ми мириса.🤔

Цеци_Вихронрав:

--- Цитат на: Dee2free в 24 Февруари 2021 01:34:49, Сряда ---Сега.. с моите скромни познания, знам че могат, да, но за целта се използват най-вече кристали, тъй като са сред най-добрите проводници за енергия. Колко време ще я „държат“ зависи от това колко често се използват, къде и по какъв начин са разположени докато не се използват и така.. След като се “изтощи“ даден камък следва да бъде пречистен, презареден и програмиран, така че да може да ти помага с това от което имаш нужда.
--- Край на цитат ---

Абсолютно точно обяснено!
А колкото до вярата... Трябва си и вяра, но да лежи на реални възможности.
Щом си дружка на Либра то танцуваш с огън и ще ти дам подходящ пример.
Когато танцуваш с огън, ако тръгнеш във танца, с вярата, че ще вземеш да се изгориш то задължително ще стане нещо и ще се изгориш, но ако вярваш, че няма да се изгориш се отпускаш и нещата се получават.
В същото време ако аз дето никога не съм танцувала с огън тръгна с каквато и силна вяра да е, че няма да се изгоря, то в един момент ще си оплета ръцете и ще пламна, защото не съм се научила.

Lovespell92:
Аз мисля,че под "бяла" магия хората разбират магия,която не вреди ,а под "черна" имат предвид магия,ясно предназначена да се навреди или такава,която включва кръв или неща от гробище. А според мен цвят няма. Намесата си е намеса.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия