Автор Тема: Формулиране на намерението при магическа работа  (Прочетена 33991 пъти)

Неактивен veselka97

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #15 -: 13 Март 2012 22:40:17, Вторник »
Имам един въпрос случайно намерих сайта и туко що се регистрирах,а ето ми го и въпроса когато правиш някоя магия например (някой да те харесва или с някой да сте приятели) т.е. да въздействаш на някой просто какво правиш си справка как да кажеш заклинанието и готово имам предвид примерно (Волята ми е едикойси да ме харесва) повтаряш го мислиш силно за този някой и готово или има и нещо друго - начинаеща съм само съм чела разни форуми и т.н ама този форум ме заитнригува най много..Имам и друг въпрос какво мислите за вуду магиите (просто изявявам мнение и питам да не си помислите нещо лошо по мой адрес) smile

Неактивен 921

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #16 -: 13 Март 2012 23:03:56, Вторник »
Ако искаш някой да те хареса, първо сама трябва да се харесаш. Второ, да не е на всяка цена. "Ако не си купиш вестник от една будка защото е затворена, ще си купиш от друга"....Как искаш да те харесат? Като сексуален обект, или като човек? От това зависи и самото ти излъчване.
Роден съм от Вселената. Бог е мой баща. Земята дом. Волята закон.
 921

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #17 -: 13 Март 2012 23:17:02, Вторник »
veselka97, форумът не е за деца. Съветът ми е да почакаш да пораснеш, а после да дойдеш пак насам. Надявам се да ме разбираш.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен beny123

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #18 -: 17 Март 2012 10:22:54, Събота »
ок.Благодаря за отговора..Докато не пита човек няма как да се научи..А,как е правилно да се формулира..например..Моята воля е да бъда с еди кои си ..даден човек до еди колко си месеца!!!!дали това е най правилната формулировка..Ще съм благодарна ако ме посуветва някой..защото всеки изказва различно мнение..а аз знам,че е много важно И как се формулира дадено желание...за да не си остане само на етап..Искам,желая..и тн..и в крайна сметка нищо..
aaaaabbbbbdddd

Неактивен night

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #19 -: 17 Март 2012 23:44:05, Събота »
ДА наистина да се чудиш а и освен това аз се чудя каква ли магия трябва за това ако може някой да ми подскаже happy ^_^

 От The Shadow - Веселке, ти май не разбираш. Форумът не е за деца.

Неактивен Belladonnaa

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #20 -: 8 Април 2012 16:17:43, Неделя »
"Например думи като "искам", "желая", "трябва ми" итн не е добре да се използват,"

 Здравейте, може ли да ми кажете дали това важи и за сигилите. Искам да помоля и за съвет как е най-добре да формулирам желанието са за сигил. Желанието ми е много важно, значимо и съдбоносно за мен и е вважно да е както трябва и да не се оплете нещо, защото вече много време организирам, действам, планирам и все нещо се обърква и смятам че един добре направен сигил би могъл да ми помогне да канализирам нещата.
 Благодаря предварително!

Неактивен Aurelia

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #21 -: 9 Април 2012 13:04:15, Понеделник »
Наистина доста полезно. Особено последната част - не се бях замисляла и досега не съм поставяла допълнение като например 'без това да навреди на близките ми', но всъщност наистина има логика.

Неактивен Justerini

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #22 -: 10 Юни 2012 00:47:49, Неделя »
А аз бях чела че всъщност не е толкова важно какво точно ще кажеш, а колко силно ще го кажеш и искаш.. незнам и не споря,но ми се струва логично .. surprised
Здравейте и от мен :) Ето че и аз се реших най после .. Интересувам се много от оклулното и имам огромно желание да бъда приета понауча още нещо :) благодаря

Неактивен magic_dream

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #23 -: 12 Юли 2012 02:49:49, Четвъртък »
Здравейте. Това е моят първи пост тук и искам да ви попитам как точно трябва да се изпълни намерението ми - моята воля е да бъда с този човек или какви точно трябва да са думите ми? Става дума за любовно намерение.

Неактивен tattul

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #24 -: 2 Август 2012 00:34:13, Четвъртък »
magic_dream, biggrin , ако чакаш някой да ти сложи думи в устата по този повод, забрави. Не и тук. Твоята воля ясно - а волята на другия?... или тя е без значение, важното е да стане, пък другия да му мисли...
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен magic_dream

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #25 -: 2 Август 2012 03:09:08, Четвъртък »
tattul wink просто поисках съвет, за това сме в този форум. Редно е да попитам, няма нищо неудобно и срамно в това, нали така? Благодаря ти все пак, че откликна. Разбирам, че трябва да вложа нещо и от себе си. Не става да разчитам на друг, но един съвет и критика никога не са ми излишни. Моята воля е ясна, просто не си формулирах точно проблема, за което мога единствено да се извиня. Не бих направил нещо с което да навредя на когото и да било и знам със сигурност, че и другият човек има симпатии към мен. Не е само от едната страна и за това го правя и чета какво би било най-подходящо в случая. Защото по нормалния начин просто няма как да стане. Така се случва, че не може да се засечем, поради постоянна заетост от негова страна и това пречи да се запознаем. С няколко думи това е. Имам желанието, макар и по този начин да направя някаква стъпка и да бъда с човека с който ще бъдем наистина щастливи и се харесваме взаимно. smile Ако мога да получа съвет, като за начинаещ, който тепърва ще започне да се занимава с магия, ще бъда благодарен.

Неактивен tattul

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #26 -: 2 Август 2012 11:42:09, Четвъртък »
magic_dream, редно е да попиташ, редно е да отговоря, така както се пита. Според това, което си написал, ти трябва да създадеш ситуация , в която да се срещнете, а не да привличаш човек до себе си. Вярвам, че когато нещо трябва да се случи, то се случва. Ако смяташ, че си положил всички усилия да намериш начин, да се срещнеш с въпросния човек и ти е необходима....магическа помощ.... biggrin , но не мисля така. Но няма да останеш без отговор в случая. А когато видиш човека пред себе си, просто бъди искрен и бъди себе си, думите сами идват в такъв момент. Успех.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен magic_dream

Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #27 -: 2 Август 2012 11:59:07, Четвъртък »
Благодаря ти за съвета. smile Но просто е невъзможно да се засечем в случая, тук е сложно за обяснение и за това смятам, че това е начинът. Остава само да прочета повече за този вид магия, тъй като отдавна се интересувам но още не съм започнал да я практикувам. Смятам, че темата и форумът са наистина полезни и благодаря също и на създателят. Надявам се да бъде от полза. smile

Неактивен stella75

  • Newbie
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 63
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #28 -: 21 Август 2012 21:58:50, Вторник »
Напълно съм съгласна с tattul :-)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Формулиране на намерението при магическа работа
« Отговор #29 -: 29 Октомври 2012 09:27:20, Понеделник »
В "Поръчки до Вселената" и "Тайната" описват тази техника за изпълняване на желания. Но освен, че трябва да формулираш и заявиш ясно желанието си не трябва да забравяме, че трябва да благодарим. И още нещо важно: трябва в момента на изричането да се чувстваме така все едно вече се е случило. Действа.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен