Автор Тема: малко помощ?  (Прочетена 12253 пъти)

  • Гост
малко помощ?
« -: 7 Януари 2011 13:23:03, Петък »
Знам, че повечето които разбирам от нещата са против магията за любов първо това да оточна. Дадъх сумати похабени пари по хора, които явно лъжат само за да вземат пари няма да разказвам сега каква е моята история защотото е дълга. Обръштам се към хората, които имат опит в магията и дали може някои да ми каже да направа нещо, нещо което ще подеиства, а не да продължавам да хаба пари на вятъра!

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 517
  • Total likes: 68
  • Karma: +10/-0
    • Профил
малко помощ?
« Отговор #1 -: 7 Януари 2011 19:52:56, Петък »
Ти си единствената възможна магия за любов. Когато го осъзнаеш, научиш се да го използваш и прилагаш, това ще действа и ще е безплатно.

  • Гост
малко помощ?
« Отговор #2 -: 8 Май 2011 16:47:40, Неделя »
Здравейте,
 Днес с майка ми разчиствахме килера и намерихме много стари,изпокъсани и кърпени женски дрехи,които не са наши.Възможно ли е да е някаква магия и ако да,какво трябва да направим ?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
малко помощ?
« Отговор #3 -: 8 Май 2011 18:02:17, Неделя »
Не е възможно да е магия. Това, което трябва да направите, е да си продължите с разчистването.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

  • Гост
малко помощ?
« Отговор #4 -: 15 Юни 2011 09:43:41, Сряда »
Благодаря

Неактивен ly

малко помощ?
« Отговор #5 -: 15 Юни 2011 12:28:20, Сряда »
така мога да ти помогна как да я разкриеш пред другите просто камера или телефон поставен на правилното място в режим снимане и клипа излиза с дата и звука от шепненетои ще се чуе и сичко ще може да го искараш на яве

Неактивен padm3

малко помощ?
« Отговор #6 -: 15 Юни 2011 12:28:30, Сряда »
Може ли да питам защо не мога да вляза в затворените секции

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
малко помощ?
« Отговор #7 -: 15 Юни 2011 12:28:40, Сряда »
Може да питаш. smile
 Отговора е в Правилата на сайта, които се предполага, че си прочел, съгласил си се с тях и едва след това , padm3, си се регнал.
 Второ - следи къде поустваш питанията си. Премествам твоето в "търся помощ" - мястото му не е в "съобщения ОТ администрацията"
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

  • Гост
малко помощ?
« Отговор #8 -: 11 Юли 2011 16:32:28, Понеделник »
Здравейте, някои може ли да ми каже магия или начин по които да развържа късмета.
 ето кратката история:
 каквото купя винаги има трудности,с каквото се заема става мн трудно в къщи постоянно имаме проблеми с нещата,просто вс става мн трудно с мн нерви и притеснения ,мн проблеми и в любовта съм така,нямам късмет мислех 4е апартамента ни е прокълнат от пра-баба ми за това се допитах до маг и той ми каза че късмета ми е завързан и трябва да се развърже.Чета и търся в книгите които имам и от библиотеката и в книжарниците които имам в града но за сега нищо.За това реших да потърся в форум някои може да има идея или да се е сблъсквал с проблем както моят.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 517
  • Total likes: 68
  • Karma: +10/-0
    • Профил
малко помощ?
« Отговор #9 -: 11 Юли 2011 20:51:38, Понеделник »
Quote (ivanshemeta)
за това се допитах до маг и той ми каза че късмета ми е завързан и трябва да се развърже.


 Попита ли "мага" дали късметът ти е вързан на панделка, на възелче и от какъв плат е, а дали пък и не е някое въженце и в какъв цвят? wink

 Сега сериозно. Късметът не е плат, нито пък е въже, че да се връзва и да се развързва. Т.е. не препоръчвам да си губиш времето с "магове" или пък с "магии", които да го "развръзват" този твой "завързан" късмет.

 Животът не е низ от хубави събития за никого. Просто има хора, които не споделят проблемите си с околните и в резултат отстрани оставят впечатлението, че животът им е безупречен.

 Реалността е такава, че всеки си има своите неприятности. А неприятностите се решават винаги трудно, с много нерви и много притеснения. Иначе щяха да са приятности, а не неприятности, нали така?

 Обаче ако се заровиш в лошото, то няма да имаш очи да видиш хубавото. Понякога хубавото в живота е подценявано. Огледай се. Сигурно от толкова неприятности, пропускаш да го видиш. Хубавото може да е дори усмивката на слънцето в утринта.

 Не позволявай на проблемите да те ослепят за хубавото, колкото и мъничко да е това хубаво. Не забравяй, че подобното привлича подобно. Ако се оторачваш в проблеми, само проблеми ще привличаш. Затова се оторачвай в дребните хубави нещица, които ти се поднасят през деня и подхождай към света позитивно.

 С проблемите се разправяй с твърда ръка, с увереност, че те имат проблем с теб, а не ти с тях. И ще видиш, че ще се почувстваш по-добре.

Неактивен Cath

малко помощ?
« Отговор #10 -: 12 Юли 2011 13:12:30, Вторник »
Съвета на Химера е много хубав и аз те съветвам да го последваш. Въпреки това, ако все пак искаш да потърсиш някакво заклинание, съдейки по това, че пишеш във форум за практическа магия, то има много такива за отключване на късмета. Най-разпространени са тези, в които символично се отключва късмета, чрез отключването на катинар и изричането на определена заклинателна формула. След това катинара се пази така, както е отключен. Можеш да потърсиш в тази насока. Успех!
Evil is a point of view.

  • Гост
малко помощ?
« Отговор #11 -: 13 Юли 2011 18:34:24, Сряда »
благодаря ви за съветите ще направя вс. по силите да го изпълня bb2 wink

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
малко помощ?
« Отговор #12 -: 24 Август 2011 00:14:49, Сряда »
здравейте,не мога да се концентрирам да направя нищо смислено,с осмиците ли да пробвам,че не се понасям така((

Неактивен tattul

малко помощ?
« Отговор #13 -: 24 Август 2011 01:08:03, Сряда »
MIM, първо какво смислено искаш да направиш? Второ, хубаво е за започнеш с релакс на тялото, постепенно ума. Така започваш да чувстваш себе си различно. Постепенно изучавай концентрацията, ако целиш конкретно упражненията в практиката тук. Наблюдавай всичко около теб, така е по-лесно, притихвай и наблюдавай хората, предметите. незнам как си със времето, но оставай сама - разходка за около половин час, да се усамотиш в стаята....инак главата ти гръмва. постепенно ще се научиш да се отпускаш. Но не се бухай концентрирано да правиш всичко на един път - ще се претовариш и ще ти отиде желанието за всякаква работа :p. С времето и практиката ще се концетрираш от раз и ще си намираш нещата , които са ти нужни от раз.... питаш за осмиците? приятна практика - леко успокоява и леко енергизира, точната дума е тонизира, но и пречиства..Нея спокойно може да я правиш. на мен ми свърши работа. тъкмо ако решиш и твоят опит ще прибавам. После се насочи към Да видим и започни от там - това е основата. ти не си без опит, но тук нещата са свързани и мини по реда им,. успех
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен MIM

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 142
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
малко помощ?
« Отговор #14 -: 24 Август 2011 01:29:23, Сряда »
точно в- да видим,нещо много се расейвам,а са неща които знам как стават,но не и сега,сякаш не съм тук.
 аз нямам проблем с релакса и разходките,а и няма от какво да ми гръмне главата,а времето си е само мое,но имам неприятност,явно от това е.някак трябва да я пренебрегна явно.
 аз имам опит но не и точно в магията.