Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

малко помощ?

<< < (2/5) > >>

ly:
така мога да ти помогна как да я разкриеш пред другите просто камера или телефон поставен на правилното място в режим снимане и клипа излиза с дата и звука от шепненетои ще се чуе и сичко ще може да го искараш на яве

padm3:
Може ли да питам защо не мога да вляза в затворените секции

myself:
Може да питаш.
 Отговора е в Правилата на сайта, които се предполага, че си прочел, съгласил си се с тях и едва след това , padm3, си се регнал.
 Второ - следи къде поустваш питанията си. Премествам твоето в "търся помощ" - мястото му не е в "съобщения ОТ администрацията"

:
Здравейте, някои може ли да ми каже магия или начин по които да развържа късмета.
 ето кратката история:
 каквото купя винаги има трудности,с каквото се заема става мн трудно в къщи постоянно имаме проблеми с нещата,просто вс става мн трудно с мн нерви и притеснения ,мн проблеми и в любовта съм така,нямам късмет мислех 4е апартамента ни е прокълнат от пра-баба ми за това се допитах до маг и той ми каза че късмета ми е завързан и трябва да се развърже.Чета и търся в книгите които имам и от библиотеката и в книжарниците които имам в града но за сега нищо.За това реших да потърся в форум някои може да има идея или да се е сблъсквал с проблем както моят.

chimera:
Quote (ivanshemeta)за това се допитах до маг и той ми каза че късмета ми е завързан и трябва да се развърже.

 Попита ли "мага" дали късметът ти е вързан на панделка, на възелче и от какъв плат е, а дали пък и не е някое въженце и в какъв цвят?

 Сега сериозно. Късметът не е плат, нито пък е въже, че да се връзва и да се развързва. Т.е. не препоръчвам да си губиш времето с "магове" или пък с "магии", които да го "развръзват" този твой "завързан" късмет.

 Животът не е низ от хубави събития за никого. Просто има хора, които не споделят проблемите си с околните и в резултат отстрани оставят впечатлението, че животът им е безупречен.

 Реалността е такава, че всеки си има своите неприятности. А неприятностите се решават винаги трудно, с много нерви и много притеснения. Иначе щяха да са приятности, а не неприятности, нали така?

 Обаче ако се заровиш в лошото, то няма да имаш очи да видиш хубавото. Понякога хубавото в живота е подценявано. Огледай се. Сигурно от толкова неприятности, пропускаш да го видиш. Хубавото може да е дори усмивката на слънцето в утринта.

 Не позволявай на проблемите да те ослепят за хубавото, колкото и мъничко да е това хубаво. Не забравяй, че подобното привлича подобно. Ако се оторачваш в проблеми, само проблеми ще привличаш. Затова се оторачвай в дребните хубави нещица, които ти се поднасят през деня и подхождай към света позитивно.

 С проблемите се разправяй с твърда ръка, с увереност, че те имат проблем с теб, а не ти с тях. И ще видиш, че ще се почувстваш по-добре.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия