Автор Тема: Среща с циганка  (Прочетена 8788 пъти)

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Среща с циганка
« -: 11 Декември 2010 16:43:08, Събота »
Въпросът е преместен тук от заглавната страница на сайта.

Damyan89

Здравей.
 Днес ме срещна млада циганка на пътя, доста добре разчете подсъзнанието ми. Каза ми, че имам магия... За да я развали, изкара снопче от конци, като ме помоли да избера един и да му вържа 5 възела, останалото снопче да изхвърля в тоалетната, след което първият конец да прибера в хартия, да сложа щипка захар, сол, троха и косъм от мен, да спя 3 дена с тези неща под възглавницата и на четвъртия да ги хвърля в река...

Въпросът ми е дали е възможно да не е премахване на магия, а точно обратното?


  • Гост
Среща с циганка
« Отговор #1 -: 31 Януари 2011 05:48:45, Понеделник »
Quote (Damyan89)
Здравей.
 Днес ме срещна млада циганка на пътя, доста добре разчете подсъзнанието ми. Каза ми, че имам магия... За да я развали, изкара снопче от конци, като ме помоли да избера един и да му вържа 5 възела, останалото снопче да изхвърля в тоалетната, след което първият конец да прибера в хартия, да сложа щипка захар, сол, троха и косъм от мен, да спя 3 дена с тези неща под възглавницата и на четвъртия да ги хвърля в река...

Въпросът ми е дали е възможно да не е премахване на магия, а точно обратното?

А не каза колко пари ти взе. biggrin Не се хващай на номерата на циганките. wink


Неактивен ly

Среща с циганка
« Отговор #2 -: 31 Януари 2011 11:30:19, Понеделник »
Да, вярно. Като те срещне цигански маг, ясновидка или нещо от сорта, го подмини. smile

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Среща с циганка
« Отговор #3 -: 31 Януари 2011 19:30:18, Понеделник »
ly, имаш твърде много агресия, натрупана в себе си. Тази част от съвета ти, която изтрих, може, но само ако планираш да падаш по-долу от циганката. Ако всички ние реагираме първично, просташки, в нарушение на законите на България, то каква ще бъде разликата между нас и онези от циганите, които реагират първично, просташки и в нарушение на законите и които с това са си спечелили лоша слава за целия си етнос и са плюли на усилията на останалите цигани, които се опитват да живеят достойно?
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен ly

Среща с циганка
« Отговор #4 -: 31 Януари 2011 22:08:55, Понеделник »
theshadow, аз не съм от най-агресивните, но според мен това заслужават циганите. Въпрос на виждане. Аз съм малко расист, мразя циганите и турците и според мен, ако ги оставяме да си живеят спокойно, то те ще продължат да печелят привилегии и ние няма да можем да живеем спокойно в собствената си държава, но това е вече друга тема. smile Нека не се превръщам в спамаджия. biggrin

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Среща с циганка
« Отговор #5 -: 31 Януари 2011 22:17:58, Понеделник »
Циганите не са от друга раса. А различията в цвета на кожата, по биология се учи защо е. Причината е във витамин Д. Има държава, която трябва да решава за престъпниците по един и същ начин. Ние сме държавата. Всички ние. Ако нещо в тази държава не е наред, ако няма закони, които да са еднакви за всички и да се спазват, причината е в нас. Не е луд, който яде баницата, а който му я дава. Надявам се да ме разбра.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Среща с циганка
« Отговор #6 -: 1 Февруари 2011 12:19:49, Вторник »
Quote (ly)
ние няма да можем да живеем спокойно в собствената си държава

Ние няма да можем да живеем спокойно в собствената си държава, докато законите в нея не се спазват своевременно и да са еднакви за всички.

В България нивата на престъпност са много високи и то не само сред циганите, а и сред самите българи. И докато циганите за дребни кражби все пак се запознават със затвора, аз много се ядосвам, че на видни мафиоти с възсветличък цвят на кожата, българско гражденство и къде по-тежки престъпни деяния, включително срещу цялата българска държава, им се позволява безнаказано да си вилнеят.

Честно казано мафиотите, които се множат безнаказано, ме притесняват много повече от множенето на цигани и турци.


Неактивен ly

Среща с циганка
« Отговор #7 -: 1 Февруари 2011 22:29:11, Вторник »
Разбрах те, theshadow. A мафиотите, да, определено и те са много опасни, но за какви закони говорим хора, след като полицията е част от мафията. Сложна работа е и не му се вижда края. Поне това е моята гледна точка. smile

Неактивен didi

Среща с циганка
« Отговор #8 -: 10 Декември 2011 18:15:30, Събота »
Пиши на кирилица. Мнения на латиница се трият. Shadow.

Неактивен Sirens

Среща с циганка
« Отговор #9 -: 3 Януари 2012 23:50:40, Вторник »
Аз мисля , че е малко вероятно да ти е направила магия, просто е искала да ти вземе парите , като ти замаже очите с малко евтини фокуси и приказки, от сорта на : Лошо имаш на главата душа, магия са ти направи , магия за смърт ..... и така на татък ... нищо няма да ти струва .... И мен ме бе срещнала една такава и ми вика , че имам магия от майка и дъщеря , които искали да ме видят на инвалидна количка. Изкара ми от джоба си някакъв боклук уж билка било да ми развали магията. Нищо няма да ти струва ..... аз и викам ами добре тогава дай мия и тя съответно веднага каза цената 12 лева, при което почна да ме увещава да я взема. Е нея взех и от 4 години от както съм я срещнал все още съм на краката си и не ползвам количка. С една дума не се връзвай на тия глупости....

 п.с. Те са много добри психолози и затова отгатват какво те тревожи всичко е измама при тях, и то не само при тях ами и при много от така наречените ''феномени '' smile
Водата е моята същност