Автор Тема: Имам ли направена магия?  (Прочетена 165448 пъти)

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #15 -: 29 Май 2011 16:05:58, Неделя »
Не е е чак толкова проста работа да се направи магия.Просто е да стигнеш до вратата на поредния шарлатанин който ще ти вземе пари .Не винаги неудачите и спънките се дължат на магии.

Неактивен 921

Имам ли направена магия?
« Отговор #16 -: 29 Май 2011 22:35:50, Неделя »
За да разбереш дали имаш направена магия пробвай да направиш следното нещо... Напълни една прозрачна чаша с вода, напълни една супена лъжица с олио, и я сипи във водата. По принцип олиото е по леко от водата и би трябвало да е над водата. Ако се образува топче от олиото и падне на дъното , това е знак че има направена магия. Точно как действа и какъв е механизъма незная. До сега когато съм правил тея опити винаги олиото ми е стояло от горе.
 Ако идеш при някой да ти разваля магията, той трябва точно да ти каже каде се намира, да ти каже колко са направените до сега, от кой , и за какво...кой е поръчителя, кой е извършителя , всичко. Ако това не може да ти каже, определено е шарлатанска работа. Много често магии правят близки познати хора по различни мотиви. Демек ако имаш магия то ти ще познаваш човека, това ще ти е проверка когато отидеш при човека решил да ти я разваля. Всичко се казва точно и конкретно, име, как изглежда, от къде е, за какво е направена магията, къде е поставена магията (нещото, материалната база), всичко с точност. Ако започне да ти дава общи описания дето отговарят хиляди хора и да ти дава двузначни отговори, значи ясна е работата...шарлатанска. Другото което е хората който развалят магия нямат ценоразпис, а каквото му дадеш, и парите се оставят на земята. Нещо от сорта на 2 ,5, лева... на ръка не взимат.
 Успех
Роден съм от Вселената. Бог е мой баща. Земята дом. Волята закон.
 921

Неактивен love3a3o

Имам ли направена магия?
« Отговор #17 -: 29 Май 2011 22:45:40, Неделя »
Благодаря за съвета 921,правила съм това с олиото и водата и уж нямам магия,имах това запитване,защото майка ми,ми е разказвала на времето за разваляне на магия на която е присъствала,и ми се стори доста фрапиращо и уверяващо,че има и хора които ти желаят злото smile

Неактивен sun

Имам ли направена магия?
« Отговор #18 -: 22 Юни 2011 15:51:27, Сряда »
Здравейте.
 Отскоро се раделих с приятел, който се занимаваше с окултизъм и знам, че не веднъж е прогонвал хора и влияния от живота си с магия.
 Отношенията ни се прекратиха по неприятен за мен повод, и наскоро усетих, че раздялата ни страшно много ми влияе негативно- имам предвид, че откакто това стана, не просто не ми върви, а направо всичко е против мен, колкото и да се старая.
 Днес питах махалото ми дали имам магия и то се подвуоми, но отговорът беше да. Цялата изтръпнах и страшно много ме заполя стомаха.
 Но все пак как да разбера, дали наистина имам магия или е самовнушение, и ако имам- да я премахна???
 Благодаря.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 517
  • Total likes: 68
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #19 -: 23 Юни 2011 16:11:59, Четвъртък »
За да прогониш някого от живота си, не е необходима магия. Стига хората да забележат лоши качества у "прогонващия".

 Ти нямаш магия.

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #20 -: 15 Юли 2011 00:23:04, Петък »
Имам ли направена магия?

Неактивен coolest

Имам ли направена магия?
« Отговор #21 -: 15 Юли 2011 00:49:15, Петък »
Много ми е чудно ,защо сами първо не се опитате да отговорите на въпроса ви ,а искате консултация! Направете си един анализ в какво състояние сте, какво се е променило. Потърсете из сайта , из търсачките методи и симптоми за направена магия и разни! Моят съвет е такъв ! Ето с едно търсене с Гугъл намерих един метод. Не давам гаранция ,а просто пример!
 "За тази проверка, ще ви трябват едно прясно сурово яйце, стъклен буркан, в който да сложите яйцето и чиста вода. Под чиста вода разбирайте изворна (ако сте в града минерална), а в най-добрия случай вода от три извора (или три минерални води). Всичко това следва да направите вечер, преди да си легнете. Поставете яйцето в буркана и сипете водата, колкото да покрие яйцето. Така сложете буркана под леглото си, като за най-добри резултати той трябва да е под главата ви. Ако няма възможност да поставите буркана под леглото, то го поставете на земята до леглото възможно най-близко до главата ви. След това легнете да спите. На сутринта вземете яйцето от буркана и го чукнете, като изсипете съдържанието му вътре в самия буркан. Вярва се, че ако имате направена магия белтъка на яйцето ще бъде бял и на нишки, също както се получава, ако пуснете яйце в гореща вода. Разбира се, както споменах и в началото – този метод чисти всякакви негативи, така че не бързайте с паниката. Най-добре направете снимка на крайния резултат и я покажете на някой, който се занимава с подобни неща. Яйцето и водата трябва да изхвърлите на място, на което не се тъпче – до стена, до дърво и т.н.

 Този метод може да ползвате, ако имате усещането, че ви е направена магия. Ако намерите косми, кръв, мъртви животни, яйца, пирони и изобщо странни предмети, не е нужно да го правите, а директно, след като сте отхвърлили всички логични обяснения за появата на тези странни предмети, да потърсите помощ от някой, който разбира от подобни неща. Нека повторя отново – този метод, както и повечето подобни, е само за разбиране дали имате магия, той не изчиства зловредните влияния"източник:http://occultroom.blogspot.com/
 Също друг мой съвет може да бъде ,че ако се съмнявате освен проверка и изчистване ,може да правите и защитни ритуали. Мисля ,че не би навредило един защитен ритуал да си направите естествено преди това да сте научили нужното и да сте подготвени!
 Това го казвам за всички ,които се чудят дали имат направена магия!

 П.С. Прегледайте раздела :Изчистване и защита.
 Има какво да се прочете!
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #22 -: 16 Юли 2011 01:14:38, Събота »
За метода с яйцето съм съгласна, но също така знам и че не винаги ``показва точно``

Неактивен coolest

Имам ли направена магия?
« Отговор #23 -: 16 Юли 2011 14:07:52, Събота »
Дадох го за пример. С предния си поуст исках да обясня това ,че да сте самостоятелни. Докато сами не проучавате и не опитвате нещата не може да сте сигурни в това дали имате някакво влияние и т.н.
 А това дали "показва точно" докато не го пробваш лично сама неможеш да знаеш дали е така!
 Твой е избора! smile
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #24 -: 11 Март 2012 20:11:09, Неделя »
Моят въпрос не е точно свързан с правене на магия..абе нещо подобно е..значи-аз вярвам в предаването на лоша енергия и ми се случи следното:Един простак ама буквално простак се беше хванал на бас,че ще ме наплюе цялата и аз не знаех..естествено в последствие бях наплюта цялата-лицето,дрехите и ме мъчи една мисъл:Възможно ли е да ми е предал лоша енергия?Тъпо звучи и то доста ама..като се прибрах се изкъпах и дрехите си пуснах за пране но още ме гризе дали е възможно?Все пак е нещо от него а го е направил с лоши намерения..

  • Гост
Имам ли направена магия?
« Отговор #25 -: 16 Март 2012 22:33:03, Петък »
Ne bih kazala che e po-lesno da so platish, zashtoto plashtaiki si uj nali da ti napravqt magiqta ne znaesh lichno kakvo se sluchva tochno. Dali i na teb ne se pravi nqkakva magiq , kakvo se sluchva tam? istinata e che v dneshno vreme mnogo hora vzeha da se zanimavat s magii i da hodqt pri razni shrlatani da im pravqt zlite magii, no ne se doseshtat , che ako samo sa chuvali nqkoga ot nqkude koe kak se pravilo ne znaqt kakvo shte napravi onzi pri koito otivat i si plashtat da mu napravqt. Ne razbirash => si lesno manipoliruem, razbirash => mojesh i sam (e razbira se vinagi ima nujda ot nqkoi kojto da te naputstva, no ulovish li vednuj neshtata posle nqmash spirka povqrvajte!!!) I tuk na govorim samo za cherni magii , no i za drugi vanshni meshatelstva.

Неактивен princess

Имам ли направена магия?
« Отговор #26 -: 10 Април 2012 20:00:25, Вторник »
Здравейте и от мен , нова съм, но ще прочета всичко.
 Аз също се съмнявам, че имам магия, защото моя мъж си тръгна без да каже нито дума за това. Ние живяхме 4 години заедно имаме детенце и нямахме проблеми. Не сме се карали или били.Сега наистина незнам какво да правя, не съм търсила помощ от никого все още, но мисля да го направя! Някой може ли да ме посъветва нещо поне!? Ще съм Ви много благодарна...
Нищо не е вечно....

Неактивен princess

Имам ли направена магия?
« Отговор #27 -: 12 Април 2012 07:07:09, Четвъртък »
Здравейте отново!
 Много БЛАГОДАРЯ за бързия отговор.
 Искам да уточня, че не сме сключвали брак, избрали бяхме дата 12.12.2012.
 Вчера открих, че съм бременна, и това като още един удар за мен.Сякаш целят свят се е обърнал срещу мен за да ме наказва, а аз мислих, че нямам врагове...
 Всяка секунда съм в очакване да се върне. Всичко мога да простя, мога да разбера, но това бягство не разбирам.Повтарям си максимата "Това, което не ни убива,ни прави по-силни", но не получавам утеха.
 Единственото ми желание е да е добре,обичам го много и чакам, страдам и гадая.Надявам се да се върне, да стане чудо и да се върне...
 Аз съм родена на 04.08.77, а той на 02.09.70
 Още веднъж Благодаря
 Господ да пази всички ВИ !!!
Нищо не е вечно....

Неактивен princess

Имам ли направена магия?
« Отговор #28 -: 12 Април 2012 19:51:35, Четвъртък »
Много Благодаря!!!
 Колкото и трудно да приемам всичко това , ще се опитам да последвам наученото от теб и ще се помъча да вдигна първата тухла, за да започна да градя живота си отначало... Ах,колко тежка е тази тухла сега за мен..., дори немога да я стигна....
 lia, ти сега се явяваш моят ангел, тук е първото място , където споделих болката си. До сега мълчах и отговарях, че е по-работа, от тук на сетне ще трябва да кажа на всички, че той си тръгна завинаги... Какви празници празнувам аз? Защо, когато дори една муха немога да нараня, като хората.Когато дори една обидна дума не излиза от устата ми , та аз все това правя, да живея и да се жертвам заради другите.Не ми тежи, напротив! Но тази загуба ме убива, поне да беше ми крещял, да беше ме мразил-сега по-лесно щях да превъзмогна болката .
 Ние никога не сме имали проблеми,никога не съм обидила или той мен... Ето , че това е края на една толкова красива връзка... От 4-години, чаках този дар и точно, когато ТОЙ си тръгна , узнавам, че ще стана майка !!! Случайни ли са тези неща ? Не ! Не мога да приема...!
 За магия не мисля, макар че бих се справила сама, според мен любовта сама си е магия! "Ако умре дървото, вече няма да цъфти"
 Болката е толкова голяма, че дори не виждам клавишите от сълзите си, имах малък лъч надежда, но сега и него изгубих някъде през времето...За мен ще е много трудно да продължа, незнам... МНОГО БЛАГОДАРЯ!
 Желая Ти Светли и безоблачни празници и нека Винаги СИ Високо като Звездите....

 Ти направи толкова много за мен... Нека Господ Бъде с теб и всички, който обичаш! Амин!
Нищо не е вечно....

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #29 -: 12 Април 2012 23:24:17, Четвъртък »
princess

 Написаното от lia е насока, а не съдба. Не бива да забравяш, че всеки сам избира съдбата си и нищо не е предопределено. Една много добра ясновидка обичаше да ми повтаря, когато ми докривееше на света (без значение защо), че пред всеки човек има минимум 3 възможни пътя и човекът може да си избере по кой от тях да поеме. Казваше, че винаги трябва да се избира онзи път, който ни изглежда правилен и за който искаме да се борим.

 Така е и пред теб. Също имаш няколко пътя пред себе си. Ако имаш възможност да го потърсиш твоя, то потърси го. Обясни му чувствата си. Сподели му, че очакваш дете- ваше собствено творение на вашата любов. Не спирай да се бориш за любовта си.

 Проучи защо си е тръгнал. Той най-добре ще може да ти обясни. Вижте как да отстраните тази причина.

 И... Пиши тук. Да не ни забравиш, ей! Ще те мислим!
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.