Отворена дискусия > МИСТЕРИИ

Распутин – Черният Маг

<< < (5/5)

Delta:
Мискинки
 Голям, жив си имам. Колко е голям...стига ми Аз подхождам научно, дами пък и колкото повече, толкова повече - беше казал Мечо Пух.

 Сянка, недей да ми скромничиш. Виртуална почерпка няма да получиш. Пък Реална - даже две. И в крайна сметка какво излиза - ние двамата тука нищим науката, а тез маскари за мезе ни вземат.

Цеци_Вихронрав:
Quote Delta ()ние двамата тука нищим науката, а тез маскари за мезе ни вземат.Къде видяхте наука в един умрял чеп не тразбрах, ама... Айде от мен да мине, ще ви го призная за наука.

Delta:
Ся щи обясня
 Значи - консервирането на ргани е наука. Ако т'ва нещо е в спокойно състояние таквоз голямо, евентуално има мутирали гени прживе на собственика. Ако пък това е работното състояние на...чепа, как са го запазили в работно състояние, при условие, че няма проток на кръв... и ей такива работи

INFP:
Сектата на хлистите, подобно на древните гностици, е вярвала, че човек трябва да извърши всички възможни грехове на света, за да може душата му да изпита всички изкушения, които и предоставя материалния свят. По този начин материалният свят става все по-малко атрактивен за нея. Така сеосвобождава напълно от него, без да има нужда от повече прераждания. Доктрината се нарича Грях за Спасение. Тя няма нищо общо с последващо изкупване на греховете. Идеята е била "грехът" да се приеме с отворени обятия, а не да се внушава срам и вина. Ритуалите на тези групи са свързани с разюздани сексуални оргии, където всичко е било позволено. Някои тайни общества и до днес имат такива практики.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия