Автор Тема: Распутин – Черният Маг  (Прочетена 13112 пъти)

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #15 -: 1 Септември 2015 22:08:28, Вторник »
Е то таквоз чудо оставя ли се, бре biggrin

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #16 -: 2 Септември 2015 03:45:55, Сряда »
Делта май няма остави...  biggrin За проверката обаче искам почерпка с виртуална бира от Делта...  cool

 Според руските сайтове тази гадост в буркана се появила за пръв път в музея с подобни експонати към клиниката на някакъв уролог... Последният твърдял, че му е продаден  от ""чуждестранни партньори"" през негов пациент.... Урологът дал три версии за странната си придобивка как да се стигнало до отрязването....

 Версия 1. Масоните са виновни. Те защото е модерно да са виновни.
 Версия 2. Рязали телата на умрелите при криминални обстоятелства и делото е на някакъв си доцент...
 Версия 3. Приятели на Распутин си взели спомен от него след смъртта му или пък същото сторили негови врагове....

 Цялата история около придобивката е с мязане като урологът да си търсел лесна печалба... Според мен Распутин заедно с всичките му части е бил изгорен след смъртта си... И това в буркана е на някой незнаен отдавна мъртъв престъпник- един от многото такива атрибути, до които урологът е имал достъп... Само че... Въпреки че няма нито едно доказателство, че изложеният атрибут в буркана е на Распутин, ей на- не само се стигнало до международната му известност, ами и разни духове на медиумни сеанси взели да прииждат...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #17 -: 2 Септември 2015 08:50:48, Сряда »
За проверката ще те черпя реална бира tongue

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #18 -: 2 Септември 2015 08:59:20, Сряда »
Аз съм самата скромност и искам само виртуална бира... wink
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #19 -: 2 Септември 2015 09:05:45, Сряда »
Пебс, На Делта голям и се приискал, а Сянка и уйдисва на акъла. wink
 Делта, голям и на живо мога да ти уредя, не е нужно на дух да се обръщаш. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #20 -: 2 Септември 2015 09:51:02, Сряда »
Мискинки biggrin
 Голям, жив си имам. Колко е голям...стига ми tongue Аз подхождам научно, дами wink пък и колкото повече, толкова повече - беше казал Мечо Пух.

 Сянка, недей да ми скромничиш. Виртуална почерпка няма да получиш. Пък biggrin Реална - даже две. И в крайна сметка какво излиза - ние двамата тука нищим науката, а тез маскари за мезе ни вземат.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #21 -: 2 Септември 2015 09:53:14, Сряда »
Quote Delta ()
ние двамата тука нищим науката, а тез маскари за мезе ни вземат.
Къде видяхте наука в един умрял чеп не тразбрах, ама... Айде от мен да мине, ще ви го призная за наука. biggrin
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Распутин – Черният Маг
« Отговор #22 -: 2 Септември 2015 09:56:44, Сряда »
Ся щи обясня tongue
 Значи - консервирането на ргани е наука. Ако т'ва нещо е в спокойно състояние таквоз голямо, евентуално има мутирали гени прживе на собственика. Ако пък това е работното състояние на...чепа, как са го запазили в работно състояние, при условие, че няма проток на кръв... и ей такива работи biggrin

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Распутин – Черният Маг
« Отговор #23 -: 20 Декември 2020 16:46:59, Неделя »
Сектата на хлистите, подобно на древните гностици, е вярвала, че човек трябва да извърши всички възможни грехове на света, за да може душата му да изпита всички изкушения, които и предоставя материалния свят. По този начин материалният свят става все по-малко атрактивен за нея. Така сеосвобождава напълно от него, без да има нужда от повече прераждания. Доктрината се нарича Грях за Спасение. Тя няма нищо общо с последващо изкупване на греховете. Идеята е била "грехът" да се приеме с отворени обятия, а не да се внушава срам и вина. Ритуалите на тези групи са свързани с разюздани сексуални оргии, където всичко е било позволено. Някои тайни общества и до днес имат такива практики.