Автор Тема: Айде стига с тая Ванга  (Прочетена 10801 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Айде стига с тая Ванга
« Отговор #15 -: 7 Септември 2012 17:37:51, Петък »
Може би защото ако брат ти заеква и отиде при Ванга за това, а Ванга му каже, че е дошъл при нея, защото има проблем с комшиите, какъвто той няма, таковата, руснаците със суеверие от високите етажи никога няма да и обърнат на Ванга дори грам внимание. Няма защо те да се отпуснат и да доверят държавни тайни на непознаваща ясновидка.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Dorian

Айде стига с тая Ванга
« Отговор #16 -: 7 Септември 2012 21:33:41, Петък »
Файда са имали службите и то голяма от Ванга. Освен вече казаното, тя е изкарвала и много пари от народеца ни, съответно е давала част от приходите някъде някъде. Та те мутрите доста по-късно използваха тази схема,измислена от ДС, с гледачките, за допълнителен доход,да има за кафета дет се вика.

  • Гост
Айде стига с тая Ванга
« Отговор #17 -: 10 Септември 2012 18:13:40, Понеделник »
Разгледах част от коментарите и реших и аз да се включа в темата.
 Според мен Ванга е добър манипулатор който е успявал да стигне до същноста на един човек. Така тя говори точно това което иска да чуе човека пред нея, и успява да го забаламоса - Това е моето мнение, не съм заставал пред Ванга никога, но колкото и да ми разправят няма да по вярвам.

 Коментара ми не е с цел да се заяждам, просто съвсем лично мнение. smile

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Айде стига с тая Ванга
« Отговор #18 -: 15 Септември 2012 18:28:40, Събота »
Това, че Ванга е имала вземане-даване с ДС и СССР е ясно (поне на мен и повечето тук, както виждам). Но да е чак шарлатанка, която да няма и грам ясновидски способности не ми се вярва. Или пък тя наистина е това, което е описано в поста на потребителя преди мен...

 Аз имам непряк опит с Ванга и пряк с две различни... ясновидки (или както искате ги наречете).
 За едната имам съмнение, че стана това, което тя каза поради внушение, т.е. успя да ми внуши, че ако направя еди какво си, ще стане еди що си ( за хубави неща иде реч, за изцеление). И то стана; мисля обаче, че е било плод на силната ми вяра, че ще стане.

 За другата не мога да коментирам, опирала съм няколко пъти до нея, помагала ми е, на моменти е била съвсем конкретна в детайлите...

 Рядко ходя при нея, обикновено, когато много съм на зор. Обикновено се доверявам на инстинктите си.

 На баба Ванга лека и пръст.

  • Гост
Айде стига с тая Ванга
« Отговор #19 -: 2 Октомври 2012 15:28:10, Вторник »
Е то кой нямаше общо с ДС тогава( говорим за по-значими фигури, все едно да си в САЩ и да нямаш общо с ЦРУили ФБР), не изкарвайте полицейщината наяве само в СССР, тя е навсякъде, на практика всеки общественик ако мога така да кажа , без ДС... ами не става. разликата е била в кой отдел си и колко си съвестен. wink

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Айде стига с тая Ванга
« Отговор #20 -: 30 Октомври 2012 11:40:56, Вторник »
Напълно съм съгласна с chimera.
 Когато баща ми се удави, го намериха на 8-мия ден и беше неузнаваем. Аз бях дете. Моята баба в мъката си не повярва, че това е трупа на баща ми и тръгна по врачки. Отиде и при Ванга. Тя и казала, че е заминал зад граница и ще се върне на 10-тата или на 15-тата г. От там почнаха и проблемите. На 10-тата г. от смъртта на татко реших да се женя. И като се почна: "Ама не бързай, още... Нека да дочакаме баща ти да се върне..." Толкова нерви изхабих докато вразумя баба си и докато и обясня, че от оня свят още никой не се е върнал. И всичко това заради Ванга.
 А иначе ние Българите да не видим нещо и го копираме. Французите си имат Жана д'Арк - ние Ванга. Все си мисля, че Жана д'Арк , с гласовете които е чувала, с манията за величие (била избрана от Бог да пази Франция), и неконтролируемата агресия ( как иначе да си обясниш, че 14-годишно момиче се впускало в неравен бой с големи мъже), е имала параноидна шизофрения. Поне такива са признаците. А Французите я обявиха за светица. Ние пък да не останем назад си издигнахме Ванга за такава.
 Може и да не съм права, но така мисля.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен