Автор Тема: Отмъщение  (Прочетена 1725 пъти)

Неактивен leonlai9411

Отмъщение
« -: 7 Май 2023 22:35:03, Неделя »
Искам да отмъстя на един човек, който ме подложи на физическо насилие. Ако му приложа това, ще ми се върне ли, въпреки че си го е заслужил:

"За съжаление има много такива посетители в храма, които идват с лоши намерения. Те палят свещ, наричат я на името на този, на когото искат да направят вреда, и я слагат на мястото за покойници, но не да гори, а я забождат с пламъчето надолу, което е още по-коварно и по-недостойно".

Неактивен ScorpioVenus

Re: Отмъщение
« Отговор #1 -: 8 Май 2023 12:04:10, Понеделник »
Съжалявам за това, което си преживяла. Съжалявам и че си насъбрала толкова болка в душата си. НО, ритуалчето със свещите е безсмислено - първо нещата не работят така. Второ, защо ти е да причиняваш зло на човек, който вече ти е причинил?? Запомни, че само много нещастен човек наранява хората около себе си. Това е човек, който вече е победен от собствените си демони. Така, че повярвай ми, вече му е отмъстено (дори преди да е наранил теб). Ако ти му причиниш вреда по някакъв начин (защото това с ритуалите наистина е несериозно), ти също ще си победена! Не бъди победена. Победи. Как да победиш? Изгони чернилката от душата си, ПРОСТИ МУ, продължи живота си напред. Така прекъсваш веригата на страданието (и твоето и на околните) и се освобождаваш. И егото тук няма място. Тук единственото, което има значение е да постигнеш вътрешен мир!
Надявам се поне малко от това, което ти казвам да достигне до теб!
Надявам се да постигнеш вътрешен мир и да запълниш сърцето си с любов, която да лекува, както теб, така и другите!
Успех!  [victory]

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Отмъщение
« Отговор #2 -: 11 Май 2023 20:20:14, Четвъртък »
Защо магия?
Не можеш ли да го осъдиш?  [umnik]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Отмъщение
« Отговор #3 -: 12 Май 2023 09:42:17, Петък »
Мацка, защо ще си хабиш времето и енергията в магия, последиците от която накрая пак ще се стоварят върху теб?? Нали знаеш, че който използва магията за зло, му се връща тройно по-голямо зло... Последвай моя пример! Преди известно време мой бивш ми посегна... Горкият, дойде му като гръм от ясно небе моето зарещане с юмрук в брадата, че чак получи нокаут!
Мислиш ли, че пак ще се осмели да посегне на жена след тази случка?
А в случай, че не можеш да решиш проблема с боя с още бой, оплачи се на съответните институции и го направи див и щастлив. Толкова варианти имаш да му върнеш, а ти си се обърнала точно към най-изтощителния за теб самата!


Жените категорично НЕ трябва да свикват на бъдат жертвите, насилстваните, слабите. Трябва да се остояваме и да показваме на такива глупаци къде им е мястото!
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.