Автор Тема: История за моята дарба на екстрасенс.:)  (Прочетена 4344 пъти)

Sekhmet9

  • Гост
История за моята дарба на екстрасенс.:)
« -: 15 Април 2023 12:06:55, Събота »


Здравейте!:)Изтривам темата си,защото не се харесва на администраторите.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #1 -: 17 Април 2023 02:25:32, Понеделник »
Пич, смени дилъра.  [unsure]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #2 -: 17 Април 2023 14:28:44, Понеделник »
И ква ти е тарифата?

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #3 -: 18 Април 2023 00:32:14, Вторник »
Много виждаш, интересна работа... Искаш ли да ми гледаш и да ми кажеш кога ще си изкарам първия милион? :::)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #4 -: 18 Април 2023 21:36:21, Вторник »
Секмет , като си психолог, къде са ти познанията по психопатология? Щото явно липсват. Иначе щеше да знаеш, че на тебе с тази продукция, дето те виждаме да я описваш тука, ти трябва нещо, ама не е да списваш книга, не е да "помагаш", не е и форум.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #5 -: 19 Април 2023 01:03:06, Сряда »
...Плюс, като за психолог, мислопотокът ти е прекалено неподреден...някак си не ми се вярва да си психолог...или имаш някакъв друг проблем. Не ми се вярва и да си от България...по начина по който пишеш ми се струва, като да си от Русия/Молдова/Украйна, или има нещо английско в тебе...


Какво точно търсиш тук?  Какво точно ще ги правиш "себеподобните"?
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #6 -: 19 Април 2023 11:41:27, Сряда »
Виж ,Sekhmet9 виждм, че си чела много.Поздравления за това.За мен обаче си си направила ама много голяма компилация от стилове.Като започнем от Дао ,Ошо и минем през Ведите.Завъртим се през Херметизма и астрологията.Дръпнем от Фън шуй и тарото.Всичко това в рамките на християнският морал.Искрено се надявах да прочета и нещо за руните, но не би.Пречупваш всичко през мирогледът на твоята призма .Мисля,че това те обърква.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #7 -: 19 Април 2023 17:57:55, Сряда »
Семинари за духовно израстване звучи много интересно, заингригува ме. Би ли ми споделила повече информация къде, кога се провеждат и какво ще ми струва присъствие на такъв? Бих искала да получа повече информация, ако е възможно.
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #8 -: 20 Април 2023 11:42:23, Четвъртък »
Вие ли пишете въпросните книги?
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #9 -: 21 Април 2023 01:49:59, Петък »
Здравей, Сехмет! Надявам се да ми помогнеш, усетих надеждност в нещата, които си написала. Преди месец се разделих с приятелката ми. Причината за раздялата е банална.. Играхме волейбол с приятели. Тя беше от противниковия отбор, в един момент разиграваха топката в тяхното поле и тя скочи и направи забивка. Пръсна ми носа. Уцели ме сякаш нарочно. Започна да се смее и аз се почувстваш много унизен. След като останахме двамата и казах, че не може така да се държи с мен и се разделих с нея. А тя на тръгване в злобата си, а може и от безсилие ми каза, че си го заслужавам и че сега поне съм бил вече по-малко грозен с този "засукан нов нос". Както и да е. Визуално вече почти не си личи, но болките не утихват, а и сънувам страшни кошмари с нея. Това ме накара преди седмица да отида на врачка и тя ми каза, че бившата ми приятелка ми прави черни магии и ми праща много негативна енергия умишлено. Заръча ми да спя с бял кварц под възглавницата против лошата енергия, а за носа ми забърка някаква странна отвара от билка, за която не съм чувал - тръндамуняк. И така, от една седмица спя с този кристал и си мажа носа със сок от тръндамуняк... но уви ефект няма никакъв. Даже кошмарите се засилиха и носа си ме боли все така. Възможно ли е тази врачка да е измамник и какво ще ме посъветваш да направя? Благодаря предварително!
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #10 -: 21 Април 2023 12:56:25, Петък »
Здравей, Сехмет. Благодаря за бързия отговор! Не се бях замислял за родовата памет. Сега като обърна внимание наистина и дядо ми и баща ми са с някви странни и грозни носове. Ще ги попитам дали и те не са имали приятелки злобни волейболистки. Има логика в това, защото съм чувал, че децата плащат за греховете на родители и роднини надолу по рода. Трябва да и простя на бившата, защото не искам и моите деца да са с цъфнали носове. Ужасно е, ако всичко наистина се повтаря. Само като си представя като се събираме родата какво ще е. Някакво фрийк шоу... изкривени, наритани от живота влъхви. Брутални таласъми. Не, не, права си. Ще и звънна днес да се видим за да и кажа, че и прощавам и искам да се съберем отново. А относно сока от тръндамуняк, да продължавам ли да се мажа?
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #11 -: 21 Април 2023 14:39:42, Петък »
Пак да те питам, секмет, къде са ти познанията по психопатология и кви молитви и кви пет лева та гонят? богито и мишкото да не ти са аналог на духа от вълшебната лампа нещо?! Една молитва и оня слушка и изпълнява 3 желания. Или не знаеш какво е тва налудна продукция, щото си минала покрай университета, ама много отдалече или ако имаш диплома по психология, то е взета с преписване.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #12 -: 21 Април 2023 15:51:00, Петък »
Не ти личи да си научила нещо от психологията. И си дошла тук очевидно с идеята да се рекламираш. Това е единствената причина да си в този форум.
А и аз не искам да споря с теб. Ако имаш поне малко усет на психолог (знания видях, че нямаш), ти трябва да мислиш за доброто на хората, а не за това какви вреди да им нанасяш. Щото уверявам те, ни бог, ни ангели, не са духът от вълшебната лампа и не изпълняват желания. Като цяло, пишеш на ниво, което съставлява навреда на всеки, който ще ти се върже.

Казахме ли, че във Вселената има ответен удар? Ти цената на навредата, дето я гласиш, как ще я плащаш?

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #13 -: 21 Април 2023 22:16:51, Петък »
Ех, Химера, сега заради теб няма да отидем на тези просветлителни семинари никога  [wizard] 
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: История за моята дарба на екстрасенс.:)
« Отговор #14 -: 21 Април 2023 22:35:45, Петък »
Ех, Химера, сега заради теб няма да отидем на тези просветлителни семинари никога  [wizard]
Да бее, тамън ми се доходи на семинар да науча някоя друга молитва и....тцтцтцтц..... [wizard] [wizard] Поне да бяхме научили колко струват тез семинари...
Магията е само наука, която все още не разбираме...