Отворена дискусия > ШАМАНИЗЪМ

История за моята дарба на екстрасенс.:)

<< < (2/4) > >>

Solomon:
...Плюс, като за психолог, мислопотокът ти е прекалено неподреден...някак си не ми се вярва да си психолог...или имаш някакъв друг проблем. Не ми се вярва и да си от България...по начина по който пишеш ми се струва, като да си от Русия/Молдова/Украйна, или има нещо английско в тебе...


Какво точно търсиш тук?  Какво точно ще ги правиш "себеподобните"?

feniks75:
Виж ,Sekhmet9 виждм, че си чела много.Поздравления за това.За мен обаче си си направила ама много голяма компилация от стилове.Като започнем от Дао ,Ошо и минем през Ведите.Завъртим се през Херметизма и астрологията.Дръпнем от Фън шуй и тарото.Всичко това в рамките на християнският морал.Искрено се надявах да прочета и нещо за руните, но не би.Пречупваш всичко през мирогледът на твоята призма .Мисля,че това те обърква.

Libra777:
Семинари за духовно израстване звучи много интересно, заингригува ме. Би ли ми споделила повече информация къде, кога се провеждат и какво ще ми струва присъствие на такъв? Бих искала да получа повече информация, ако е възможно.

Libra777:
Вие ли пишете въпросните книги?

Cernunnos:
Здравей, Сехмет! Надявам се да ми помогнеш, усетих надеждност в нещата, които си написала. Преди месец се разделих с приятелката ми. Причината за раздялата е банална.. Играхме волейбол с приятели. Тя беше от противниковия отбор, в един момент разиграваха топката в тяхното поле и тя скочи и направи забивка. Пръсна ми носа. Уцели ме сякаш нарочно. Започна да се смее и аз се почувстваш много унизен. След като останахме двамата и казах, че не може така да се държи с мен и се разделих с нея. А тя на тръгване в злобата си, а може и от безсилие ми каза, че си го заслужавам и че сега поне съм бил вече по-малко грозен с този "засукан нов нос". Както и да е. Визуално вече почти не си личи, но болките не утихват, а и сънувам страшни кошмари с нея. Това ме накара преди седмица да отида на врачка и тя ми каза, че бившата ми приятелка ми прави черни магии и ми праща много негативна енергия умишлено. Заръча ми да спя с бял кварц под възглавницата против лошата енергия, а за носа ми забърка някаква странна отвара от билка, за която не съм чувал - тръндамуняк. И така, от една седмица спя с този кристал и си мажа носа със сок от тръндамуняк... но уви ефект няма никакъв. Даже кошмарите се засилиха и носа си ме боли все така. Възможно ли е тази врачка да е измамник и какво ще ме посъветваш да направя? Благодаря предварително!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия