Автор Тема: Магическа същност на котките в древен Египет  (Прочетена 2524 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Материалът може да бъде прочетен тук: КЛИК
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Магическа същност на котките в древен Египет
« Отговор #1 -: 4 Април 2023 19:58:45, Вторник »
Пропуснали са да кажат колко деспотични и манипулатовни същества се крият зад сладките муцунки на котките.  [taunt] У дома са два броя котки фараонки които си оспорват ежедневно властта и на всичко отгоре като решат да ме лекуват не ме питат искам ли или не, просто ме принуждават да легна и се нанасят отгоре ми където най-много боли да ми тежат и да ми е гадно.  [wizard]
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 381
  • Total likes: 149
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магическа същност на котките в древен Египет
« Отговор #2 -: 6 Април 2023 20:50:33, Четвъртък »
Ех,така и не можах да се сближа с любимците на Фрея , но усещам ,че чувствата ни са взаимни. [umnik] Една дори се изпиша в кубинките ми ,след като я "побутнах" да се премести от пътя . [taunt]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен ScorpioVenus

Re: Магическа същност на котките в древен Египет
« Отговор #3 -: 11 Април 2023 22:33:34, Вторник »
И котките и кучетата и всички животни имат антени да долавят енергия, която ние не винаги усещаме. Разликата с кучетата е, че те ни защитават във физическия свят от недоброжелатели или предупреждават за такива чрез лай, ръмжене и т.н. и т.н. И много често кучетата се оказват прави в преценката си за човека. Котките са далеч по-елегантни ;D , защото те ни защитават в енергийния свят и със своето сладко “мъъррр” (уникална лечебна вибрация) правят чудеса.