Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Имам нужда от вашата помощ!

<< < (2/6) > >>

Solomon:
Spirit, ще пиша скоро. Само не се стряскай, надали имаш магия. Опитай се да се успокоиш малко...

Cernunnos:
Здравей, Spirit
Това, което ще ти напиша е изключително важно. Имаш магия и тя е една от най-жестоките познати на човечеството. Готви се за раздяла и със сегашната си приятелка. Положението ти във професионален и емоционален план е катастрофално... дотук лошо. Сега, искам много добре да прочетеш и осмислиш това, което ще напиша. Магията и обаче си има пробойна и тя дори не подозира за нея тъй като не е толкова добре запозната с тези неща колкото нас тук в този форум. Добра е, но не достатъчно. Направи каквото и ти казвам и животът ти лека полека ще започне да се оправя. Нищо не искаме от теб освен това, което ще прочетеш да си остане между нас. Не трябва никой да знае, нито твои приятели, нито дъщеричката ти.. никой, иначе ще се развали нашата магия.
Магията на бившата ти си има минус и той е, че ако  спреш да вярваш в нея, тя просто спира да работи. Наистина е толкова елементарно! Усещам, че при теб ще е трудно обаче, затова ще прибегнем до един простичък ритуал. Избираш си час, когато оставаш насаме. Не трябва никой да те вижда и да знае. Вадиш една обикновена свещ и я палиш. Концентрираш погледа си върху нея и си повтаряш - " Злата магия напуска тялото ми!" Това по минимум 15 минути на ден. Спираш с ритуала когато усетиш как злото те напуска и се влива живот. По която и част на денонощието да го правиш аз ще усещам и ще изпращам помощни сили към теб чрез огъня. Ще чувстваш с всеки изминал ритуал как се вливат помощни сили и започваш да придобиваш все повече самоконтрол и свежа енергия.. докато магията на бившата ти се изпарява и става все по-слаба и несъстоятелна. Но както казах, жизненоважно за да сработи нашата малка интервенция е да вярваш с цялото си сърце, че ти ставаш по-силен, а нейната магия няма сила и те напуска!!!
След около седмица би трябвало да започнеш да усещаш промяна в себе си. За да се изчистиш и излекуваш напълно ще са нужни минимум 60 дни дисциплина и воля от твоя страна. А през това време искам от теб да наблегнеш на комуникацията с приятелката си, като тя трябва да бъде непринудена и лишена от мисли и теми свързани с бившата ти. Хващаш и си намираш работа и няма да я загубиш. По време на работа оставяш всички мисли за всичко и взички на прага и вкарваш 100% от себе си на работното място. Искам те концентриран и събран. Дъщеря ти има нужда от стабилен и мъжествен баща!


Започвай

Spirit:
Как да накарам приятелката ми да спре да мисли за нея, в нашето семейство всичко се споделя и знае, освен това което си пиша тук с вас, няма и никой да знае, тя лично и се иска да я удуши тази пиявица! Ще правя каквото ми казвате, просто искам това зло да свърши! Благодарен съм ви за това, че се отзовавате и за вашата помощ!

Libra777:
Дали бившата ти съпруга няма нужда от консултация с психиатър? Може да има някакво заболяване жената, накарайте я да отиде. Тя така, в това си състояние, е опасна и за себе си, и за детето ви. Не я оставяйте сама и без помощ, защото психичните заболявания са не по-малко сериозни от всички други болести! Трябва да се взимат мерки, и то навреме.
Аз не съм от най-добрите магове тук, но изпитвам усещане, че наистина има някаква магия или нещо сбъркано в цялата ситуация. Не знам дали съм права за първото или не, но със сигурност бабата в близкото село нищо не е развалила (въпреки че е добра ясновидка или просто случайно е нацелила истината, че бившата ти жена търси начини да се съберете отново), нито "ритуалите" с яйцата са свършили нещо съществено..
Сещаш ли се за някой човек в обкръжението си, който може да се определи за "енергиен вампир" и да прекарваш дълго време с него? Може би някоя жена, която е по-възрастна от теб? Няма да се изненадам някое такова същество да те изморява постоянно и просто да не ти позволява да бъдеш пълноценен в ежедневието си

Spirit:
Здравей Libra777! Бившата ми жена мина два пъти по седмица през психодиспансера след така наречените и опити за самоубийство малко преди тотално да се разделим, няколко пъти дадох шанс запда има едно щастливо семейство, а през това време тя се друсаше с хапчета и пиеше концентрати и беше в депресия, ама за какво, кой да ти каже! Отблъскваше детето си, докато на мен не ми писна и се обадих на майка и да я прибере при нея, защото малката не издържаше вече! Така, че за проблема в главата и се знае вече! Просто не можех да гледам вече детето ми как страда и приключих всичко! Бабата при която ходих я описа отгоре до долу и по характер и по външност, но само това и каза че имам зло направено от нея, но нищо друго не направи, кара ме сапуни да и нося, свещи, ябълки, олио и какво друго беше не помня, накрая ми даде шише с вода да пия от него и нещо вътре написано и муска, която да изхвърля след 40 дни в течаща вода! Не се сещам за такъв енергиен вампир покрай мен, няма такъв човек от години насам от както се разделих с бившата ми! Кръвчицата ми изпиваше години наред! Гледал съм я като писано яйце и накрая получих това….

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия