Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Имам нужда от вашата помощ!

(1/6) > >>

Spirit:



Здравейте! Имам нужда от помощ! Не се шегувам със ситуацията, вярвам в тези неща и за това се обръщам към вас!
Всичко започна преди 4 години когато се разведох с бившата ми жена и взех правата на детето, което е момиче и тогава беше на 13 години! Бившата ми жена се слави с уменията си тя и нейните две приятелки от детство да практикуват разни окултни неща в които аз не съм вещ. Та, когато се разведох с нея аз се преместих на квартира с детето си и моята приятелка, която също има 10 годишен син, всичко беше нормално докато не разбрах, че бившата ми е дала на дъщеря ми шишенце с вода и муска вътре с нещо написано на арабски и я е накарала под предлог че е за здравето й да разпръсне водата на входната врата, имали са скандали и малката не е искала да го направи, но майка й я е накарала все пак и понеже малката е с разбита психика заради майка си и глупостите и(за които няма да се впускам сега в обяснения) го е направила като си мисли, че е за добро! Не я обвинявам защото много изстрада покрай майка си! Горе долу от тогава ми започнаха проблемите, не мога да си намеря работа като хората, все пак сме 4 човека вкъщи, не ми върви в нищо, тъкмо за почна работа и нещо става и съм или освободен или принуден да напусна, а разходите вървят! Започнахме да се караме с приятелката ми дори и за дребни неща, незначителни! Нито взимам наркотици, нито играя на машинки и всичко което изкарам го нося вкъщи, но не стигат изобщо! Много често главоболие имам, постоянно напрежение и не се чувствам на място, сънувам бившата си в някакви много странни сънища и постоянно е в главата ми без да имам някакви чувства към нея и изобщо даже не ми пука, последните 3 години от брака ни, който беше 16 години тя ни направи на луди с детето ми вкъщи с разни депресии, флиртове с други мъже, опити за самоубийство с хапчета и алкохол, малката изстрада много покрай нея и накрая бях принуден да се разделя с нея! Преди дни разбрах вече на 100% че е ходила на някакъв ходжа и той и е дал тази вода с муска вътре и я е накарал да го направи, а тя се е оправдала пред този който я е карал с автомобила си напред назад, че искала да се сдобри с мен и да се върна при нея! Дъщеря ми ходи при нея няколко пъти в седмицата и ми каза че точно тогава тя не е забравяла определени часове в продължение на дни да пали свещи и да гори според приказките и тамян или нещо подобно и да говори нещо си! Не знам какво да правя, а проблемите продължават, въпреки че се опитвам всячески да оправя нещата по нормален начин! Пред раздяла съм с приятелката си заради простотии и не мога да си го обясня! Миналата година ходихме при една баба в близко село, тя описа бившата ми жена отгоре до долу и по външност и по характер, каза ми че имам направена магия и уж разваля нещо, но явно нищо не е направила, последната ми година е много тегава! Четох в интернет за разни тестове и дори си направих метода с яйцето(не знам дали съм успял да го направя по правилният начин, имам и снимки) и то три дни един след друг и резултата беше малко плашещ като се има в предвид че не съм се занимавал никога с тези неща, направих и на дъщеря ми, и там също се виждаше нещо, което не е хубаво! Не знам дали това е вярно или не, за това се обръщам към вас с надежда да ме посъветвате какво да правя! Моля за помощ!

feniks75:
Здравей, Spirit .Всяка раздяла е трудна.Предлагам ти практика.Записвай всяка своя мисъл,чувство и емоция.Пиши ги с мисълта,че всичко е преходно и този етап от животът ти ще отмине.Вярвай ми,че след една година като го прочетеш ще се смееш.Аз преживях нещо подобно.Не мисли за нещастията.Остави ги да си отидат.Аз му викам хигиена на умът.Не допускай лошите мисли ще те разболеят.Знам трудно е.Ако ти кажат ,че имаш магия,какво-ще мреш ли.Щом имаш сили да се грижиш за детето си ,ще имаш сили да се погрижиш и за себе си.Обърни се към себе си.Може би е дошло време да се запознаеш с духовното.Всяка криза е очистваща и дава начало на нещо ново.Гледай смело напред и всичко ще се оправи.Не ходи по врачки и други шарлатани освен ако имаш пари за губене.Така,че се стегни .Всичко зависи от теб.По вещите админи ще кажат дали имаш магия. [ok]

Spirit:
Здравей, feniks75! Опитах какво ли не, с лошо с добро, по нормалният начин и по ненормалният, но нищо не става! Детето ми с всеки изминал ден задълбава заради нещата, които майка й и причини, психиката и е разбита, при мен също проблемите не стихват, аз от две седмици пак съм без работа и то заради простотия и не по моя вина! Опитвам се да мисля позитивно и за хубави неща, но това вътрешно напрежение ме изгаря направо, постоянно тази ми е пред очите, дори и като си мисля за други неща! Не знам, не мисля, че съм започнал да изперквам! Ще продължа по начина по който ми казваш, опитвам се с добро да постигна целите си, но нещо постоянно ме притеснява, не се чувствам на мястото си просто ли, не знам как да се изразя…. Постоянно имам чувство, че има някой с мен вкъщи, дори когато съм сам, може да е смешно, но е истина! Опитвам се наистина със силата на духът си да се справя, не бях такъв човек преди години, внезапно всичко се обърна с главата на долу!

feniks75:
Много страх и болка виждам в теб.Започни с йога ,медитация или някакъв спорт.Рискуваш сам да се нараниш.Няма кой друг освен теб самият да сложи ред в твоят живот.

Spirit:
Направих го, започнах пак фитнес след голямо прекъсване, 25 кг съм на долу от последната ми тренировка! Не мога да си позволя да си докарам нещо, на пук на някого! Опитвам се..

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия