Автор Тема: Имам нужда от вашата помощ!  (Прочетена 4667 пъти)

Неактивен Spirit

Имам нужда от вашата помощ!
« -: 11 Февруари 2023 09:07:27, Събота »



Здравейте! Имам нужда от помощ! Не се шегувам със ситуацията, вярвам в тези неща и за това се обръщам към вас!
Всичко започна преди 4 години когато се разведох с бившата ми жена и взех правата на детето, което е момиче и тогава беше на 13 години! Бившата ми жена се слави с уменията си тя и нейните две приятелки от детство да практикуват разни окултни неща в които аз не съм вещ. Та, когато се разведох с нея аз се преместих на квартира с детето си и моята приятелка, която също има 10 годишен син, всичко беше нормално докато не разбрах, че бившата ми е дала на дъщеря ми шишенце с вода и муска вътре с нещо написано на арабски и я е накарала под предлог че е за здравето й да разпръсне водата на входната врата, имали са скандали и малката не е искала да го направи, но майка й я е накарала все пак и понеже малката е с разбита психика заради майка си и глупостите и(за които няма да се впускам сега в обяснения) го е направила като си мисли, че е за добро! Не я обвинявам защото много изстрада покрай майка си! Горе долу от тогава ми започнаха проблемите, не мога да си намеря работа като хората, все пак сме 4 човека вкъщи, не ми върви в нищо, тъкмо за почна работа и нещо става и съм или освободен или принуден да напусна, а разходите вървят! Започнахме да се караме с приятелката ми дори и за дребни неща, незначителни! Нито взимам наркотици, нито играя на машинки и всичко което изкарам го нося вкъщи, но не стигат изобщо! Много често главоболие имам, постоянно напрежение и не се чувствам на място, сънувам бившата си в някакви много странни сънища и постоянно е в главата ми без да имам някакви чувства към нея и изобщо даже не ми пука, последните 3 години от брака ни, който беше 16 години тя ни направи на луди с детето ми вкъщи с разни депресии, флиртове с други мъже, опити за самоубийство с хапчета и алкохол, малката изстрада много покрай нея и накрая бях принуден да се разделя с нея! Преди дни разбрах вече на 100% че е ходила на някакъв ходжа и той и е дал тази вода с муска вътре и я е накарал да го направи, а тя се е оправдала пред този който я е карал с автомобила си напред назад, че искала да се сдобри с мен и да се върна при нея! Дъщеря ми ходи при нея няколко пъти в седмицата и ми каза че точно тогава тя не е забравяла определени часове в продължение на дни да пали свещи и да гори според приказките и тамян или нещо подобно и да говори нещо си! Не знам какво да правя, а проблемите продължават, въпреки че се опитвам всячески да оправя нещата по нормален начин! Пред раздяла съм с приятелката си заради простотии и не мога да си го обясня! Миналата година ходихме при една баба в близко село, тя описа бившата ми жена отгоре до долу и по външност и по характер, каза ми че имам направена магия и уж разваля нещо, но явно нищо не е направила, последната ми година е много тегава! Четох в интернет за разни тестове и дори си направих метода с яйцето(не знам дали съм успял да го направя по правилният начин, имам и снимки) и то три дни един след друг и резултата беше малко плашещ като се има в предвид че не съм се занимавал никога с тези неща, направих и на дъщеря ми, и там също се виждаше нещо, което не е хубаво! Не знам дали това е вярно или не, за това се обръщам към вас с надежда да ме посъветвате какво да правя! Моля за помощ!

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #1 -: 11 Февруари 2023 12:43:55, Събота »
Здравей, Spirit .Всяка раздяла е трудна.Предлагам ти практика.Записвай всяка своя мисъл,чувство и емоция.Пиши ги с мисълта,че всичко е преходно и този етап от животът ти ще отмине.Вярвай ми,че след една година като го прочетеш ще се смееш.Аз преживях нещо подобно.Не мисли за нещастията.Остави ги да си отидат.Аз му викам хигиена на умът.Не допускай лошите мисли ще те разболеят.Знам трудно е.Ако ти кажат ,че имаш магия,какво-ще мреш ли.Щом имаш сили да се грижиш за детето си ,ще имаш сили да се погрижиш и за себе си.Обърни се към себе си.Може би е дошло време да се запознаеш с духовното.Всяка криза е очистваща и дава начало на нещо ново.Гледай смело напред и всичко ще се оправи.Не ходи по врачки и други шарлатани освен ако имаш пари за губене.Така,че се стегни .Всичко зависи от теб.По вещите админи ще кажат дали имаш магия. [ok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Spirit

Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #2 -: 11 Февруари 2023 13:34:25, Събота »
Здравей, feniks75! Опитах какво ли не, с лошо с добро, по нормалният начин и по ненормалният, но нищо не става! Детето ми с всеки изминал ден задълбава заради нещата, които майка й и причини, психиката и е разбита, при мен също проблемите не стихват, аз от две седмици пак съм без работа и то заради простотия и не по моя вина! Опитвам се да мисля позитивно и за хубави неща, но това вътрешно напрежение ме изгаря направо, постоянно тази ми е пред очите, дори и като си мисля за други неща! Не знам, не мисля, че съм започнал да изперквам! Ще продължа по начина по който ми казваш, опитвам се с добро да постигна целите си, но нещо постоянно ме притеснява, не се чувствам на мястото си просто ли, не знам как да се изразя…. Постоянно имам чувство, че има някой с мен вкъщи, дори когато съм сам, може да е смешно, но е истина! Опитвам се наистина със силата на духът си да се справя, не бях такъв човек преди години, внезапно всичко се обърна с главата на долу!

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #3 -: 11 Февруари 2023 13:40:41, Събота »
Много страх и болка виждам в теб.Започни с йога ,медитация или някакъв спорт.Рискуваш сам да се нараниш.Няма кой друг освен теб самият да сложи ред в твоят живот.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Spirit

Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #4 -: 11 Февруари 2023 13:57:41, Събота »
Направих го, започнах пак фитнес след голямо прекъсване, 25 кг съм на долу от последната ми тренировка! Не мога да си позволя да си докарам нещо, на пук на някого! Опитвам се..

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #5 -: 11 Февруари 2023 14:24:17, Събота »
Spirit, ще пиша скоро. Само не се стряскай, надали имаш магия. Опитай се да се успокоиш малко...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #6 -: 11 Февруари 2023 15:53:23, Събота »
Здравей, Spirit
Това, което ще ти напиша е изключително важно. Имаш магия и тя е една от най-жестоките познати на човечеството. Готви се за раздяла и със сегашната си приятелка. Положението ти във професионален и емоционален план е катастрофално... дотук лошо. Сега, искам много добре да прочетеш и осмислиш това, което ще напиша. Магията и обаче си има пробойна и тя дори не подозира за нея тъй като не е толкова добре запозната с тези неща колкото нас тук в този форум. Добра е, но не достатъчно. Направи каквото и ти казвам и животът ти лека полека ще започне да се оправя. Нищо не искаме от теб освен това, което ще прочетеш да си остане между нас. Не трябва никой да знае, нито твои приятели, нито дъщеричката ти.. никой, иначе ще се развали нашата магия.
Магията на бившата ти си има минус и той е, че ако  спреш да вярваш в нея, тя просто спира да работи. Наистина е толкова елементарно! Усещам, че при теб ще е трудно обаче, затова ще прибегнем до един простичък ритуал. Избираш си час, когато оставаш насаме. Не трябва никой да те вижда и да знае. Вадиш една обикновена свещ и я палиш. Концентрираш погледа си върху нея и си повтаряш - " Злата магия напуска тялото ми!" Това по минимум 15 минути на ден. Спираш с ритуала когато усетиш как злото те напуска и се влива живот. По която и част на денонощието да го правиш аз ще усещам и ще изпращам помощни сили към теб чрез огъня. Ще чувстваш с всеки изминал ритуал как се вливат помощни сили и започваш да придобиваш все повече самоконтрол и свежа енергия.. докато магията на бившата ти се изпарява и става все по-слаба и несъстоятелна. Но както казах, жизненоважно за да сработи нашата малка интервенция е да вярваш с цялото си сърце, че ти ставаш по-силен, а нейната магия няма сила и те напуска!!!
След около седмица би трябвало да започнеш да усещаш промяна в себе си. За да се изчистиш и излекуваш напълно ще са нужни минимум 60 дни дисциплина и воля от твоя страна. А през това време искам от теб да наблегнеш на комуникацията с приятелката си, като тя трябва да бъде непринудена и лишена от мисли и теми свързани с бившата ти. Хващаш и си намираш работа и няма да я загубиш. По време на работа оставяш всички мисли за всичко и взички на прага и вкарваш 100% от себе си на работното място. Искам те концентриран и събран. Дъщеря ти има нужда от стабилен и мъжествен баща!


Започвай
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Spirit

Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #7 -: 11 Февруари 2023 16:15:17, Събота »
Как да накарам приятелката ми да спре да мисли за нея, в нашето семейство всичко се споделя и знае, освен това което си пиша тук с вас, няма и никой да знае, тя лично и се иска да я удуши тази пиявица! Ще правя каквото ми казвате, просто искам това зло да свърши! Благодарен съм ви за това, че се отзовавате и за вашата помощ!

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #8 -: 12 Февруари 2023 00:10:20, Неделя »
Дали бившата ти съпруга няма нужда от консултация с психиатър? Може да има някакво заболяване жената, накарайте я да отиде. Тя така, в това си състояние, е опасна и за себе си, и за детето ви. Не я оставяйте сама и без помощ, защото психичните заболявания са не по-малко сериозни от всички други болести! Трябва да се взимат мерки, и то навреме.
Аз не съм от най-добрите магове тук, но изпитвам усещане, че наистина има някаква магия или нещо сбъркано в цялата ситуация. Не знам дали съм права за първото или не, но със сигурност бабата в близкото село нищо не е развалила (въпреки че е добра ясновидка или просто случайно е нацелила истината, че бившата ти жена търси начини да се съберете отново), нито "ритуалите" с яйцата са свършили нещо съществено.
.
Сещаш ли се за някой човек в обкръжението си, който може да се определи за "енергиен вампир" и да прекарваш дълго време с него? Може би някоя жена, която е по-възрастна от теб? Няма да се изненадам някое такова същество да те изморява постоянно и просто да не ти позволява да бъдеш пълноценен в ежедневието си
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Spirit

Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #9 -: 12 Февруари 2023 14:15:05, Неделя »
Здравей Libra777! Бившата ми жена мина два пъти по седмица през психодиспансера след така наречените и опити за самоубийство малко преди тотално да се разделим, няколко пъти дадох шанс запда има едно щастливо семейство, а през това време тя се друсаше с хапчета и пиеше концентрати и беше в депресия, ама за какво, кой да ти каже! Отблъскваше детето си, докато на мен не ми писна и се обадих на майка и да я прибере при нея, защото малката не издържаше вече! Така, че за проблема в главата и се знае вече! Просто не можех да гледам вече детето ми как страда и приключих всичко! Бабата при която ходих я описа отгоре до долу и по характер и по външност, но само това и каза че имам зло направено от нея, но нищо друго не направи, кара ме сапуни да и нося, свещи, ябълки, олио и какво друго беше не помня, накрая ми даде шише с вода да пия от него и нещо вътре написано и муска, която да изхвърля след 40 дни в течаща вода! Не се сещам за такъв енергиен вампир покрай мен, няма такъв човек от години насам от както се разделих с бившата ми! Кръвчицата ми изпиваше години наред! Гледал съм я като писано яйце и накрая получих това….

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #10 -: 12 Февруари 2023 16:03:20, Неделя »
"В депресия е, но кой знае защо"
Ъмм, депресията не работи точно както си мислиш...  [umnik]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Spirit

Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #11 -: 12 Февруари 2023 17:50:22, Неделя »
Въпроса тук не беше за нейните състояния, просто споменах депресията й като едно от многото и състояния, може и да не е било депресия, тя е свикнала по един или друг начин да върти хората на малкото си пръстче и да я носят на тепсия, а като не стане вече се прибегваше към други мерки, още от малка е практикувала тези неща! Въпроса тук беше, че имам направено зло на главата си и не само на моята и за това се обръщам към вас за помощ! Иначе за нея много мога да говоря и ще се хванете за главите какви ги е вършила, но не искам!

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #12 -: 13 Февруари 2023 03:16:56, Понеделник »
Бившата ти съпруга е минала през нещо тегавоо... Получило се е в следствие на емоционална травма; както се казва, "врътнала е" в даден момент, но не е родена такава. Състоянието ѝ определено е сериозно и има нужда повече от помощ, отколкото от осъдителност.
Ще ти пиша на лично съобщение да те питам 2-3 неща, защото това, което виждам, не ми се струва подходящо за обсъждане в откритата зона.  [umnik]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #13 -: 14 Февруари 2023 18:48:24, Вторник »
Spirit,
Магия имаш, силна точно колкото пощипване...нещо с цел да нямаш деца от тази твоя приятелка и да не срещаш други жени...нещо такова ми се върти...Бившата ти жена много ревнува от приятелката ти.
Отделно си много напрегнат, постоянно на тръни, като опънато платно си, търсиш място да се усамотиш. Ще е добре да се поотпуснеш малко, да се успокоиш. Намери си нещо да те успокоява, да релакснеш...


Ако пазиш муската за която говориш - интересно ми е да видя какво пише на нея...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Spirit

Re: Имам нужда от вашата помощ!
« Отговор #14 -: 14 Февруари 2023 21:27:46, Вторник »
Здравей, Solomon! Муската, която бабата ми даде не знам какво пишеше в нея и на как в език е, каза ми да не я отварям и след 40 дена да я хвърля в течаща вода, а муската, която е била в шишето с вода, което дъщеря ми е плиснала върху вратата за нея не знам, детето само каза че е имало вътре листче хартия с арабски надписи или нещо такова! Опитвам се да се отпусна, обаче тая ми е постоянно пред очите, а не искам изобщо нито да я виждам, нито да я чувам! Кошмари сънувам почти всяка нощ, да напрегнат съм и то много, но се опитвам да се държа като пич и да си направя нещата по нормален начин за разлика от други хора(знаете кого визирам), обаче все нещо ме срива психически, а не съм луд…!