Автор Тема: Гледане за помощ  (Прочетена 2100 пъти)

Неактивен Toxik83

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 21
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Гледане за помощ
« -: 26 Януари 2023 19:02:41, Четвъртък »
Здравейте! Скоро не съм писал, но се занимавам с руните... Отделно съм в депресия заради смърт в семейството...Може ли да помоля някой от вас да хвърли карти за мен? Опитвам се да разбера защо ми се случва съдбата ми- на 40 години съм, вече без жив родител , преди това проблеми с баща ми...Сигурен съм, че има хора по зле и от мен, но се чувствам състарен от толкова проблеми на моите години...Благодаря!

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Гледане за помощ
« Отговор #1 -: 27 Януари 2023 12:19:18, Петък »
Мой те искрени съболезнования.За да се занимаваш с магия най вече с руни ти трябва силна психика.Състоянието ти в  депресия само ще влоши нещата.Руните са могъщ инструмент.Те не обичат плахите хора.Съдба няма.Бъдещето е многомерно и многопластово.Ти си ковачът на съдбата си.Няма кой да те изкара от депресията ти освен ти самият.Започни с йога,медитация .Знам,че е трудно,но ще  ти трябва воля.Без силна воля и психика руните ще останат празни символи.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Гледане за помощ
« Отговор #2 -: 30 Януари 2023 14:40:53, Понеделник »
Здравейте! Скоро не съм писал, но се занимавам с руните... Отделно съм в депресия заради смърт в семейството...Може ли да помоля някой от вас да хвърли карти за мен? Опитвам се да разбера защо ми се случва съдбата ми- на 40 години съм, вече без жив родител , преди това проблеми с баща ми...Сигурен съм, че има хора по зле и от мен, но се чувствам състарен от толкова проблеми на моите години...Благодаря!
Моите съболезнования, много съжалявам за загубата ти. Пожелавам ти кураж, сила и търпение...  :(
Не се опитвай да търсиш вина в себе си за това, причината НЕ Е в твоите действия! НЯМАШ вина! По-висша от нас сила решава на кого колко живот му се полага, ние няма как да го знаем и/или контролираме.


Скромното ми мнение е да изчакаш да мине малко време преди да се захванеш със сериозни магически практики. За тях трябва най-вече здрава психика, а с такава тежка травма, каквато има при теб, човек става лабилен. Енергията в тялото ти не е балансирана, едва ли ще ти е много лесно и да упражниш съзнателен контрол върху нея. Рисковано ми се струва, може нещо да не прецениш правилно, да си навредиш... Не бързай.
Подкрепям идеята на Феникс за медитация и йога практики.
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.