Автор Тема: Искам да разваля направена кръвна магия.  (Прочетена 3475 пъти)

Неактивен Lovespell92

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 13
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Искам да разваля направена кръвна магия.
« -: 24 Ноември 2022 22:44:05, Четвъртък »
Една женица си признала на съпругата,че направила на мъжа й магия с цикъл. И не само това- правила я всеки месец .... И под признала ,имам предвид,че е обяснила на жената с двете деца,че мъжа й няма да се върне при нея никога.... Искам да помогна,но не ми е такова нивото.  Знам,че кръвните и гробищните магии се развалят най- трудно. Някой може ли да ми удари едно рамо. ( Не става въпрос за мен,защото знам,че така ще помислите. Аз имам едно детенце и съпруг.)

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Искам да разваля направена кръвна магия.
« Отговор #1 -: 25 Ноември 2022 14:38:47, Петък »
Няма такова нещо, душа... Просто за да действат такъв тип "магии" (а именно внушения) е нужно да ЗНАЕШ и ПОВЯРВАШ в тях... оттам и внушения, а не магии. Това дето са му дали да пие или изяде цикъл и той се е омагьосал.. Ще ти кажа какво са му дали. Някоя му е дала да го яде това там откъдето излиза цикъла, а тоя явно си хапва редовно. За да се развали "магията" е нужно някоя друга сладурка да му даде да хапва и на него да му хареса повече... ето така се случва с мъжете, лесно е! Дадох ти рецептата, ако си схванала, супер!  ^-^
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Lovespell92

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 13
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Искам да разваля направена кръвна магия.
« Отговор #2 -: 25 Ноември 2022 21:53:14, Петък »
Схванах какво ми казвате. Благодаря.