Отворена дискусия > МАГИЯ

Ефект на магията върху съдбата на човека

(1/2) > >>

Toxik83:
Здравейте! Искам да ви питам как ви се е отразила употребата на магия в личен и/или професионален план...Имам предвид до колко голяма е цената,която се плаща евентуално при използването на магия? Наясно съм с принципа да не се вреди, но случвало ли ви се е,ако помагате на близки или чужди после на вас да ви се случват неприятни събития?

chimera:
Не мисля,че е проблем да се помага.

dracon:

--- Цитат на: Toxik83 в 20 Ноември 2022 10:14:37, Неделя ---Здравейте! Искам да ви питам как ви се е отразила употребата на магия в личен и/или професионален план...Имам предвид до колко голяма е цената,която се плаща евентуално при използването на магия? Наясно съм с принципа да не се вреди, но случвало ли ви се е,ако помагате на близки или чужди после на вас да ви се случват неприятни събития?

--- Край на цитат ---


Абсолютно никак /визирам негативния план/ ако знаеш какво правиш.

Ще ти дам пример откъде идват проблемите, ако работиш с демони, ангели и т.н. важно е да съобразиш, че те не познават много добре нашия свят и трябва много ясно да формулираш какво искаш... грешно е да поискаш пари, защото може да ги получиш като наследство в резултат на нещастие на твой близък... правилно е да поискаш да имаш повече работа, нови клиенти и т.н...
 
А и магии не трябва да се правят за щяло и нещяло, имаче става мазало 😊

Solomon:
Здравей Toxik83,


По мои наблюдения, магията си няма някаква цена в смисъла в който ти използваш думата...освен ако не е черна магия, нали...
Иначе стандартната цена е твоята енергия и твоето време.  :)

Solomon:

--- Цитат на: dracon в 30 Ноември 2022 00:43:07, Сряда ---Ще ти дам пример откъде идват проблемите, ако работиш с демони, ангели и т.н.
--- Край на цитат ---
Привет, dracon.

За едно да се разберем - магията е управление на енергия. Ангели, демони, джинове, караконджули и тем подобни нямат място в магията...Главно защото никой не е успял да хване нито едно от горепосочените за да го включи в магическите си деяния...може би защото такива ми ти работи няма, знам ли.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия