ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Техники за управление на енергията за начинаещи

<< < (2/2)

Solar:
Здравей и добре дошъл! [yu]


Относно сигилите, моите практики също не са се увенчавали с кой знае какъв успех досега. Лично при мен може да се дължи на факта, че креативността ми, ако изобщо имам такава, е доста закърняла и в съотношение с натурата ми на перфекционист се оказва, че е фатална комбинация за сигилови рисунки. Тези драсканици на листа ме подлудяват и никога не стигам до вариант на сигил, който да ми харесва. Пък ако ми харесва, не мога да го "забравя", което, доколкото съм наясно, е ключово при тези практики.
Но ако просто си запиша нещо на лист - било то изречение, било то ключова дума, и го изгоря - ми, получава се. Не е сигил, но пък съм открила, че ми върши работа. (Ако това си има точно наименование, просветлете ме.)

Toxik83:
Благодаря! Предполагам че изгарянето е нещо като ритуал,който действа на психиката.Оттам нататък вече е лесно :)

chimera:

--- Цитат на: Toxik83 в 16 Ноември 2022 10:43:31, Сряда ---Аз съм опитвал и това със сигилите като по-млад..не стана...опитвам се да разбера и причините..

--- Край на цитат ---


Дадох ти достъп до секциите с практикумите. Би трябвало вече да ги виждаш като съдържание и да влизаш в тях без проблем. Добре дошъл и в тях.

Toxik83:
Благодаря!

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия