ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Техники за управление на енергията за начинаещи

(1/2) > >>

Toxik83:
Здравейте! Аз съм Ангел на 39.От дете се интересувам от магии и окултното и до преди 3 месеца съм гледал на Таро с различен успех.Спрях поради семейни причини.Докато прочетох мнението на Shadow за управление на енергията смятах, че с ритуали се концентрира и насочва енергията в определена посока, но явно съм грешал.Затова създадох тази тема като по-опитни да предложите ефективни.Благодаря!

Astaroth:
Енергията се контролира и насочва от този който я използва, тоест от човека, не от ритуала... Ритуала е способ за достигане на определено състояние, позволяващо на човека да контролира и насочва енергията. А техники за управление на енергията... Изтока и неговите традиции имат какво да предложат в това отношение...

Toxik83:
Благодаря!

chimera:

--- Цитат ---Докато прочетох мнението на Shadow за управление на енергията смятах, че с ритуали се концентрира и насочва енергията в определена посока, но явно съм грешал.Затова създадох тази тема като по-опитни да предложите ефективни.Благодаря!
--- Край на цитат ---

@ Toxik83 Целият форум е с такава насоченост. Ако такива неща те интересуват, добре дошъл сред нас.  :)

Имаме закрити секции, в които има много техники. За да получиш обаче достъп до тях, трябва да те видим админите що за птица си. Демек, участвай по другите теми във форума, за да си изградим преценка, после дай заявка за достъп до практикумите по тази тема: КЛИК.

Toxik83:
Аз съм опитвал и това със сигилите като по-млад..не стана...опитвам се да разбера и причините..

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия