Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 4086 пъти)

Неактивен Ивелина Иванова

Здравейте
« -: 26 Август 2022 21:24:08, Петък »
Здравейте,по всякакъв начин се опитвам да си променя нещата,тъй като в нито едно нямам успех,никой не може да ми даде отговор на какво се дължи,а загубих всичко,което имам

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Здравейте
« Отговор #1 -: 27 Август 2022 00:52:28, Събота »
Здравейте. Не сте уточнили какво точно Ви тревожи...но не е като да има нужда да го правите тук, най-добре ще е да се консуллтирате с професионалист - психолог. Потърсете онлайн форум за психология...има един много хубав такъв.
Надали тегне черна магия над Вас... [yes]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Ивелина Иванова

Re: Здравейте
« Отговор #2 -: 27 Август 2022 19:35:32, Събота »
След като пиша тук,вероятно е,че имам някакво усещане за нещо друго,тъй като специалността ми педагог с психология не е понятна за нещата,които ми се случват от доста дълъг период,необясними за мен като човек,търся помощ от някой,който е на по-различно ниво на мислене


Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Здравейте
« Отговор #3 -: 27 Август 2022 22:31:48, Събота »
Бихте ли ни обяснили по-подробно? Какво се е случило, защо сте толкова разтревожена? Какво сте изгубили?
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: Здравейте
« Отговор #4 -: 28 Август 2022 12:50:31, Неделя »
Здравейте,по всякакъв начин се опитвам да си променя нещата,тъй като в нито едно нямам успех,никой не може да ми даде отговор на какво се дължи,а загубих всичко,което имам

Ако с такива недомлъвки описвате, нормално е да не могат и други хора да Ви дадат отговор.

Съветът ми е да седнете и да формулирате какво по-точно Ви тревожи. Ако нямате успех, значи има нещо, което не правите както трябва. Няма да имате успех, докато не отстраните това, което не правите както трябва.

Ако дадете повече информация, аз, а и останалите хора тук, ще можем да Ви дадем повече информация.