Автор Тема: Проблеми с манипулатор  (Прочетена 5491 пъти)

Неактивен maria.mimi

Проблеми с манипулатор
« -: 25 Юли 2022 17:39:14, Понеделник »
Здравейте,
Ще се радвам някой да успее да ми помогне.

Късно се усетих, че съпругът ми не е добър човек, и е манипулатор.
За съжаление след негова семейна трагедия и след появата на детето ни той тогава
започна да се държи различно, или може би аз тогава осъзнах какъв е...

Чудя се какво да направя, търсих подходящи ротуали в интернет, а и прегледах няколко сайта за поръчка на магия за защита.


Има много сайтове, които изглеждат надеждни, със свои снимки и описания.
Цените също не изглеждат фрапиращи, а самите магии са благополучни.

Някой поръчвал ли си е от някакъв такъв сайт и може ли да даде мнение кой е добър?

Ще съм много благодарна на отговор, много е важно :::)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Проблеми с манипулатор
« Отговор #1 -: 25 Юли 2022 18:06:53, Понеделник »
Този ,който иска пари е мошеник /често се споменава във форумът/.Животът е твой и ти ще го живееш.Макар,че не разбрах какъв е точно  проблемът. [umnik]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен maria.mimi

Re: Проблеми с манипулатор
« Отговор #2 -: 25 Юли 2022 18:18:07, Понеделник »
Този ,който иска пари е мошеник /често се споменава във форумът/.Животът е твой и ти ще го живееш.Макар,че не разбрах какъв е точно  проблемът. [umnik]



Проблемът е, че искам този човек да излезе от моя живот и този на детето

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Проблеми с манипулатор
« Отговор #3 -: 25 Юли 2022 20:08:05, Понеделник »
Ами ,нека излезе.Ти си господар на своят живот.Имах сходен проблем ,когато нашата мама ни напусна ,а после се сети ,че има деца след 22 години брак.Ти решаваш макар, че проблемът ти изглежда нерешим в момента.Вярвай ми след време ще се смееш над тази ситуация.Вярваи ми няма кристална топка ,която да те спаси от болката.Стани и кажи аз решавам бъдещето си.Действаи.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен maria.mimi

Re: Проблеми с манипулатор
« Отговор #4 -: 25 Юли 2022 21:28:00, Понеделник »
Ами ,нека излезе.Ти си господар на своят живот.Имах сходен проблем ,когато нашата мама ни напусна ,а после се сети ,че има деца след 22 години брак.Ти решаваш макар, че проблемът ти изглежда нерешим в момента.Вярвай ми след време ще се смееш над тази ситуация.Вярваи ми няма кристална топка ,която да те спаси от болката.Стани и кажи аз решавам бъдещето си.Действаи.



Благодаря за подкрепата :) Изпитвам лек страх от него и неготово поведение, и ми се иска да защитя детето и себе си, и да заживея спокойно.
Затова се обърнах към окултното...

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: Проблеми с манипулатор
« Отговор #5 -: 29 Юли 2022 09:27:38, Петък »
Няма друг начин. Просто махаш от живота си неподходящи човек. За това е необходимо действие физическо, а не окултно. Ако е агресивен и те е страх от него, освен с адвокат, се свържи и с някоя организация за защита на жени от домашно насилие.