Автор Тема: Дневникът на Мери  (Прочетена 3250 пъти)

Неактивен MerryMateus

Дневникът на Мери
« -: 18 Януари 2022 19:19:41, Вторник »
Здравейте!
Съвсем нова съм тук и напълно начинаеща. Започвам дневника си с конкретен въпрос. Имам две изстрелвания на сигли - вчера и днес. Няма да покажа точно тях, защото да твърде лични, но следващите обещавам да покажа. След изстрелването на първия сигил усетих приятна умора, но след днешното ми стана много отпаднало, заболя ме главата и се наложи да легна.
Някакви идеи защо се получава така и как да го предотвратя вбъдеще?
Предварително благодаря за отговорите!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневникът на Мери
« Отговор #1 -: 18 Януари 2022 21:33:10, Вторник »
Добре дошла!


Много трудно да се отговори, като не си споделила какво точно ползваш за "изстрелване" на сигили.


Може въобще да няма връзка със сигилите...а може дори да трябва да посетиш лекар, примерно...

Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен MerryMateus

Re: Дневникът на Мери
« Отговор #2 -: 19 Януари 2022 00:00:46, Сряда »
Благодаря за включването, Соломон!
Не знаех, че начинът на изпращането на сигил е от значение. Първият път, когато ми стана много леко и отпуснато, използвах потапяне в студена вода. Вторият път използвах кихане. Може да е смешно, но четох, че може и така. Има разлика и в други детайли. Например, първия път създадох и изпратих сигила вечерта, след продължителна вечерна автомобилна разходка, по време на която се подготвих и настроих за това, което ще правя. Идеята за втория сигил дойде спонтанно на другия ден заради проблем, който отдавна и всячески се опитвам да реша. В един момент просто преливах от нетърпение да направя този сигил, а нерешеният проблем да ми се махне от главата. Създадох сигила с цялата енергия на негативите, трупани две години и го изстрелях. След това се почувствах така, сякаш цял ден съм орала и копала. Полежах малко, като гледах тавана и ми просветна.Това е в общи линии.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневникът на Мери
« Отговор #3 -: 19 Януари 2022 00:24:55, Сряда »
По принцип хаосистите дават много странни варианти за ''изстрелване'' на сигили...за кихане не бях чувал...но съм чел за уриниране след дълго въздържане, оргазъм, разни болезнени техники и много други странни неща. За жалост не работят. Особено със студената вода трябва да внимаваш...таковата, по принцип хладката вода е полезна за кожата и косата, но в случая явно техниката работи на принципа на болката/момента на шока (понеже си е шок за организма да се пльосне в студена вода) и за това ти трябва баш студена вода...а това не е много добра идея...


Това да използваш емоцията, както си направила, е добър вариант. След такова нещо е нормално да се чувстваш изморена.


Самият процес на създаване на сигил е достатъчен...Но аз когато се занимавах със сигили, най-често и медитирах над тях.
Преспокойно можеш да загърбиш всякакви изчанчени техники и да ги замениш с медитация над сигила. Ако все пак искаш да е нещо изчанчено - може да им танцуваш на сигилите примерно - те нямат нищо против.  :)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен MerryMateus

Re: Дневникът на Мери
« Отговор #4 -: 19 Януари 2022 10:41:53, Сряда »
Супер ценен съвет, благодаря! Явно емоцията е свършила работата, защото желанието ми от първия сигил стана, а първото и представа си няма, че трябва да се изпълнява. [unsure]