Автор Тема: Черна магия и дамски превръзки...  (Прочетена 6499 пъти)

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Черна магия и дамски превръзки...
« -: 11 Декември 2010 11:41:32, Събота »

69 годишна баба от Раковски била измамена от две мургави врачки, които експлоатирали суеверието и, та я убедили, че на сина и е направена черна магия.
 
 По указания на врачките, бабата извадила всичките си пари в размер на 2800 лв, пратени от сина и, натъпкала ги в кърпа и оставила баш врачките да си правят заклинанията отгоре. Заклинанията включвали с ловки движения подмяната на парите на суеверната стара жена с дамски превръзки и смачкани вестници. По указания на циганките, кърпата не трябвало да се пипа 4 часа, иначе тъмните сили нямало да изчезнат.
 
 Възрастната дама е подала оплакване в полицията.


Неактивен aMHE3ua

Черна магия и дамски превръзки...
« Отговор #1 -: 11 Август 2011 14:46:53, Четвъртък »
Звучи ужасно angry Кога ли ще им се върне на виновниците. наблюденията ми са, че си живуркат безнаказно от хора, закони и природа

Неактивен Zapko_

Черна магия и дамски превръзки...
« Отговор #2 -: 7 Ноември 2011 00:56:28, Понеделник »
Просто нямаше как да подмина това заинтригуващо заглавие, а колкото до тия подли създания които чрез факта за магията изнудван и ограбват нищо не подозиращите хора съм много скептично настроен, при положение, че такива нагли същества се опитаха да излъжат и баба ми. За мое щастие тя сподели с мен, а за тяхно разочарование аз се срещнах с тях.
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!!!

Неактивен Agena

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 219
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Черна магия и дамски превръзки...
« Отговор #3 -: 30 Януари 2014 12:22:54, Четвъртък »
От лични наблюдения съм си направила някои изводи,касаещи както шарлатаните,така и хора,които практикуват сериозно-на първо място,важна е психическата нагласа на реципиента.Някои "екстрасенси" измъкват след известен период на работа с жертвата си немалки суми пари и така петнят името на цялото съсловие.Това обаче не може да се случи,ако жертвата за определен период от време не бъде поставена в относителна интелектуална изолация-във връзка с това шарлатанинът,а и енергийния вампир също,си избират подходяща жертва.Проучват деликатно вкусовете й,ориентират се бързо/защото са добри манипулатори/ относно силните и слабите й страни,интелектуалното й ниво.Започват усилен контакт с жертвата.Целта е "магьосникът" да бъде възприет сериозно.Когато бъде възприет така,успехът му по-нататък е гарантиран.След това всичко е игра с думите.

Неактивен beautiful_vd

Черна магия и дамски превръзки...
« Отговор #4 -: 7 Април 2014 12:18:08, Понеделник »
Zapko_,  много е хубаво  че си успял да предпазиш баба си от подобни шарлатанки и измамници , моята баба ми разказа че е ходила при някаква врачка в София която уж се славела за доста добра и известна но според мен е била измамница защото когато и е платила баба ми тя я е заплашила че ако не и даде още 150 лева ще направи магия на децата и , естествено баба ми се е притеснила много и е дала исканата сума .

Неактивен Jokera

Черна магия и дамски превръзки...
« Отговор #5 -: 8 Април 2014 21:41:29, Вторник »
Здравейте!
 Може ли да попитам какво е значението на думата "врачка"? Предполагам, че иде реч за лице  от женски пол, но после...?
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Черна магия и дамски превръзки...
« Отговор #6 -: 24 Април 2014 21:20:59, Четвъртък »
Мисля, че е лечителка или нещо подобно.