Автор Тема: Дневника на Мадара  (Прочетена 295 пъти)

Неактивен Uchiha Madara

Дневника на Мадара
« -: 2 Октомври 2021 08:02:54, Събота »
Това е моят дневнии, в който ще публикувам моите упражнения по магия.

Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Uchiha Madara

Re: Дневника на Мадара
« Отговор #1 -: 8 Октомври 2021 21:39:07, Петък »

Аз започнах със своето духовно извисяване. От девет дни пазя мълчалив пост и се чувствам удивително добре.
Имам връзка с вътрешното си аз и влизам много лесно в транс .  Използвам техниките, които са дадени тук в сайта.
Първо се концентрирам върху даден образ, а след това върху звук.  Нали то има още стъпки, но вие ги знаете и няма смисъл да ги изброявам.

Сега ще започна нов вид медитация. Ще се опитам да контролирам въздуха. Техниката ще я споделя, ако се получи. ще я тествам и след седмица ще ви напиша резулатата.

Неактивен Solomon

• бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 1628
  • Total likes: 116
    • Профил
« Отговор #2 -: 9 Октомври 2021 12:19:04, Събота »
Използвам техниките, които са дадени тук в сайта.
Първо се концентрирам върху даден образ, а след това върху звук.  Нали то има още стъпки, но вие ги знаете и няма смисъл да ги изброявам.
Uchiha Madara, ще е много добре, ако споделяш всичко което правиш възможно най-подробно. Идеята на дневника не е да отчиташ някаква дейност, а да обясниш кое как си го направил, за да може другите да ти помагат или поправят, където трябва...и естествено - да се види с какви ''инструменти'' боравиш...

Сега ще започна нов вид медитация. Ще се опитам да контролирам въздуха. Техниката ще я споделя, ако се получи. ще я тествам и след седмица ще ви напиша резулатата.
Много ще се радвам, ако споделиш от къде си намерил такъв вид медитация и как се прави тя...че имам да коментирам...:) Предполагам, че ще ме разбереш след това, защото нали - химия, физика, биология...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Uchiha Madara

« Отговор #3 -: 14 Октомври 2021 10:50:33, Четвъртък »
Здравейте! Относно моята техника. Така, тя не е типичната техника, която може да срещнете тук в "свободната зона". От четене на много книги и говорене с хора
създадох моя собствена, чрез която мога да получа каквото желая. Но тя включва призоваване на демони(само, ще спомена ще тя не включва карти таро, уджет дъска, свещи или
образуване на кръг от тебешир и произнасяне на името на демона, тези техника е много силна и  трябва човекът да има огромна енергия , за да може да я контролира. ).
Но не мисля да я споделям тук, защото не е безопасна за никого. Просто искам да знаете, че има такова нещо. Както ви казах, аз вече достатъчно съм напреднал.
Все пак ако някой има много голямо желание да разбере как работи тази техника, може да ми пише на лично. Но преди да направи техника да се сбогува с всички свои близки, защото шансът
да умре е 99,99%.  беше интересно в този форум, но вече не ми нужен, Ако някой има въпроси към мен, нека ми пише.

Пожелавам ви късмет на начинаещите вещери, но трябва да знаят, че пътят който поемат е много сериозен и опасен, Трябва да отделят много време, направо бих казал
 трябва да посветят живота си в това, за да пожънат успех.

Неактивен Irka

« Отговор #4 -: 17 Октомври 2021 09:24:16, Неделя »
Uchiha Madara, виждам, че си дете, което е решило да си поиграе с магия.Това ти изказване е прекалено самонадеяно -  "... шансът да умре е 99,99%.  беше интересно в този форум, но вече не ми нужен Ако някой има въпроси към мен, нека ми пише." В предвид годините ти, фантазиите са на високо ниво и се надявам, че не са предизвикани от химични вещества. Преди години със смях много хора наблюдавахме такива развинтени фантазии , като момчето дори стигаше до секс при среща с демони  >:D Тук напълно подкрепям админите , че не трябва да се дава достъп на деца или хора със разклатена психика до някои теми. Макар, че зная, че ще намериш другаде информация. Не си играй с всичко, което прочетеш.
Не казвай, че няма какво да научиш. Аз с 20+ години практика винаги научавам нещо ново и никога няма да науча всичко. Всеки е минал през лудостта да изпробва всичко, всеки е взел своите поуки. 

Неактивен Uchiha Madara

« Отговор #5 -: 18 Октомври 2021 20:05:29, Понеделник »
Uchiha Madara, виждам, че си дете, което е решило да си поиграе с магия.Това ти изказване е прекалено самонадеяно -  "... шансът да умре е 99,99%.  беше интересно в този форум, но вече не ми нужен Ако някой има въпроси към мен, нека ми пише." В предвид годините ти, фантазиите са на високо ниво и се надявам, че не са предизвикани от химични вещества. Преди години със смях много хора наблюдавахме такива развинтени фантазии , като момчето дори стигаше до секс при среща с демони  >:D Тук напълно подкрепям админите , че не трябва да се дава достъп на деца или хора със разклатена психика до някои теми. Макар, че зная, че ще намериш другаде информация. Не си играй с всичко, което прочетеш.
Не казвай, че няма какво да научиш. Аз с 20+ години практика винаги научавам нещо ново и никога няма да науча всичко. Всеки е минал през лудостта да изпробва всичко, всеки е взел своите поуки. 

Колко простовато изказване, но разбирам твоят интелект не може да се сравнява на моя. Разбира се, че на тебе това ще звучи нереално. Но повярвай ми кроманьонците като теб, няма как да разберат това, което пиша аз.