Автор Тема: Може ли да обясните какво точно се е случило?  (Прочетена 13291 пъти)

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #15 -: 11 Август 2021 10:06:37, Сряда »
По същия начин може да се направи защита на помещение, нали? Или се бъркам...  [umnik]
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #16 -: 11 Август 2021 10:39:07, Сряда »
По същия начин може да се направи защита на помещение, нали? Или се бъркам...  [umnik]
Не точно...за защита на помещение е нужно и друго...Или поне аз така го правя...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #17 -: 11 Август 2021 12:09:19, Сряда »
Благодаря на всички, които се включиха, и ми разясниха какво се е случило,  на Сянка благодаря и за професионалната му помощ на психолог.




 

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #18 -: 11 Август 2021 16:38:12, Сряда »
В икони и църкви не вярвам, но щом ти вярваш, вярата ти ще те пази.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Irka

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #19 -: 14 Октомври 2021 09:59:47, Четвъртък »
Случаят е интересен и относно мненията на Сянка бих казала, че има хора със заложени възможности, които се отключват при силен стрес. До тогава ги ползват по интуиция. Не зная защо , но мисля, че повечето стават зли , психопати от разкрилите се пред тях възможности. Няма кой да ги насочи и се самообучават. Миналата година попаднах на жена , която е родена вещица. Има огромна сила, но не го знае. Озлобена е от живота и наранява хора около себе си, дори го прави с удоволствие. Страх ме е да си помисля, ако тази жена разбере с какъв потенциал разполага и започне да го прилага.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #20 -: 15 Октомври 2021 01:45:49, Петък »
Случаят е интересен и относно мненията на Сянка бих казала, че има хора със заложени възможности, които се отключват при силен стрес. До тогава ги ползват по интуиция. Не зная защо , но мисля, че повечето стават зли , психопати от разкрилите се пред тях възможности. Няма кой да ги насочи и се самообучават. Миналата година попаднах на жена , която е родена вещица. Има огромна сила, но не го знае. Озлобена е от живота и наранява хора около себе си, дори го прави с удоволствие. Страх ме е да си помисля, ако тази жена разбере с какъв потенциал разполага и започне да го прилага.

+1
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #21 -: 15 Октомври 2021 08:58:47, Петък »
Помогнахте ми да намеря обяснение на нещата за себе си, и да погледна по друг начин/под друг ъгъл/ на преживяното.
Аз взех решение откъде да започна промяната при мен.


Бъдете здрави!

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #22 -: 16 Ноември 2021 10:09:51, Вторник »
Миналото лято, започвайки това принудително  сливане, аз бях под въздействието на голям стрес. Два месеца работих сама.
Възползвайки се от това мое състояние на слабост, и човешката ми доброта, той започна "процедурата". Ясно си спомням думите му:"Ти си ми нужна, за да мога аз да се изчистя."
След поредния удар-сливане предната седмица, дано се е финализирал . Усещането бе все едно насила ме е натикал във фризер, зареден с отрицателен заряд-енергия, и аз сама трябва да се измъкна оттам във времето, работейки едновременно с хората, които той разследва.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #23 -: 16 Ноември 2021 12:24:44, Вторник »
Тръгвам на работа, но довечера късно или утре сутрин ще ти пиша. Въртят ми се разни идеи за защита в главата
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #24 -: 16 Ноември 2021 13:57:13, Вторник »
Surela, може ли повече детайли за сливането?
Ще те помоля да опишеш всичките си "сеанси" с него - волеви и неволеви и какво-що ти е споделял. Какви спомени вижда, какво точно търси и т.н.
Най-важното - какви са ти усещанията при тези сеанси (физически, психически...а бе всичко да което се сетиш)...кои усещания са предизвикани от него и кои са "страничен ефект" от сливането.
Ако ти е по-удобно - пиши на лични...ще гледам да отговоря скоро време...


За сеансите - ако може максимално детайлно - пъ кое време, къде, с каква продължителност, ако има специална подготовка/ритуална част и т.н....И за други въздействия - също...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #25 -: 18 Ноември 2021 10:17:29, Четвъртък »
Това ми заприличва на вестник " лична драма".Психиката е функция на силната воля.Ако продължаваш да се самосъжаляваш,защото така ми звучиш ще рухнеш. ::O
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #26 -: 18 Ноември 2021 10:50:46, Четвъртък »
Цитат
Психиката е функция на силната воля

С това съм съгласна, това и правя.Не се самосъжалявам, аз съм със силна воля - търся решение, додето напусна работа.
Редактирах се. Всичко, което ми се случва е плод на господинчо силен телепат, и неговите деяния-сливания, вкл. и психичните му проблеми/заболяване уж леко, което той призна/.
Смятам, че излизам от поредния удар. Искам да се предпазя от друг.
Благодаря за мнението, feniks75!
Няма да рухна, но пък и не съм съгласна той да ме ползва за опитна мишка за целите си. Просто чета мнения тук на хора, разбиращи от това, за да се защитя.

Неактивен Grey

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #27 -: 19 Ноември 2021 13:29:18, Петък »
Здравейте, Surela.Това, че чуваш гласове, не е изолиран случай. Имам множество познати с подобни дарби. Не бих си позволил да давам съвети, а по-скоро какво бих направил на твое място.Информацията е най-голямата сила. Нужно е да станеш по добра от него за да се защитиш. Има хиляди енергийни и веществени защити които могат да се приложат при теб.

Неприятното при енергийните защити е, че използват собствената ти енергия. Ако не се усетиш какво става навреме, се получава енергиен пробив и вредата е налице. Вторите се настройват и изготвят индивидуално за всеки човек. Неприятното е че и те се изтощават и не са вечни.
При теб вероятно собствената ти енергия е на много ниски нива и не можеш да подържаш каквата и да е енергийна защита за по-дълго време. Това разбира се може да се подобри с работа и упражнения върху себе си.
Това което описваш е по-скоро опит за обсебване отколкото сливане. Варианта за защита е добре прецизирана и осмислена атака, която да унищожи връзките и част от възможностите на извършителя.
Мощно средство за защита са вибрационните редове. За да се изучат и съставят правилно, отнема няколко месеца всекидневно  четене и упражнения. Чрез тях можеш да си помогнеш сама, без чужда помощ. При някои отнема и цяла година.
Трябва много четене за да се научиш да управляваш, да спираш и  допускаш чужди гласове в главата си. Да чуваш е по-скоро дарба от колкото проклятие.
С вибрационен ред, можеш да махнеш всякакво нежелано въздействие върху себе си. Поради нарушеният природен закон (не прави зло на нито едно живо същество) този който ти е причинил енергийното въздействие ще пострада сериозно. След това ще трябва да се научиш да прекъсваш нежелани връзки към хора... Разрешено е да си защитаваш, без да приемаш негативи от своите действия. С лекота можеш да го върнеш в "първи клас" на развитието му и той да загуби значително количество от неосъзнатите си сили.
Вероятно въпросният човек извършва неосъзнати опити за обсебване и енергиен вампиризъм. Привързва жертвите си към себе си, поради недостатъчна собствена енергия.



Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #28 -: 19 Ноември 2021 14:10:13, Петък »
Grey, благодаря за отговора.  Искам да уточня, че аз не `чувам гласове` в общия смисъл на кукувците. А фрази само, и то конкретно от този човек, от насилствена телепатия породена от него. Както и сливането бе насилствено. Друг телепат не познавам.  Аз така всъщност разбрах, че имам лека телепатия, много преди сливането. Бях написала пример, но го изтрих. Ще го напиша пак. Този човек е бил обсебен от мен /казаха ми го на 3-та год/, искал ме за своя жена, при все че знае че съм семейна. Аз не му обръщам внимание, защото аз нищо не търся, по стечение на обстоятелствата работим заедно. Той е пред развод и си търси жена, при която да се измести да живее, за жалост в обсега му попадам аз, случайно при раб.среща.
 Веднъж съм била на авт.спирка, той минал с колата си, момента когато аз се готвя да се качвам, аз чух че някой бибитка, но не е задължително да е за мен, пък и твърдо съм решила да се кача в град.тр-рт.
В този момент, той явно разочарован от моя избор, изказва телепат. мисъл " Аз съм Иван, обърни се" . Този сигнал-мисъл аз го улавям, но си поемам обичайния ежедневен  живот, и не му отдавам ник. значение -случва ми се за първи път и нищо не зная. Много време след това "Иван" ме пита  говорно защо еди-кой си ден като минах, не се обърна, не чу ли това, аз съм силен телепат, а се качи в автобуса, а не при мен в колата да си поговорим. И така после е последвало сливането/без аз да разбера какво е/, под претекст че разваля люб.магия, сътворена лично от него, за да страдам, както него съм била накарала да `страда`???  Неправилно съм се съгласила тогава, но под влияние на раб.стрес и енергиен натиск така се случи. Аз нищо не искам, нито го искам за мъж, нито искам да му вредя, само искам енергийно да не съм зависима от него, в т.ч. и телепатично, за това че е силен телепат има много доказателства , вкл. потвърдени от дългогодишни негови колеги. Аз ще напусна, изчаквам удобен момент. Просто искам да ме остави на мира. Волю-неволю ще трябва да се науча на защити, понякога ми се получава.
Преди това имал такава "връзка" с др. жена мома, пак на това раб.място, сам то разказа, жената му споделила че имала усещането че някой я наблюдава, той е невероятно болестно ревнив-патология, освен другото псих.заболяване.  И когато отишла на др.място да работи се прекъснал енергийния контакт - разпаднала се връзката, наречена от него телеп.любов.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #29 -: 19 Ноември 2021 16:04:42, Петък »
И обсебване е било налице, и телепатия, и сливане /чрез малко физ.разстояние и ч/з телепатия/. 3 в 1. Гади ми се .
Това твърдя от позиция на преживяното/ 3+1+ години раб.живот/, може да не го дефинирам правилно, но така го усещам.

Случаят е интересен и относно мненията на Сянка бих казала, че има хора със заложени възможности, които се отключват при силен стрес. До тогава ги ползват по интуиция. Не зная защо , но мисля, че повечето стават зли , психопати от разкрилите се пред тях възможности. Няма кой да ги насочи и се самообучават. Миналата година попаднах на жена , която е родена вещица. Има огромна сила, но не го знае. Озлобена е от живота и наранява хора около себе си, дори го прави с удоволствие. Страх ме е да си помисля, ако тази жена разбере с какъв потенциал разполага и започне да го прилага.

Да той е такъв, няк.дарба по рожд.+озлобен от живота, от изневерите на жена му. Вероятно и друго, не знам и не ме интересува.
Понякога се опитва с някоя телепатична фраза колко ме обича. Нямам думи просто. Потрес и досада.
--------------

А отделно си разследва минали събития в раб. ни среда много преди аз да постъпя, които са му навредили безвъзвратно.
Той е наясно, че м/у нас нищо не ще има, в реалния живот не ми е досаждал, но вече по енергийните въпроси нищо не мога да кажа, но ги усещам тия моменти.,/ съвсем пресен пример от седмицата- 08.11-12-11.-когато имаше програмирана ситуация, аз бях 1-н от участниците в нея не по мое желание, вече няколко такива сит-и преживях / Там какво би го спряло? риторично. То е все едно да си в морето, и да те удари мощна висока вълна. Какво ще стори човек? Освен да си поеме дълбоко въздух, да се гмурне, и да се остави на гребена й... И да не допуска други вълни. Че ще напусна работа спор няма, удобен момент чакам, скоро ще е.

И още куп други ритуали, `заклинания`, въпроси що така правя, а не онака, проверки, предупреждения дали не го лъжа, и заплахи срещу сина ми, който е ученик, минаха през моя мозък..., посадени от него .Ненормалник. Сигурно има по-точен термин в психиатрията. Вид психическо насилие  - този е психически насилник, даже това определение  му е слабо.Човекът изля гнева си трупан от жена му за 20 и колко год., и всичките  си`дарби на ходжа`-/те разделяли емоциите на гняв, страх, смях и т.н. и имали двама Господаря - Господ Бог и Сатан/, и неправилно приети  от него съвети от приятели, в/у мен.
Съвсем осъзнати действия от негова страна с/у мен. Точно определение му се даде - социопат / толкова отвратена съм/. Никой друг досега през живота ми не ме е отвращавал толкова много с деянията си срещу мен. Тук ще кажа нещо наум. Добре че устоях и нищо ми няма на разсъдъка.
Този `човек`,  освен че може да генерира отрицателен заряд на енергията и да го предаде на жертвата си/нещо което лично изпитах и той потвърди м.л./. Така също безпроблемно чете мисли, но по-лошото е че придава свои мисли, в т.ч.негативни, също го изпитах, и по този начин осъществява насилствено сливане за своите цели. /Пример:  избира си кандидат-жена, избработил си е `механизъм`чрез това сливане да я провери мислено дали не го лъже, И чак тогава щяла да стане негова жена. Патология. Без думи. Миналата година като започна това/вече съм убедена / сливане, на мен щял да ми пусне някакво духче в мозъка, което щяло още в зародиш да провери къде и дали го лъжа. Др.пример: Мисли за Дева Мария.   И пр. и пр. /Мога да напиша още подробности как човекът нахлу в личното ми пространство  и живот ,и насили психиката ми да му ги разкажа, действие нетипично за трезвомислещ човек, но не е нужно./ Опитваше се да ми вмени чувство на вина за неща, които не съм. и пр. и пр.
Няма нужда смятам от повече коментари...