Автор Тема: Може ли да обясните какво точно се е случило?  (Прочетена 628 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 10078
  • Total likes: 151
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #15 -: 11 Август 2021 07:15:19, Сряда »
Напоследък рядко влизам във форума, но темата ме заинтригува и притесни.Мисля, че освен съветите на Сянка да се научите да медитирате и се придържате към реалността може да си направите и защита която да попречи на следващи сливания.Когато сте в близост с този човек си представете, че сте вътре в балон. Като сапунените мехури които правят децата. Но вашият мехур нека бъде огледален. Идеята е енергията която той насочва към Вас, за да направи сливане да се отрази в балона и да се върне към него.Това е лесно за изпълнение и при все, че не е най-силната защита все пак е някаква.Може да си купите и кристал на висулка. Най-обикновен планински кристал, не струват повече от 5 лева. Като го купите го измийте в студена вода и го наречете да Ви пази от сливане. Когато усетите, че въпросният колега се опитва да общува с Вас телепатично просто докоснете кристала и си представете как връзката се къса.И не спирайте да търсите друга работа която да Ви отдалечи от въпросният колега.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Активен Astaroth

• Специален достъп
  • Sr. Member
  • Публикации: 289
  • Total likes: 60
    • Профил
« Отговор #16 -: 11 Август 2021 10:06:37, Сряда »
По същия начин може да се направи защита на помещение, нали? Или се бъркам...  [umnik]
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Активен Solomon

• бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 1621
  • Total likes: 109
    • Профил
« Отговор #17 -: 11 Август 2021 10:39:07, Сряда »
По същия начин може да се направи защита на помещение, нали? Или се бъркам...  [umnik]
Не точно...за защита на помещение е нужно и друго...Или поне аз така го правя...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен surela

« Отговор #18 -: 11 Август 2021 12:09:19, Сряда »
Благодаря на всички, които се включиха, и ми разясниха какво се е случило, особено на Сянка.
Всички вие, които отделихте от времето си: Благодаря ви!, защото аз съм лаик по тия въпроси, но признавам ,че по принуда имам известен напредък, пообразовах се... [yes] както и на тези, които лично са ми писали.

Нещата, които ме посъветвахте ги правя, здраво стъпила на земята съм, в реалността.
Непременно ще си взема кристал, и ще го добавя към среброто, което нося, вкл. и кръстче.
Точно така си го представям, както Цеци_Вихронрав го е описала.
Сглупих, че съм се съгласила тогава, но и изборът ми не бе голям, този гаден период отмина, просто исках да си изясня за себе си какво се е случило.  Помещението, в което работя се заключва, резервен ключ има ръководителят на звеното, навремето го дал на въпросната персона за служебни цели, не смятам че ще се повтори, аз смених патрона.
/А това че е силен телепат го потвърдиха и други служители, въпросът е че аз не желая такава, а и каквито и да било друга комуникация с него. Той сам каза, че спрямо мъжете не му се получавали нещата с телепатията, а само с/о жените./
Каквото и да е, за мен е минало, въпросът е че човек трябва да не е доверчив, и да има едно наум винаги.
Ако аз не съм се "била съгласила миналата година да говорим двамата, нещата щели да останат забатачени".

Сега всякакви контакти са прекъснати, нещата са под контрол, единствено случайността остава. Оттогава сме се виждали 1-2 п. случайно, гледаше гузно надолу.
Ако има нещо за защита на помещението, което аз мога да направя/ защото в миналото са го ползвали и други, както и въпросната персона е влизала/ ще съм благодарна за мнение. Взех си икони от църква и светена вода.

С най-добри пожелания!  [cvete]

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 10078
  • Total likes: 151
    • Профил
« Отговор #19 -: 11 Август 2021 16:38:12, Сряда »
В икони и църкви не вярвам, но щом ти вярваш, вярата ти ще те пази.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен surela

« Отговор #20 -: 11 Август 2021 17:35:51, Сряда »
Дано. Още веднъж благодаря! [cvete]

/Господинът и той е вярващ. Докато разваляше миналото лято тия "неща", ме караше да повтарям : " Бягай от мене С****а, аз вярвам в Господ Бог", и това няколко пъти. И тогава го питах как хем си вярващ, хем правиш такива неща, имало поръчител , и така не е той виновен./

Въпросът е всичко това да е приключило. И както  Сянка писа, да няма последствия върху психиката ми. Надявам се, вярвам, че няма.
 А че той е телепат нямам съмнение, но аз ясно му го казах в прав текст, че не желая да развивам и ползвам такива умения. Твърдо отстоявам позицията си. И така всеки по пътя си...

Ще ми е интересно, ако тук има тема за телепатията, там да почета, както и други въпроси.  Като имам свободно време ще чета и по други теми, и може да задавам лаишки въпроси. ;D

Неактивен surela

« Отговор #21 -: 2 Септември 2021 10:13:12, Четвъртък »
Влизам да изкажа още веднъж благодарности на theshadow за помощта, която ми оказа, на професионално ниво на психолог.
От време навреме, /като ми остане свободно време/ препрочитам постовете, и асимилирам всичко казано/написано/ дума по дума , осъзнавам го, и като се върна мислено назад, за емоциите и преживяванията ми, през последната година, след това сливане, трябва да призная, че е имало наченки на такива моменти, за които  говори - транс, но аз тогава не съм го осъзнавала, т.к. не ми се е случвало. Сега го осъзнавам много ясно, и смятам че съм прескочила пика на това въздействие, оттам насетне от мен зависи.

Той е обяснил какво е сливане, цитирам вас:

Щял да "ползва" мозъка ми

Само трябва да махнете кавичките от ползва...

Спасява ви, че той няма развити умения... Но определено има умения, които, макар и в начална фаза, не са за подценяване... И определено си ги развива върху вас, за ваша сметка... И това, че не знае какво прави, а ви ползва за опитна мишка да се развива върху вас в тази насока, може да има негативи за вашата психика, да я увреди, както писах, точно защото - ползва - е без кавички...

Гледайте на това, което прави, не като на "направено, окончателно е и трябва да се развали", а като на "има връзка" - "няма връзка"... Махнете се физически от там... Лишете го от варианта - "има връзка"... Или поне му усложнете максимално тази част с "има връзка"...

И може би... За да предотвратите последващи опити за сливане - медитирайте... Медитацията е добро решение за развиването на такъв усет кога нещо със съзнанието не е както е типичното му... Така веднага ще усетите кога се опитва със сливане и ще спирате сама това... Въпрос на възприятие е да го усещате и да го блокирате и сама - при положение, че този човек още не знае какво прави, тепърва се учи (върху вас) и налучква... Просто не му давайте да ви вкара в транс - въпрос на воля е... Но първо трябва да се научите да усещате кога ви повлича в транс...
Точно това правя. Благодаря Ви! [cvete]