Автор Тема: Може ли да обясните какво точно се е случило?  (Прочетена 13274 пъти)

Неактивен Surela

Здравейте! Регистрирах се , с молба който може и желае да ми обясни какво точно се е случило, има ли нещо което да ме притеснява, или не. И евентуално какво мога да сторя профилактично, ако е нужно.Ще съм благодарна за мненията ви.Преди около 4 години безработицата ме доведе в едно предприятие, в което съжалявам че постъпих по много причини, все още съм там. Жена на средна възраст, семейна: Още първата година в мен се влюбва мъж, който знае че съм семейна, но това се случва. Подстрекавал го наш общ ръководител, който пък се е надявал да му стана любовница.  Този, който се влюбва в мен, аз работя с него, но нечесто, той с нищо не ми е показвал/казвал/намеквал за това. Искал аз първа да му обърна внимание. Но как, като аз не търся това. С жена му работите не вървели, и си мислел, че може да се получи с мен, или поне така казва. Аз се държа любезно, от етикет, но дотам. След като не му обръщам нужното лично внимание, той подстрекаван от ръководителя ни/който пред него казва че ми е предал за влюбването му/, почват да ми правят някакви ритуали с предаване на негативна енергия, та да се "ориентирам" към някой от тях двамата. Но уви. През това време ми се задълбочиха здравословни проблеми, но не е сигурно дали е от това, според него те целяли само да объркат леко човека, и трябвало да го потърся. Но аз не зная, и никой не ми е казал.  На третата година аз научавам за тези ритуали, кой е поръчителят и кой изпълнителят. И двамата се изредиха на работното ми място със словоизлияние един срещу друг. Вторият каза, че се принудил да ми направи любовна магия за да му обърна внимание, придавал ми мисли че съм Дева Мария, и т.н. и ме пита имала ли съм такива мисли, и си призна че ги предавал, за да му обърна внимание. Обучавал се при ходжа. Започна да разваля тази магия, като ми предложи ПРЕЧИСТВАНЕ/изчистване/ – аз да се изчистя от негативни влияния и прегрешения мои, той в това време се отказва от правенето на  тези ритуали.Взаимно да си помогнем. Аз бях като гръмната и нямах много време да реагирам. Съгласих се, под натиска на стрес, и че ще ми помогне по мой здрав. проблем.Силен телепат е, каза че аз съм слаб, нещо което до този момент не съм знаела. Погледна в едно огледало в стаята ми,и каза сега ще виждам всичко през твоите очи – пита и разпитва не зная колко часа, аз бях под състояние на нещо като хипноза, абсолютно всичко от живота ми – от А до Я видя в детайли - хора, имена и събития, /с извинение и какво правя в тоалетната./ Пот се лееше от мене. Страхотия. Като се почне от детството ми досега. Сега ще направя казва така, че да сме свързани доживот, ще се обичаме и няма да можем да сме заедно. Аз така съм била "избрала"?? Ти вика мен ме обичаш. Пък аз съм състрадателна, и това което ми разказа за себе си, че е преживял, ме трогна като несправедливост, но чак обич.
Това е миналото лято, аз бях толкова стресирана, че не знаех къде се намирам.Въпросът ми е нормално ли е такова пречистване, той каза че ще продължи няколко месеца, през които ще имам трудни периоди, щял да ме наблюдава да не пострадам по време на пречистването?, и ако открие нещо – зъл човек например който търсеше на общата ни месторабота, ще мине да ми каже и да благодари. Почти една година след това, ни вест, ни кост. Той самият не излъчваше увереност как ще свърши това – или вика и двамата ще изплуваме, или и двамата ще потънем.Според вас какво се е случило, може ли някакви ритуали или друго въздействие да е останало, аз ясно заявих, че не желая да се занимавам с това/той ме пита искам ли да ме обучи в тия ритуали, аз отказах категорично, имам си лични проблеми, само това ми липсваше/
Моля ви за мнения. Не искам да имам нито телапатична връзка, която твърдеше че е направил и обеща да развали, нито телепатични разговори, нито да съм под влияние на чужда енергия или ритуали. Също твърди, че починалият ми баща му се явил насън, и заради това дошъл при мен. Накрая преди да си тръгне плясна с ръце, и аз видях за кратко лика на баща ми, лека му пръст, просълзен и сякаш доволен от случилото се.Може ли при това прочистване да ми е предал ритуали против моята воля. Каза, че ще ми помогне по здравословен проблем, но едното не изключва другото. Наговори ми страшни неща, някои като заплахи, разваляйки ритуалите и тествайки „злото в мен“ - така ми каза да видел моята реакция, намерих подхвърлен лист от календар. Приемам съвети. Как да се уверя, че към днешна дата не ми влияе, на мен, или семейството ми като външно енергийно вмешателствоМоля ви, обяснете ми някой знае ли/предполага ли/ какво точно се е случило?Бъдете здрави и всичко най-добро!


 


 

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #1 -: 4 Август 2021 10:30:43, Сряда »
Ходжите са класически измамници и са опасни само за онзи, чиито пари обират с лъжите си... Любовна магия не може да се направи от никой, тъй като между любовта и зомбирането има огромна разлика... Зомбиране насила може, но любов насила не може... Така е решила Вселената , а което Вселената е решила, никой не може да промени, защото Вселената е винаги в пъти по-могъща от кое да е нещо в нея... Така че и любовна магия нямате... Но въпреки това има нещо притеснително, което прочетох...

Този човек е упражнил сливане, а не телепатия- така като чета (ако са верни думите ви)... Ето това - сливането- малцина го умеят...

Сливането е нещо, което е опасно за вас, не е трябвало да се съгласявате... Опасно в смисъл, че е рискувал да ви вкара в психиатрия и да ви увреди психиката за постоянно или поне за доста дълъг период... И ви съветвам повече да не се съгласявате на такова действие от негова страна... Или от страна на който и да е друг, който ви предлага "телепатия"... Лошото е, че след като веднъж сте допуснала сливане, сте станала уязвима в повече, отколкото, ако бяхте отказала...

Сливането не е любовна магия... Не е и телепатия... Едно от нещата, които може да стори, това е да ви зомбира (буквално)... Но май въпросният човек няма чак такива умения и стига само до там да ви чете като отворена книга... Щом още мислите със собствената си глава, явно няма такива умения... Така че имате зелена светлина и сама да го отрежете, без да ви е необходима чужда помощ...

Какво да направите- прекъснете всяка връзка с този човек... Отдалечете се максимално от него физически (колкото по-голямо разстояние физически между вас, толкова ще му е по-проблем пак да ви приложи сливане)- ако все още не сте, сменете си работата. Визуалният контакт му улеснява сливането и може да реши да ви шашка, като повтори да се слее с вас и да ви обяснява глупости и лъжи относно това какво прави в действителност... Никакви сливания повече с този човек не трябва да допускате... Никакви "изчиствания"- вие нямате какво да се чисти при вас... И никакви предложения за здравословния ви проблем от този човек не трябва да приемате... За здравословния ви проблем- само лекари... И никакво доверие на думите му- този човек ви лъже и не ви мисли нищо добро...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #2 -: 4 Август 2021 11:01:29, Сряда »
Благодаря ви за отговора!
Допусках нещо подобно. Като сливане, както го нарекохте.
Като си тръгваше след този изтощителен за мен "сеанс- разговор", го питах защо ми наговори тези неща, освен да ме тества за "злото в мен", каза, че ще ми вземе "+" енергия като ме ядоса, и после ще ми я върне накуп, помагайки ми по здр. ми проблем, чрез телапатична любов. Физическа отказах.
Казах му една част от наговорените ми неща ми харесаха като мислене, друга - не. И с мен е така, казва той, избери се на какво да вярваш. Според теб- каза - човек, когато обича, способен ли е да навреди някому?
Ръководителят ни го бе анти-надъхал.
Странното е, че позна неща, които ще се случат в близко бъдеще в раб. ни среда, и които щели да го убедят него, че аз съм с по-правилна преценка около случилите се събития, отколкото него. Така се и случиха тези неща, което мен ме шашна, защото аз съм обикновен човек.
Работим и живеем на неголямо разстояние физическо, понякога ми "говори" разни неща, като съвети. Помолих го да спре. Беше казал, че през тези месеци, можело да стана по-силен телепат, и да успея да го блокирам. Или ако си променя мнението, съм знаела къде да го намеря.
Преди това имал такава тел.връзка с друга жена, но тя отишла другаде да работи, и се разпаднала.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #3 -: 4 Август 2021 11:41:39, Сряда »
С какво се занимавате като работа? Върти ми се икономика, транспорт, човешки ресурси? Или сте го работила, или го работите? По-скоро сте го работила? Минало.... Може и да греша...

За енергията - тя не е положителна или отрицателна... Енергията - това е величина, която е присъща и я има всяка частица, предмет или система от тела... Съответно има различни форми на енергия, които често носят името на съответната сила...

Така че- има гравитационна енергия...
Електромагнитна енергия...
Ядрена енергия...

А има и кинетична енергия, потенциална енергия, механична енергия, йонизационна енергия, слънчева енергия - и така нататък...

Но положителна и отрицателна енергия няма - това може да е заряд на енергията, но не е вид на енергията...

В магията се ползва основно електромагнитна енергия... Електромагнетизмът е част от състава на мислите... В телата на хората има електромагнитна енергия...

Съответно магията не е ритуали (ритуалите са украса и научаването им или изпълнението им не означава нищо)... Магията е управление на енергия...

Описваният от вас човек е социопат... Стойте настрана от него- колкото по-далече, толкова по-добре... Изобщо- махнете се от отровната среда, която описвате- колкото по-далеч, толкова по-добре... Търсете си място за себе си, което ви носи усещане за хармония... Макар че то тук в България- трудна задача... Но все пак...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #4 -: 4 Август 2021 11:56:42, Сряда »
Да, познахте, в миналото - икономика и чов. ресурси, сега - транспорт/разновидност/.


Цитат
Но положителна и отрицателна енергия няма - това може да е заряд на енергията, но не е вид на енергията...

В магията се ползва основно електромагнитна енергия... Електромагнетизмът е част от състава на мислите... В телата на хората има електромагнитна енергия..
.

Да, сигурно е така - заряд на енергията е.  После ми казаха, че когато някой го ядосал, чрез ритуалите/ от които уж се отказа чрез това пречистване/ придавал негативната енергия на този човек, за да не се ядосвал той.
Имал е труден живот/ жена му го била докарала дотам/, но сега искал да се върне към предишната си същност на добър човек.
Като силен телепат излъчвал силно ел.магнитно поле, мен направо ме заболя главата...
Благодаря ви още веднъж,
аз тогава реагирах емоционално, исках веднага да напусна работа, убеди ме да не напускам,  че не се налага, факт е че не го търся, както и той мен, някакви 1-2 минутни служебни разговори - 2,3 минути или пет.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #5 -: 4 Август 2021 12:14:22, Сряда »
Не е добър човек... Подмолен и лъжец... Отмъстителен... Готов да забие изневиделица нож в гърба...  Нестабилен емоционално... Неспособен да обича... Неспособен да се грижи за друг човек... Този не е бил добър никога...

Както писах- сливане се прави по-лесно, когато обектът на сливането е наблизо... За вас е по-безопасният вариант да сте максимално далеч физически от този социопат... И максимално далеч от отровната среда, която описахте...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #6 -: 4 Август 2021 13:26:13, Сряда »
Средата е отровна, факт, доноси, интриги. Така бях замесена и аз, нищо неподозирайки.
Каза, че бил добър като млад, после след брака, жена му го променила към недобро.
Не вярва на жените. Мрази лъжата, че кой я обича. Каза, че мъж жена можел да излъже, обратното - не.
По време на "скенера", който ми направи, ме пита много неща, и при някакво минимално разминаване между това което той вижда, и това което словесно аз казвам/ описвам/ , ми каза, че лъжа.  А за мен бе избягване на многословие. Гледах по-бързо да приключи това, че бе много неприятно, като чагъркане в мозъка.
А голям % от нещата, които той наприказва едва ли са така. Пита как съм се чувствала през тези 3г., защо не съм го потърсила да отнеме тази отриц. енергия/заряд/.
Щял да "ползва" мозъка ми по време на пречистването, да видел как ще реагира на различни подадени сигнали, за да вземе решение, кое е лъжа/истина.
Може би трябваше да напусна, както първоначално исках, но излезе корона-кризата, и не бе така лесно.
Също каза, че ако по време на пречистването, не го потърся като мъж, след известно време, сам щял да се откаже.
Физическото ни разстояние на работа е около 500 м, не били проблем за силен телепат. Оплака се, че жените избягвали да комуникират с него там където е, ами замисли се казвам, страхуват се, нормално...Казах, че разчитам на здравия му разум, че мозъкът ми е преуморен и без това. Може би глупост  бе от моя страна, че се съгласих, но и изборът ми не бе голям тогава, за да развали, или поне така каза, тази магия.
На този етап спазвам доколкото е възможно физическа дистанция, какво друго да сторя...Или трябва да се реша да напусна.
И в друг форум бях писала,  там ми казаха, че по-скоро хипноза е било, и че е опасно, защото в подсъзнанието на човека така могат да се заложат деконструктивни програми, без той да подозира дори, които да го накарат да върши неща, които не иска.
И че пречистването е чрез хармония на 2-те енергии, а не конфронтация. При нас започна с конфронтация, дано завърши добре.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #7 -: 4 Август 2021 14:01:49, Сряда »
Аз съм черен маг... А хипнозата ми влиза в длъжностната характеристика (в смисъл психолог съм)...

Не е хипноза това, което е направил- категорично... И телепатия не е...

Сливане е направил... И много добре го осъзнава... Просто явно няма нужните умения да продължи нататък... Защото, както писах, хората с умения са рядкост и са несподелителни (особено с такива умения)...

Но... Таковата... Ако стоите наблизо и сте му в обсега, накрая може и да хване (сам) цаката на това, което не му достига...

А това, което сливането може да причини- хипнозата е нищо...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #8 -: 4 Август 2021 14:36:33, Сряда »
Аз съм черен маг... А хипнозата ми влиза в длъжностната характеристика (в смисъл психолог съм)...

Не е хипноза това, което е направил- категорично... И телепатия не е...

Сливане е направил... И много добре го осъзнава... Просто явно няма нужните умения да продължи нататък... Защото, както писах, хората с умения са рядкост и са несподелителни (особено с такива умения)...

Но... Таковата... Ако стоите наблизо и сте му в обсега, накрая може и да хване (сам) цаката на това, което не му достига...

А това, което сливането може да причини- хипнозата е нищо...

Сливането нещо като обсебване ли е?
Защото каза, че "любовната магия" която бил ми направил, целяла аз да страдам, както него съм била накарала да страда/???/, подавала съм му фалшиви сигнали, питам какви сигнали, аз съм просто добре възпитана, отнасям се вежливо с колегите.
Телепатичната връзка целяла, това, което той чувства и усеща, да е същото и при мен. Обеща да я развали и ме освободи от нея. Казах: искам това да приключи тук и сега, не можеш ти да казваш, ми вика, прекалено слаб телепат си за това.
---------

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #9 -: 4 Август 2021 15:00:28, Сряда »
Той е обяснил какво е сливане, цитирам вас:

Щял да "ползва" мозъка ми

Само трябва да махнете кавичките от ползва...

Спасява ви, че той няма развити умения... Но определено има умения, които, макар и в начална фаза, не са за подценяване... И определено си ги развива върху вас, за ваша сметка... И това, че не знае какво прави, а ви ползва за опитна мишка да се развива върху вас в тази насока, може да има негативи за вашата психика, да я увреди, както писах, точно защото - ползва - е без кавички...

Гледайте на това, което прави, не като на "направено, окончателно е и трябва да се развали", а като на "има връзка" - "няма връзка"... Махнете се физически от там... Лишете го от варианта - "има връзка"... Или поне му усложнете максимално тази част с "има връзка"...

И може би... За да предотвратите последващи опити за сливане - медитирайте... Медитацията е добро решение за развиването на такъв усет кога нещо със съзнанието не е както е типичното му... Така веднага ще усетите кога се опитва със сливане и ще спирате сама това... Въпрос на възприятие е да го усещате и да го блокирате и сама - при положение, че този човек още не знае какво прави, тепърва се учи (върху вас) и налучква... Просто не му давайте да ви вкара в транс - въпрос на воля е... Но първо трябва да се научите да усещате кога ви повлича в транс...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #10 -: 4 Август 2021 15:13:33, Сряда »
Явно ще трябва да се науча на медитация.
Писаха ми за заключване с цип по Дона Идън против енергийни вмешателства. това е лесно.
Отделно православно християнство - молитва, посещение на храм, светена вода и тамян.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #11 -: 4 Август 2021 15:37:10, Сряда »
Християнството с молитвите, храмовете... Заключванията срещу енергийни вмешателства и прочието... Те освен да го разсмеят, друго няма да постигнат...

Просто не бива да изпадате в транс - това е единственият адекватен начин да го спрете... Удържите ли този фронт- това е достатъчно при неговото ниво на умения...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #12 -: 4 Август 2021 17:48:55, Сряда »
Тогава ми каза, че също е вярващ като мен.
Но имал двама господаря, единият Господ Бог, другият - чието име не трябва да споменаваме.
И че като се ядосал, се активирал вторият.
Понякога ми казва/по телепатия/, че му било неудобно да дойде да ми обясни какво е разкрил / имаше подозрение за магия зазидана в стената, а те са стари постройки или колега, който е зъл човек - ами попитах аз, ако злият човек си ти?, " - Мислиш ли? - бе отговорът" - подозирал мен, но се увери, че не съм аз, а просто имам лека телепатия/ /, да съм отишла аз при него да ми обясни.
А аз дори не знаех за тази си телепатия, нямам др. такива познати. Аз предпочитам нормалните разговори между хората, и неведнъж му го казах.
Не искам да комуникирам по телепатия.
Християнството с молитвите, храмовете... Заключванията срещу енергийни вмешателства и прочието... Те освен да го разсмеят, друго няма да постигнат... Просто не бива да изпадате в транс - това е единственият адекватен начин да го спрете... Удържите ли този фронт- това е достатъчно при неговото ниво на умения...


Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #13 -: 4 Август 2021 20:11:13, Сряда »
Относно това:

Ако успея да не "чувам" тези послания, ще е стъпка напред.


Ако чувате послания по този начин, който описвате, не е на добре... Писах по-горе - сливането може да увреди психиката... Опасно е... Съжалявам...

Това, което ви се е случило и продължава да ви се случва, то е негативна последица от неправилно изпълнено сливане от този човек... Този човек лесно ще се покрие (никой няма да повярва за неговите възможности), а всичките негативи по увредената психика на вас ще останат, ако не вземете правилните мерки...

Не вземете ли тези мерки, които ще ви опиша, то проблемът ви с разпада на психиката може да се задълбочи... Реалността може да се разпадне за вас... Вместо нея да влезете в кошмар от несъществуващи неща, които обаче само за вас ще бъдат жестока реалност...

Казвам го най-отговорно като черен маг, който е причинявал такива увреди- от тук насетне медицина трябва... Защото първоначално е било магия, но магията е ударила и си е заминала- магията си е отишна... И е останала само увредата от магията... А тази увреда е физическа... Затова, като е физическа, то нея и я оправят само лекари, а не друга магия...

Знам, че е неприятно и у нашите географски ширини е едва ли не краят на света, ако човек тръгне да се грижи за психиката си, но трябва да преборите тези чувства и да се погрижите за себе си максимално бързо... Отивате при джи пи-то си... Вземате направление за психиатър... На психиатъра споделяте за проблема с чуването на послания по телепатия... Искате да предпише лечение, с което да спре разпада на психиката ви и правите-струвате, но следвате лечението на лекаря... То ще помогне да се възстановите от причиненото ви увреждане...

Пазите се от изпадане в транс, за да не допуснете пак този човек да върши сливане... И се борите да останете в реалността... Винаги трябва да следите коя е реалността... И трябва да се задържите в реалността... Това е много важен момент... Иначе все едно го оставяте по своеобразен начин да спечели чрез увреждането на психиката ви и да ви причини по този начин страдание...

И този човек- сменете обстановката... Дръжте го физически далеч от себе си...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #14 -: 11 Август 2021 07:15:19, Сряда »
Напоследък рядко влизам във форума, но темата ме заинтригува и притесни.Мисля, че освен съветите на Сянка да се научите да медитирате и се придържате към реалността може да си направите и защита която да попречи на следващи сливания.Когато сте в близост с този човек си представете, че сте вътре в балон. Като сапунените мехури които правят децата. Но вашият мехур нека бъде огледален. Идеята е енергията която той насочва към Вас, за да направи сливане да се отрази в балона и да се върне към него.Това е лесно за изпълнение и при все, че не е най-силната защита все пак е някаква.Може да си купите и кристал на висулка. Най-обикновен планински кристал, не струват повече от 5 лева. Като го купите го измийте в студена вода и го наречете да Ви пази от сливане. Когато усетите, че въпросният колега се опитва да общува с Вас телепатично просто докоснете кристала и си представете как връзката се къса.И не спирайте да търсите друга работа която да Ви отдалечи от въпросният колега.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен