Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Може ли да обясните какво точно се е случило?

<< < (2/7) > >>

theshadow:
Не е добър човек... Подмолен и лъжец... Отмъстителен... Готов да забие изневиделица нож в гърба...  Нестабилен емоционално... Неспособен да обича... Неспособен да се грижи за друг човек... Този не е бил добър никога...

Както писах- сливане се прави по-лесно, когато обектът на сливането е наблизо... За вас е по-безопасният вариант да сте максимално далеч физически от този социопат... И максимално далеч от отровната среда, която описахте...

Surela:
Средата е отровна, факт, доноси, интриги. Така бях замесена и аз, нищо неподозирайки.
Каза, че бил добър като млад, после след брака, жена му го променила към недобро.
Не вярва на жените. Мрази лъжата, че кой я обича. Каза, че мъж жена можел да излъже, обратното - не.
По време на "скенера", който ми направи, ме пита много неща, и при някакво минимално разминаване между това което той вижда, и това което словесно аз казвам/ описвам/ , ми каза, че лъжа.  А за мен бе избягване на многословие. Гледах по-бързо да приключи това, че бе много неприятно, като чагъркане в мозъка.
А голям % от нещата, които той наприказва едва ли са така. Пита как съм се чувствала през тези 3г., защо не съм го потърсила да отнеме тази отриц. енергия/заряд/.
Щял да "ползва" мозъка ми по време на пречистването, да видел как ще реагира на различни подадени сигнали, за да вземе решение, кое е лъжа/истина.
Може би трябваше да напусна, както първоначално исках, но излезе корона-кризата, и не бе така лесно.
Също каза, че ако по време на пречистването, не го потърся като мъж, след известно време, сам щял да се откаже.
Физическото ни разстояние на работа е около 500 м, не били проблем за силен телепат. Оплака се, че жените избягвали да комуникират с него там където е, ами замисли се казвам, страхуват се, нормално...Казах, че разчитам на здравия му разум, че мозъкът ми е преуморен и без това. Може би глупост  бе от моя страна, че се съгласих, но и изборът ми не бе голям тогава, за да развали, или поне така каза, тази магия.
На този етап спазвам доколкото е възможно физическа дистанция, какво друго да сторя...Или трябва да се реша да напусна.
И в друг форум бях писала,  там ми казаха, че по-скоро хипноза е било, и че е опасно, защото в подсъзнанието на човека така могат да се заложат деконструктивни програми, без той да подозира дори, които да го накарат да върши неща, които не иска.
И че пречистването е чрез хармония на 2-те енергии, а не конфронтация. При нас започна с конфронтация, дано завърши добре.

theshadow:
Аз съм черен маг... А хипнозата ми влиза в длъжностната характеристика (в смисъл психолог съм)...

Не е хипноза това, което е направил- категорично... И телепатия не е...

Сливане е направил... И много добре го осъзнава... Просто явно няма нужните умения да продължи нататък... Защото, както писах, хората с умения са рядкост и са несподелителни (особено с такива умения)...

Но... Таковата... Ако стоите наблизо и сте му в обсега, накрая може и да хване (сам) цаката на това, което не му достига...

А това, което сливането може да причини- хипнозата е нищо...

Surela:

--- Цитат на: theshadow в  4 Август 2021 14:01:49, Сряда ---Аз съм черен маг... А хипнозата ми влиза в длъжностната характеристика (в смисъл психолог съм)...

Не е хипноза това, което е направил- категорично... И телепатия не е...

Сливане е направил... И много добре го осъзнава... Просто явно няма нужните умения да продължи нататък... Защото, както писах, хората с умения са рядкост и са несподелителни (особено с такива умения)...

Но... Таковата... Ако стоите наблизо и сте му в обсега, накрая може и да хване (сам) цаката на това, което не му достига...

А това, което сливането може да причини- хипнозата е нищо...

--- Край на цитат ---

Сливането нещо като обсебване ли е?
Защото каза, че "любовната магия" която бил ми направил, целяла аз да страдам, както него съм била накарала да страда/???/, подавала съм му фалшиви сигнали, питам какви сигнали, аз съм просто добре възпитана, отнасям се вежливо с колегите.
Телепатичната връзка целяла, това, което той чувства и усеща, да е същото и при мен. Обеща да я развали и ме освободи от нея. Казах: искам това да приключи тук и сега, не можеш ти да казваш, ми вика, прекалено слаб телепат си за това.
---------

theshadow:
Той е обяснил какво е сливане, цитирам вас:

Щял да "ползва" мозъка ми

Само трябва да махнете кавичките от ползва...

Спасява ви, че той няма развити умения... Но определено има умения, които, макар и в начална фаза, не са за подценяване... И определено си ги развива върху вас, за ваша сметка... И това, че не знае какво прави, а ви ползва за опитна мишка да се развива върху вас в тази насока, може да има негативи за вашата психика, да я увреди, както писах, точно защото - ползва - е без кавички...

Гледайте на това, което прави, не като на "направено, окончателно е и трябва да се развали", а като на "има връзка" - "няма връзка"... Махнете се физически от там... Лишете го от варианта - "има връзка"... Или поне му усложнете максимално тази част с "има връзка"...

И може би... За да предотвратите последващи опити за сливане - медитирайте... Медитацията е добро решение за развиването на такъв усет кога нещо със съзнанието не е както е типичното му... Така веднага ще усетите кога се опитва със сливане и ще спирате сама това... Въпрос на възприятие е да го усещате и да го блокирате и сама - при положение, че този човек още не знае какво прави, тепърва се учи (върху вас) и налучква... Просто не му давайте да ви вкара в транс - въпрос на воля е... Но първо трябва да се научите да усещате кога ви повлича в транс...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия