Автор Тема: Може ли да обясните какво точно се е случило?  (Прочетена 13294 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #30 -: 19 Ноември 2021 18:59:25, Петък »
Това, че чуваш гласове, не е изолиран случай.

Твоите познати веднага трябва да потърсят психиатрина помощ... Чуването на гласове не е признак на дарба- психично заболяване е...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Grey

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #31 -: 19 Ноември 2021 22:02:19, Петък »
Атаката при "самозащита" е добър изход от проблема. Можеш да се справиш с това и сама, зависи от количеството инат и свободно време които имаш.

Пасивните защити действат, но няма да го спрат. Най-простият подход е да използваш собствената му енергия срещу него.
За това разбира се изисква сериозна подготовка. Тръгнеш ли да "спасяваш положението" с непълен комплект знания, резултата е труден за рисуване или по-скоро трагичен.
За мен правилен подход при който няма да сбъркаш е да натрупаш знания, сили и умения. Това ще те пази през целият ти живот. А енергийните атаки са ежедневие. Малко са хората които имат знанието и опита да ги разграничават и усещат.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #32 -: 20 Ноември 2021 00:19:47, Събота »
Grey , пишеш неща, които не са така... И ще те помоля да спреш...

Първото нещо, което трябва да знаеш, това е, че такова нещо "енергийна атака" , както и това "енергиен вампиризъм" - тцъ... Не съществува така дефинирано... А още повече пък да е ежедневие и да е всеки ден... Просто няма такова нещо...

Правило първо е да се знае коя е реалността... И да се остане в реалността... Много пъти напомням това правило в този форум... Защото е много важно правило... Без него здравият разум си заминава... Буквално...

Хайде да видим коя е реалността... Кое е по-вероятно- всеки глупак след прочит на два абзаца от булевардна литература за магия ли става в състояние да прави магия? Може ли да бъде това реалност?

За щастие не може и не е това реалността... Иначе сега нямаше да има човечество...

Нямаше да има човечество, защото такива глупаци освен дето са злобни, то те и биха пожелавали масова смърт на цели раси... И би настъпило масово унищожение на човечеството от раз за секунди по цялата земя...

Та... Значи - реалността е, че не може така лесно всеки да прави магия... Не може всяка съседка да е черен маг... Не може всеки срещу теб да е черен маг... Няма такова нещо "енергийни атаки" така дефинирано... И не може липсата на умения за справяне с негодници да се маскира с- "то онова там беше енергиен вампир"...

Реалността е друга...

Хората с умения в магията - са малко... Единици... И е трудно да ги срещнеш... Още по-трудно е да ги накараш да направят каквото и да било... Още по-малка част от тези единици, са зле на психично ниво и са неуравновесени и биха тръгнали да употребяват не на място уменията си...

Съответно да се правят несъществуващи защити срещу несъществуващи атаки...  ::O

Реалността - изработи си начин да се върнеш в нея и да я следиш...

За разни ситуации има разни техники за следене на реалността... Понеже сме на тема атака в черната магия, а аз съм черен маг... Ето пример за механизъм за следене на реалността при атака в черната магия... Ако това, което се прави не действа на-  примерно- на монетата, значи няма да подейства...

Но не е единствен пример и е приложимо не само в черната магия... Проверката на реалността трубва да се прилага винаги в магията... Писах из форума за говоренето и лампата- ако говоренето не действа да направи магия на лампата, значи няма да действа да направи магия...

И така нататък...

Тези проверки коя е реалността се правят ПРЕДИ човек да се вкара в някой филм и да си нанесе увреди по психиката... И препоръчвам да се работи изключително в реалността (с изключение на онези, дето са като мен- трикстъри, но там е друго, а освен това трикстърите също много добре знаят и следят коя е реалността)...

Знаковият пример, който обичам да давам колко може да подведе предоверяването на въображението, е за един, дето се би по нощите с дракон, победи го и така и не можа да приеме, че въображението му е генерирало как ветреещ се плик на дърво - като да е съскащ дракон... Понеже прекалено много е оставял въображението да казва коя е реалността- нищо не можа да го убеди, че никакъв дракон, дошъл в нашия свят от астрала (астрал също не съществува), не е бил тръгнал да го яде... С краен лош резултат от цялата история... Защото да се биеш с плик-дракон на по нощите и да не потърсиш психиатрична помощ... Не е на добре... Въобще... Изобщо...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Surela

Re: Може ли да обясните какво точно се е случило?
« Отговор #33 -: 12 Декември 2021 10:31:27, Неделя »
Здравейте отново.

Благодаря ви, че намерих този форум, благодаря на момичето, което ме насочи към него, Благодаря на Сянка за професионализма му на психолог, за времето което отдели за моя случай и разяснението, което направи на разбираем за мен език, както  и съветите му - абсолютно осъзнати от мен /вкл. правило 1/. Профилът на персоната, както и случилите се неща, сега повече от 1г. след преживяното, аз се  уверявам че са точно така 1:1, сливане е било - тогава не съм го разбирала, че е това, но усещах че нещо не е наред, затова потърсих тук помощ, да си обясня какво се случва и какво да сторя. Всичко това правя без едно, нямам нужда. ОК съм. Допуснала съм грешка със сливането от неразбиране, минало. /Той до такава степен беше проникнал в моето съзнание м.г., че попи цялата информация от мен, усещаше всяка моя мисъл  в миналото ми, настоящето ми и към момента на сливането. Нищо скрито от мен, не остана за него./
Действам по въпроса за смяна на раб.среда по много причини, не само тази.

Човекът се покри, дим да го няма. Важното е, че аз съм добре психически.
Но част от  енергията ми за тия 4+ год. си е отишла за него и проблемите му, казано на прост език, минало. За влиянието в/у физическото ми здраве не коментирам, защото не мога да докажа нищо.

Благодаря на всички, които по един или друг начин ми помогнахте след това сливане.
Извинявам се на един човек за многото л.с., но тогава не бях синтезирала нещата за себе си, а пък не исках да пропусна нещо.

По моя воля други сливания не ще има. Дано съм успяла да сложа край на това насилствено сливане започанало м.г., от позицията ми на обикновен човек.
Случаят няма какво повече да го коментирам, минало, всичко ми се изясни. Редактирах предни мои постове, и се опитах синтезирано да опиша преживяното от моя гледна точка и енерг.влияние в/у мен/според мен/, което е било, постарах се да е макс. изчистено от емоции.  Оттук насетне гледам напред, и искам да усвоя за себе си елемент. техники за енергийна защита, за всеки случай. Ако се наложи. Какво да чета. Медитацията, да добро средство е.
Нещо просто, на достъпен език.  Вибрационните редове лесно достъпно средство ли са, и ефективни ли са да се усети чуждо влияние още в началото. Просто искам да съм сигурна, че никакви енергийни връзки не са останали към този човек/вкл. телапатични/.Пък и за в бъдеще няма да ми е излишно.