Автор Тема: Рунически формули и "обвързани" руни  (Прочетена 213 пъти)

Активен Plam

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Total likes: 8
  • Every man and every woman is a star!
    • Профил
    • Oracles and Runes
Рунически формули и "обвързани" руни
« -: 7 Април 2021 15:56:05, Сряда »
Здравейте [witch]
Дали тук има практикуващи със скандинавски руни? Ще се радвам да обменим формули и опит в създаване на "обвързани" руни
Имам дългогодишна практика, и освен гадаене с руни в практиката ми влиза и изготвяне на персонализирани руни.
Публикувам снимка на нещо, което съм ползвала многократно :)
Nothing is true, everything is permitted!

Активен feniks75

Re: Рунически формули и "обвързани" руни
« Отговор #1 -: 7 Април 2021 19:12:42, Сряда »
Руни Гебо  и Перт -равновесие и тайнство.
Всяка причина има следствие , всяко следствие има причина.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 10038
  • Total likes: 113
    • Профил
« Отговор #2 -: 8 Април 2021 00:24:51, Четвъртък »
Майселф е владетелката на руните, но уви напоследък рядко се вяства насам.Но ще е интересно да споделиш опит.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Активен Plam

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Total likes: 8
  • Every man and every woman is a star!
    • Профил
    • Oracles and Runes
« Отговор #3 -: 10 Април 2021 09:06:39, Събота »
супер, ще ви споделям тогава тук някои свързани руни и формули от моите практики, а пък ако още някой се включи ще се радвам  [witch]

първата картинка, която споделям  е Формула за зареждане с жизнена енергия[/size]Отваря блокирани канали за зареждане с жизнена енергия.Помага за подобряване на жизнените показатели, благосъстояние и комфорт.
формулата се зарежда с фокусирано намерение и дъх. когато сте готови с изписването на символа концентрирайте се и издухайте намерението си върху него, за да го активирате.

нанесете на тяло на скрита част или нарисувайте на хартия и носете със себе си. след като изпълни задачата си изтрийте или изгорете[/size]
Nothing is true, everything is permitted!

Активен feniks75

« Отговор #4 -: 10 Април 2021 10:23:13, Събота »
Ти явно много си напреднала с руните [ok] .Ти пишеш изречения , а аз още сричам.Човек ,които не знае да чете написаните думите са празен символ.Неразбран  и едва ли ще проработи за него.Както буквите  в думата така и руните са свързани една с друга.Моля те  обясни по подробно . [shok] Феху ,лагуз,тайваз -сила ,вода ,енергия и природа.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #5 -: 10 Април 2021 21:33:34, Събота »
Човек ,които не знае да чете написаните думите са празен символ.Неразбран  и едва ли ще проработи за него.

Няма значение дали ги разбираш или не, щом ги активираш руните действат.
 Последен

Активен feniks75

« Отговор #6 -: 10 Април 2021 23:58:34, Събота »
.
Човек ,които не знае да чете написаните думите са празен символ.Неразбран  и едва ли ще проработи за него.
Няма значение дали ги разбираш или не, щом ги активираш руните действат.

Ех,Цеци беше ми написала за магията ,че ако не знаеш какво правиш все едно е да влезеш в лаборатория и да смесваш каквото ти падне.Същото е  и с руните ,но може би ти е приятно да вземеш страна.Не е редно.Можеш да натиснеш копче ,което да активира земетресение , а на теб да са го обяснили като лек полъх на вятър.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #7 -: 11 Април 2021 00:10:13, Неделя »
Ех,Цеци беше ми написала за магията ,че ако не знаеш какво правиш все едно е да влезеш в лаборатория и да смесваш каквото ти падне.Същото е  и с руните ,но може би ти е приятно да вземеш страна.Не е редно.Можеш да натиснеш копче ,което да активира земетресение , а на теб да са го обяснили като лек полъх на вятър.

В магията ако не знаеш какво правиш можеш да натвориш беля след беля. В случая с руните... Аз няма как да изуча всичко в магията и се насочвам само към едно или две неща. С другите е същото. Руните ако тръгнеш да ги комбинираш както ти падне също са много опасни. Затова и се изучават една по една. И едва когато ги усвоиш можеш да правиш комбинации.

В случая обаче ти казах, че няма значение дали ги разбираш или не, активираш ли ги те действат. Т,е. ако като мен не разбираш много от руни, но имаш нужда от помощ може да помолиш някой който е запознат с тях да ти направи комбинацията и ти само да я активираш и тя ще подейства.

Когато ме подметнаха с операциите през 30 дена, нямах сили да мисля даже, но исках да живея и да се възстановя. Тогава писах на Майселф и тя ми пращаше комбинации от руни след всяка операция които аз само активирах и те действаха и ме възстановяваха бързо.

Последен

Активен feniks75

« Отговор #8 -: 11 Април 2021 00:17:46, Неделя »
Мисля,че Майселф ти е помогнала, а не ти самата.Просто ти е подалала спасителната сламка.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #9 -: 11 Април 2021 00:43:35, Неделя »
Естествено, че Майселф ми помогна. Тя ми направи спасителните комбинации, аз сам ги активирах.
Докато се учех да боравя с руни комбинирах на своя глава няколко без да съм ги пробвала по отделно и си направих такава беля, че не е истина.
Нямам идея защо и как действат руните, но те са магия която не разбирам. Т.е. те не са патерица - те са самостоятелна магия която действа.
 Последен

Активен feniks75

« Отговор #10 -: 16 Април 2021 19:51:41, Петък »
Колко е лесно е  да следваш отъпканият път,а твой той ли е .

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #11 -: 16 Април 2021 21:11:10, Петък »
Колко е лесно е  да следваш отъпканият път,а твой той ли е .

Ами какво да правя, за да са мои всички пътища?

Да откривам наново огъня и как се ползва? Да откривам топлата вода?

Щом те кефи си ги изучавай както искаш руните.

Аз си изпатих от такива експерименти още в началото. Без да прочета каква е силата на дадена руна активирах и съответно попаднах на такава която взе да руши нещо което не бях готова да загубя. От тогава чета от няколко източника какво и как и тогава рискувам.
 Последен