Практикуми- затворени секции > РУНИ

Рунически формули и "обвързани" руни

<< < (2/3) > >>

Цеци_Вихронрав:

--- Цитат на: feniks75 в 10 Април 2021 10:23:13, Събота ---Човек ,които не знае да чете написаните думите са празен символ.Неразбран  и едва ли ще проработи за него.
--- Край на цитат ---

Няма значение дали ги разбираш или не, щом ги активираш руните действат.

feniks75:
.
--- Цитат на: Цеци_Вихронрав в 10 Април 2021 21:33:34, Събота ---
--- Цитат на: feniks75 в 10 Април 2021 10:23:13, Събота ---Човек ,които не знае да чете написаните думите са празен символ.Неразбран  и едва ли ще проработи за него.
--- Край на цитат ---
Няма значение дали ги разбираш или не, щом ги активираш руните действат.
--- Край на цитат ---

Ех,Цеци беше ми написала за магията ,че ако не знаеш какво правиш все едно е да влезеш в лаборатория и да смесваш каквото ти падне.Същото е  и с руните ,но може би ти е приятно да вземеш страна.Не е редно.Можеш да натиснеш копче ,което да активира земетресение , а на теб да са го обяснили като лек полъх на вятър.

Цеци_Вихронрав:

--- Цитат на: feniks75 в 10 Април 2021 23:58:34, Събота ---Ех,Цеци беше ми написала за магията ,че ако не знаеш какво правиш все едно е да влезеш в лаборатория и да смесваш каквото ти падне.Същото е  и с руните ,но може би ти е приятно да вземеш страна.Не е редно.Можеш да натиснеш копче ,което да активира земетресение , а на теб да са го обяснили като лек полъх на вятър.
--- Край на цитат ---

В магията ако не знаеш какво правиш можеш да натвориш беля след беля. В случая с руните... Аз няма как да изуча всичко в магията и се насочвам само към едно или две неща. С другите е същото. Руните ако тръгнеш да ги комбинираш както ти падне също са много опасни. Затова и се изучават една по една. И едва когато ги усвоиш можеш да правиш комбинации.

В случая обаче ти казах, че няма значение дали ги разбираш или не, активираш ли ги те действат. Т,е. ако като мен не разбираш много от руни, но имаш нужда от помощ може да помолиш някой който е запознат с тях да ти направи комбинацията и ти само да я активираш и тя ще подейства.

Когато ме подметнаха с операциите през 30 дена, нямах сили да мисля даже, но исках да живея и да се възстановя. Тогава писах на Майселф и тя ми пращаше комбинации от руни след всяка операция които аз само активирах и те действаха и ме възстановяваха бързо.

feniks75:
Мисля,че Майселф ти е помогнала, а не ти самата.Просто ти е подалала спасителната сламка.

Цеци_Вихронрав:
Естествено, че Майселф ми помогна. Тя ми направи спасителните комбинации, аз сам ги активирах.
Докато се учех да боравя с руни комбинирах на своя глава няколко без да съм ги пробвала по отделно и си направих такава беля, че не е истина.
Нямам идея защо и как действат руните, но те са магия която не разбирам. Т.е. те не са патерица - те са самостоятелна магия която действа.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия