Практикуми- затворени секции > РУНИ

Рунически формули и "обвързани" руни

(1/3) > >>

Plam:
Здравейте [witch]
Дали тук има практикуващи със скандинавски руни? Ще се радвам да обменим формули и опит в създаване на "обвързани" руни
Имам дългогодишна практика, и освен гадаене с руни в практиката ми влиза и изготвяне на персонализирани руни.
Публикувам снимка на нещо, което съм ползвала многократно :)

feniks75:
Руни Гебо  и Перт -равновесие и тайнство.

Цеци_Вихронрав:
Майселф е владетелката на руните, но уви напоследък рядко се вяства насам.Но ще е интересно да споделиш опит.

Plam:
супер, ще ви споделям тогава тук някои свързани руни и формули от моите практики, а пък ако още някой се включи ще се радвам  [witch]


първата картинка, която споделям  е Формула за зареждане с жизнена енергия[/size]Отваря блокирани канали за зареждане с жизнена енергия.Помага за подобряване на жизнените показатели, благосъстояние и комфорт.
формулата се зарежда с фокусирано намерение и дъх. когато сте готови с изписването на символа концентрирайте се и издухайте намерението си върху него, за да го активирате.



нанесете на тяло на скрита част или нарисувайте на хартия и носете със себе си. след като изпълни задачата си изтрийте или изгорете[/size]

feniks75:
Ти явно много си напреднала с руните [ok] .Ти пишеш изречения , а аз още сричам.Човек ,които не знае да чете написаните думите са празен символ.Неразбран  и едва ли ще проработи за него.Както буквите  в думата така и руните са свързани една с друга.Моля те  обясни по подробно . [shok] Феху ,лагуз,тайваз -сила ,вода ,енергия и природа.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия