ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Интуиция

<< < (2/3) > >>

Plam:
С времето все повече се убедих, че трябва да се осланям на интуицията си, тя е сетиво както зрението, обонянието и т.н.
Случвало ми се е да се запознавам с хора /по работа няма, как да го избегна/ и веднага , няма и час прекаран в компанията им, усещам или знам ,че вече не ги харесвам, че има нещо нередно в този човек, при все, че изглежда добре,  усмихнат, готин, бъбрив.. нещо на заден план ми казва, че не е ок и в последствие се е оказвало точно така.
Най-често когато не съм се вслушвала в това усещане съм бъркала.
Смятам, че трябва да се развива защото го имаме вродено и може да се стигне до невероятни резултати!

Solar:
Добре дошла във форума ни, Плам! [witch]
Напълно съм съгласна с по-горе написаното. [taunt]

Lovespell92:
Интуицията е първосигналната( вярната) реакция или мнение. Когато след секунда включим мисленето,можем да се объркаме и да вземем грешно решение. Важно е да се доверяваме на интуицията ( за мен тя е връзката с божественото),но на тази първосигналната,а не на импулса,който вече е *замърсен" с мисъл.

Toxik83:
За мен интуицията е най-вярното чувство, нещо като инстинкт е, но и той се крепи на опита.Мисля,че не би работило добре ако човек няма добър опит...

cherry-cat:
Понякога интуицията за нещо , при мен е изключително силна .Случвало се е да послушам разума не интуицията и тогава винаги греша ... Чудесна тема . [yes]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия