ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Интуиция

<< < (3/3)

ScorpioVenus:
Интуицията или законът за синхронизацията ме сполетя в момента не зная. Тъкмо ми попадна клип за интуицията, който гласеше "вярвай в интуицията си". В следващия момент като гръм ме удари да влезна във форума и хоп -тема за интуиция. Интересно съвпадение... :))
 Вярвам, че Вселената общува с нас постоянно чрез другите си елементи, а в определени моменти можем да разберем какво ни казва. Този кратък момент на осъзнатост или кратък момент на мъдрост, който идва изневиделица го наричам интуиция. Лично при мен интуицията е работила чрез сънищата главно. Имало е няколко случая в живота ми, в които даден сън или кошмар оставя толкова силно чувство у мен (и съм се научила да го разпознавам), че задължително дава отзвук и наяве. Случвало се е, както за хубави неща, така и за лоши и разбира се в зависимост от това имам чувство на лекота или тежест. Моето обяснение е това - кратък момент на синхронизация с "гласа" на Вселената. Представям си го сякаш несъзнанието ни "разчита" обстановката около нас толкова ясно, че за момент прави връзка със съзнанието. И може би това е и причината при мен да се проявява насън...

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия