Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Магия за връщане на изгубена любов?

(1/2) > >>

Annie X:
Здравейте,търся помощ и се надявам да я открия тук.След като прегледах няколко теми  интернета за магии за връщане на изгубена любов,мисля
че тук е по вероятно някой от вас наистина да е с опит и да ме насочи
Та,моята история е следната..ще се опитам да не съм много подробна за да не ви отегча.
Първата ми любов беше,когато бях на 15 години.Казва се Илиян и никога няма да го забравя,през целия си живот ,на 27г. и все още ми липсва,въпрки че вече съм сама жена с дете.През годините сме си писали и бях разбрала че и той се чувства така.Доста често му гледам профила в Фейсбук(добре де,всеки ден) ,но не предприемам нищо от страх да не ме отблъсне.
Останала съм с впечатление че тук сте много вещи с магията,само искам да е бяла...моля ако някой от вас има желание да ми помогне да направим такава магия за да го върна в живота си.Никога не съм спряла да го обичам.

feniks75:
Много,тъжно .Мисля,че си останала на 15г.Време е да пораснеш.Така мисля аз.

Annie X:
feniks75 - аз не мисля ,че е тъжно :) или че не съм пораснала.Явно още не си изпитал/а такава голяма любов в живота си,която да не можеш да забравиш.Незабравимата.

feniks75:
Прочети,моля те  във форумът за свободата воля.За голямата  любов може и да си права .

Solar:
Той ако не иска да е с теб, никаква магия не би го върнала. Затова просто бъди искрена с него и ако той наистина изпитва нещо към теб, то ти няма за какво да се притесняваш. Успех! [yes]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия