Автор Тема: Магия за връщане на изгубена любов?  (Прочетена 6176 пъти)

Неактивен Annie X

Магия за връщане на изгубена любов?
« -: 9 Февруари 2021 19:30:36, Вторник »
Здравейте,търся помощ и се надявам да я открия тук.След като прегледах няколко теми  интернета за магии за връщане на изгубена любов,мисля
че тук е по вероятно някой от вас наистина да е с опит и да ме насочи
Та,моята история е следната..ще се опитам да не съм много подробна за да не ви отегча.
Първата ми любов беше,когато бях на 15 години.Казва се Илиян и никога няма да го забравя,през целия си живот ,на 27г. и все още ми липсва,въпрки че вече съм сама жена с дете.През годините сме си писали и бях разбрала че и той се чувства така.Доста често му гледам профила в Фейсбук(добре де,всеки ден) ,но не предприемам нищо от страх да не ме отблъсне.
Останала съм с впечатление че тук сте много вещи с магията,само искам да е бяла...моля ако някой от вас има желание да ми помогне да направим такава магия за да го върна в живота си.Никога не съм спряла да го обичам.
Само един човек може да ви направи щастливи и да промени живота ви.
Вие самите.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #1 -: 9 Февруари 2021 19:37:31, Вторник »
Много,тъжно .Мисля,че си останала на 15г.Време е да пораснеш.Така мисля аз.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Annie X

Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #2 -: 9 Февруари 2021 19:45:50, Вторник »
feniks75 - аз не мисля ,че е тъжно :) или че не съм пораснала.Явно още не си изпитал/а такава голяма любов в живота си,която да не можеш да забравиш.Незабравимата.
Само един човек може да ви направи щастливи и да промени живота ви.
Вие самите.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #3 -: 9 Февруари 2021 19:53:29, Вторник »
Прочети,моля те  във форумът за свободата воля.За голямата  любов може и да си права .
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #4 -: 9 Февруари 2021 20:05:01, Вторник »
Той ако не иска да е с теб, никаква магия не би го върнала. Затова просто бъди искрена с него и ако той наистина изпитва нещо към теб, то ти няма за какво да се притесняваш. Успех! [yes]
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #5 -: 9 Февруари 2021 22:27:20, Вторник »
Вземи лист хартия и напиши твоето и неговото име с два различни цвята - избери цветове, които смяташ, че отговарят на личностите ви... Пожелай си обстоятелствата да се наредят така, че с него да се срещнете и да изясните взаимоотношенията си. Поискай от Вселената нещата да се развият по възможно най-добрия начин, но без ти да размишляваш по въпроса какъв е той... Просто й се довери. След като почувстваш приятното чувство на удовлетворение в гръдния кош, си представи как желанието ти отлита към небето и се разпръсква в пространството като светла енергия. След това изгори листа и остави пепелта на прозореца за една вечер... Мисли си, че желанието ти ще "завали" от небето и ще падне върху пепелта.
Това НЕ ГАРАНТИРА, че с твоя човек ще се съберете, но ще помогне да изясните отношенията си и да няма недомлъвки между вас. Просто си го пожелай и повярвай. Ще се срещнете, ще се изясните. Всичко ще бъде наред и какъвто и да е резултатът, няма повече да те тормози това терзание.
Успех!  [witch]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #6 -: 9 Февруари 2021 22:36:05, Вторник »
Ще поговорим Анни.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #7 -: 9 Февруари 2021 22:46:28, Вторник »
А като му гледаш профила, защо не му пишеш?
Пиши му, срещнете се и се разберете. Тези игри на гадаена дали - или ще стане са за деца. Като зрели хора би трябвало да можете да говорите за чувствата си.
А магия за любов няма, защото любовта сама по себе си е магия. Та ако магията на любовта се е запазила помежду ви, след разговор ще се наредят нещата.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Lovespell92

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 13
  • Total likes: 6
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re: Магия за връщане на изгубена любов?
« Отговор #8 -: 24 Ноември 2022 22:39:00, Четвъртък »
Пиши ми на лични  ;)