Автор Тема: За любовта, връзките и още нещо...  (Прочетена 19077 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #30 -: 27 Септември 2021 10:03:58, Понеделник »
Щом теглят от душата ми дух и слагат върху техните души от този дух

Трябва да ги спреш на всяка цена  да дърпат "дух от душатата ти",че няма да остане за бъдещата ти приятелка.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #31 -: 28 Септември 2021 08:06:08, Вторник »
Не мога да ги спра да дърпат енергия от душата ми. Много са - поне дузина. И казват че ми дават друга енергия когато вземат от моята, така че да се възтановя. Само че не се чуствам много добре. Караме се понякога.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #32 -: 28 Септември 2021 08:42:55, Вторник »
Ти с какви хора общуваш?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Llure

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #33 -: 28 Септември 2021 12:50:35, Вторник »
Цитат на: blado72 link=topic=2283.msg50029#msg50029
date=1632635785
Около мен има много магьосници. Обикалят около тялото ми с душите си и казват че душата ми давала възбуда за секса. Теглят от духът ми и си правят секса. С тази любовна магия битувизмите изобщо не им пречат. Ще ми се и за да си имам приятелка. :P
Това ми звучи много опасно. Днес ти теглят духа да си правят секса, дават ти нещо друго на негово място... Утре ще ти кажат, че са те обсебили и им трябва още едно чуждо тяло за тоя техния секс и ще те принудят да извършиш нещо... За което ти няма да си виновен, нали, щото те са ти подменили душата и са те накарали. Ако цениш себе си, потърси квалифицирана помощ.
...ще изгоря,
невидимо,
като Дон Кихот в своя приказен свят,
нежен звук,
или пулс,
без път се лутам пак под дивата луна...

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #34 -: 29 Септември 2021 08:36:53, Сряда »
Ти с какви хора общуваш?
Някой магьосници ме познават защото баща ми е ходил при тях и покрай него и мен са опознали. С други се запознах когато се въртяха около моето тяло с душите си. Трети ги познавам от малко дете защото ми са комшии от нашият блок в града. Тези който познавам се държат приятелски със мен, пазят ме от другите обесняват ми магий, помагат ми, но не могат да изгонят всички останали.

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #35 -: 29 Септември 2021 08:45:16, Сряда »
Това ми звучи много опасно. Днес ти теглят духа да си правят секса, дават ти нещо друго на негово място... Утре ще ти кажат, че са те обсебили и им трябва още едно чуждо тяло за тоя техния секс и ще те принудят да извършиш нещо... За което ти няма да си виновен, нали, щото те са ти подменили душата и са те накарали. Ако цениш себе си, потърси квалифицирана помощ.
С повечето от тях се разбирам. Те няма да ме принудят да извърша нещо нередно. Не мога да намеря квалифицирана помощ. Нещата са от години такива. Обикновенно вечер теглят енергия. През деня е спокойно. Мисля че трябва да се разбирам със тях и така всичко да отмине.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #36 -: 29 Септември 2021 10:12:16, Сряда »
blado72 ,друже абе ти си цял филм. 8) .Разкажи повече за тях. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #37 -: 29 Септември 2021 11:51:42, Сряда »
blado72, наистина, разкажи подробно за какво става въпрос.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #38 -: 29 Септември 2021 19:40:46, Сряда »
Какво да разкажа.......? Магьосници в махалата, а и в града са много хора. Делят се на добри и зли. Добрите имат бял цвят на душите, а злите черен. Злите магьосници измъчват хората а добрите им помагат. В миналото злите магьосници по често измъчваха хората и даже имаше убийства. С времето обаче нещата се успокоиха и вече злите по рядко измъчват хората, а добрите успяват да помогнат на все повече от тях. През деня повечето от магьосниците ходят да работят като обикновенни хора, но някои изкарват парите си с магии. Вечер обикновенно се любят. Изглежда битовизмите не им пречат на любовните игри защото теглят енергия за сексуална възбуда от различни хора. Енергията за сексуална възбуда представлява енергия изтеглена от душите на хора които правят секс. После тази енергия магьосниците я слагат отгоре си и правят също секс. Някой от белите магьосници се стараят да спазват законите на Бога за секса записани в библията, но до колко ги спазват не знам. Не мога да съдя защото и аз съм грешен. Според законите на Бога например, да си гей е грешно. Секса им свършва когато им свърши възбудата за секс. 8)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #39 -: 29 Септември 2021 21:25:12, Сряда »
В миналото злите магьосници по често измъчваха хората и даже имаше убийства. С времето обаче нещата се успокоиха и вече злите по рядко измъчват хората, а добрите успяват да помогнат на все повече от тях.
Ти на колко години си друже.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #40 -: 30 Септември 2021 05:45:50, Четвъртък »
Аз съм на 49. Но тези неща с магии за смърт бяха преди около 2-3 години. После злите магьосници разбраха че няма смисъл от убийства защото така не постигаха целта си. Целта им беше да накарат хората да им вярват и да ги слушат. Повечето хора обаче не им вярваха. Човека е добро същество. Повечето хора са така. Бог е прав - хората са добри по природа. Само че често се заблуждават.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #41 -: 30 Септември 2021 23:28:38, Четвъртък »
blado72, предлагам ти да се консултираш с психолог или психиатър.
Това което разказваш са меко казано фантазии.

"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #42 -: 1 Октомври 2021 10:07:17, Петък »
Мислите че само с вашите знания във форума се изчерпва всичкото познание за магиите, а магиите са толкова много че няма начин човек да знае всичко. Защо не дойдете във Варна. Аз живея в този град. Ще видите че има много магьосници. Можете ли да виждате душите на хората и да летите с душите си? Ако можете да виждате и да летите с душите си, тогава хванете се за душата на някой човек в автомобил, който пътува за град Варна и елате да видите какво става в града. Няма да ви убият. Вече не убиват хора. Влече ги секса. Търсят възбуда за да правят секс. Когато няма възбуда не могат да правят секс и стоят и кротуват. През деня обикновенно нямат възбуда и правят пари с магии или ходят на работа. Вечер секса започва около 22 чеса. 8)

Неактивен blado72

Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #43 -: 1 Октомври 2021 10:30:59, Петък »
Правят магьосници хора в града като им слагат на очите "духчета", който "духчета" ги правят способни да виждат душите на други хора и после ги учат да летят с душите си и да се движат в пространството. След това им обесняват магиите който искат да знаят учениците за да им вършат работа, а не нещо което следва да знае новият магьосник за да лекува или да прави нещо добро за обществото. 8) 

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: За любовта, връзките и още нещо...
« Отговор #44 -: 1 Октомври 2021 10:37:02, Петък »
Вечер секса започва около 22 чеса
Вече знам кога да ходя във Варна.Понеже съм много близо до Варна около 50км се нагърбвам с тежката задача да проверя и докладвам във форумът за тези сексове.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми