Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53433 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #270 -: 19 Август 2022 10:22:51, Петък »
Чрез сънят с неосъзнатото си водим странни разговори.Не мисля,че има готови  модели и шаблони в съновникът.Всеки човек е индивидуален в своите  усещанията ,емоциите и чувствата.Ето го и моят сън.
Играем карти (това ми беше много чисто).Аз вадя карта асо пика и я вдигам,а след мен последен мъж вади пак карта асо пика и я вдига.
Трите асоциации
Игра-надпревара,спор и съревнование.
Вдигната карта-избор решение и бъдеще.
Асо-връх,ас летец и победа.
Пика-черен цвят,сила и листо.
Това се повтаря и с другият човек.
Силните ми асоциации са
Ще водя съревнование в бъдеще за победа с черен цвят, което ще е равностойно с друг.
Общо взето така-Друг равностоен човек ще ме стопира да осъществя моят план.
Не знам дали съм на прав път ,но се радвам,че се развивам.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #271 -: 27 Септември 2022 19:30:02, Вторник »
Моята реколта отглеждана с любов и грижи.Земята ти се отблагодарява като материализира твоята духовна сила.Когато  осъзнаеш  замисълът на творецът те прави много по близо до него.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #272 -: 3 Ноември 2022 18:51:14, Четвъртък »
Днес докато се мъчех да обясня на човек принципите на духовното .Главата ми роди нещо.
Прекомерното разкриване на полученият ти опит на другите ги лишава от уроците ,които произтичат от собственият им  избор на свободната им воля.
Така ,че не можеш да обясниш задача за осми клас на ученик от трети клас,колкото и да му подсказваш.Просто трябва да мине 4,5,6,7 клас. [yahoo]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #273 -: 8 Декември 2022 18:42:18, Четвъртък »
Днес гледах филмът "Маслото на Лоренцо" може би за трети път.Реших за себе си да дефинирам понятието на смисълът на думата ВОЛЯ.Та така де моята трактовка.Ок и нека се изтърся сега понеже окултната филисофия ме кефи.
ВОЛЯТА-направление и сила на мисълта върху материята дори при изгубена надежда.Нищо не е изгубено докато мисълта не го разреши. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен chimera

  • Админ
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 518
  • Total likes: 69
  • Karma: +10/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #274 -: 10 Декември 2022 09:42:44, Събота »
Хубаво определение, хареса ми.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #275 -: 12 Април 2023 09:34:46, Сряда »
Все по-често срещам(виждам) руни в ежедневието ми.Сутринта забелязях,че в горният ляв ъгъл на касовият апарат свети руната Алгиз.Тя е символ на защита.Отварям си емейла и хоп реклама  на Лидл.Хубаво изпечен хляб с картофи и  лук с разрез от горе на  символът Ингуз.В широкият смисъл руната е на  плодородието.Започвам да вярвам в някои конспирации. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #276 -: 15 Май 2023 18:53:21, Понеделник »
Не се тревожи - "Всичко върви по план".  Вселената [ok] [yahoo]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #277 -: 21 Юли 2023 10:58:11, Петък »
Вчера присъствах на  една констилация.Чувствата ми са смесени.От цирк до добре организирана енергия и манипулация.Бях участник в една от  сценките.В агресорът усетих страх ,а в жертвата кипящ вулкан.Нека админите по разширят знанията ни ,че това в нетът е повърхностно и ограничено. [ok] Има ли пренос на енергия или е шарлатанство за отегчени домакини.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Активен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #278 -: 22 Юли 2023 18:23:32, Събота »
Има ли пренос на енергия или е шарлатанство за отегчени домакини.
Не разбирам въпроса, feniks75.
Може ли да обясниш по-подробно какво точно те интересува?
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #279 -: 23 Юли 2023 11:31:58, Неделя »
Констилаторката каза ,че ти прехвърляш твоята "енергия" /не го разбирам как ще стане/ върху даден човек и той започва да реагира неосъзнато като теб.Та така де това с енергията не го разбрах.Може би пренос под форма на мисловни конструкции ,които са си пак вид енергия. [shok] Ако е така какъв е механизмът на пренос.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Активен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #280 -: 26 Юли 2023 10:08:15, Сряда »
Констилаторката каза ,че ти прехвърляш твоята "енергия" /не го разбирам как ще стане/ върху даден човек и той започва да реагира неосъзнато като теб.Та така де това с енергията не го разбрах.Може би пренос под форма на мисловни конструкции ,които са си пак вид енергия. [shok] Ако е така какъв е механизмът на пренос.
Ами...много често хората наричат "енергия" нещата, които не могат да обяснят с една дума...защото така по-лесно. Като казват "енергия", мъгълите рядко имат предвид енергията, за която ние тук си говорим...
Та, ситуацията няма общо с пренос на енергия...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен ScorpioVenus

Re: Дневника на feniks75
« Отговор #281 -: 30 Август 2023 10:34:25, Сряда »
Ще споделя една моя практика ,която ноправих преди години.Бях силно матерялен.Живота ми като дете беше изпълнен с лишения и несгоди свързани с безпаричието.Така,че след като завърших взех живота си в собствените си ръце.
1.Намерение да получа 100 000 лв .Как и от къде беше работа на вселената.
2.Действие -напълних  10 литра морска вода и я оставих да се изпарява.Всеки ден водата намаляваше и се получаваха малки кристали сол.Всеки ден изричах ще получа  100 000 лв
3. Зареждах кристалите  с тази мантра.Ден след ден-кристал по кристал.Материята се трансформираше и аз я препрограмирах.Имах чувството ,че всеки кристал има своя вибрация.Повтарях ще получа  100 000 лв
4.След 2 или 3 месеца имах около 1 кг морска сол .Отидох до течаща вода от извор и изсипах солта във течащата вода .Така милионите кристали,които аз препрограмирах се върнаха в земята и започнаха вибрират с чистотата на моята мантра ,която им бях закодирал.След 3  или 4 години получих 123 000 лв ,но парите вече не ме  влечаха.


Здравей, feniks! Много ми харесва идеята за тази практика. Можеш ли да ми кажеш дали е възможно и ефективно кристалите да се зареждат с повече от едно намерение? Също дали матрата е задължителна или може да се използват различни думи за една и съща цел всеки ден - например да кажем за пари (Аз съм притежател на 100 000 лв. ; Чувствам изобилие с моите 100 хиляди лева; Благодарен съм за 100те хиляди лева, които идват към мен… и т.н.) И друго- ако все пак трябва да е конкретна мантра в бъдеще време ли трябва да е?   [witch]

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #282 -: 30 Август 2023 21:22:57, Сряда »
Виж ,ScorpioVenus това беше в началото ,когато не разбирах истинската магия.Това беше като тука има,тука няма.Тук много се трансформирах.Силата на твоята енергия и контрола върху твоето неосъзнато е истината.Всичко ,което съм писал е патерица.Силата е в теб.Настина ли искаш тези 100-200 хиляди.Кажи ми ще те направят ли щастлив/а,защото ще изгубиш друго.Вярвай ми.Във вселената има равновесие.Каква цена си решил/а да платиш за това.Бих ти предложил медитация и йога.Виж щом си тук си на правилният път.Сортирай,филтрирай интуицията няма да те излъже.Успех. [witch]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен ScorpioVenus

Re: Дневника на feniks75
« Отговор #283 -: 30 Август 2023 22:20:09, Сряда »
Това ми беше другият въпрос, feniks. Щях да питам къде излиза балансът. Баба ми беше един много светъл човек, но като бях малка като чели не попивах нещата, които ми говореше. Помня от дете ми казваше, че Вселената търси равновесие и че няма как да получиш без да дадеш. Също ми каза, че получаваш едно, а губиш друго. И си мислех същите неща, които ти сега ми написа просто, защото предварително си бях спомнила думите й.
Иначе не искам конкретно пари. Или по-скоро парите биха били междинно стъпало, за да получа други неща.
И другото е - обичам медитациите. Опитвам се да медитирам почти винаги преди да заспя. Правех водени медитации, а откакто прочетох темата за Магически транс си водя собствени и се чувствам много по-добре от втория вариант.
Със сигурност не съм достатъчно навътре в нещата още и в мен има едно недоразбиране - каква е разликата между тази твоя практика и сигил например (освен в изпълнението)? Тук съм да се уча и оценявам това, че всички във форума подавате така добронамерено натрупания опит към по-неопитните. [witch]


Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #284 -: 29 Ноември 2023 19:08:32, Сряда »

Радостта е естествен феномен. Нещастието е ваше творение.
Садгуру
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми