Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53463 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #210 -: 9 Април 2021 17:48:20, Петък »
Умишлено пропуснах за сливането на руните с кръв.Кръвта е мощен био-енергиен фактор в нашият организъм,които организира цялата функция на нашето тяло.От дишането до промяна на нашето ДНК.В народопсихологията са останали много поверия за кръвта.Кръвта вода не става,кръвни братя и т.н. Нека по -посветените да кажат трябвали да се прави магия с кръв.Оставам сатанизмът на страна.Аз като начинаещ не бих се занимавал с толкова мощен енергиен потенциал. [shok] [shok] [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #211 -: 10 Април 2021 10:42:37, Събота »
За да разбера по-добре  руните мисля ,че трябва да разбера по-подробно традицийте и мисленето на скандинавските народи.Реших в свободното си време да прочета тяхните митове ,легенди и саги.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #212 -: 11 Април 2021 00:15:02, Неделя »
Имам един въпшрос.  Когато си купиш пералня, прахосмукачка или телефон изучаваш ли как са направени?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #213 -: 11 Април 2021 00:25:22, Неделя »
Винаги съм казвал ако караш кола ,не те интересува как работи двигатерят.Обаче този двигател се разваля и именно смяната на работа трябва да те усъмни в правилната работа на мотора.Това е интуиция и идва с време на каране.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #214 -: 11 Април 2021 00:38:33, Неделя »
Мисълта ми е, че много от далече започваш.
Кръстен ли си, не си ли и т.н. Аз като съм кръстена да не би да не мога да работя с руни? Мога, ама започнах да ги уча и не ми дойде от вътре. Затова сега като ми трябва тяхната помощ пиша на Майселф и тя помага.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #215 -: 11 Април 2021 09:06:41, Неделя »
Искам да изградя собствен индивидуален  стил.Той е да сканирам , анализирам и  диагностицирам  усещането  и събитието под различен ъгъл .Да го пречупвам през призмата на различни пространства и време. Магията е усещане и за всеки е различна.На мен не ми помага никой и не мисля,че готовите шаблони са универсални.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #216 -: 11 Април 2021 10:49:56, Неделя »
Магията е усещане и за всеки е различна.На мен не ми помага никой и не мисля,че готовите шаблони са универсални.
Не са универсални. Има руни които на всички влияят зле, а на мен добре. Сигурно защото съм опака.
Най-бързият начин да ги усетиш, сканираш и т.н. е да ги активираш по за ден всяка по отделно. Това преди да почнеш да ги изработваш.Примерно днес активираш феху и цял ден следиш как ти влияе Също така гледаш дали няма да се появява в деня ти под формата на клонче,  петно, резка и знам ли как още. След това си пишеш как си се почувствал, как ти се е отразила на здраве, взаимоотношения, работа и т.н. На следващият ден друга. И като ги активираш не забравяш да дадеш срок за колко часа я активираш.

За мен руните са все още непозната магия която живее свой живот и когато ги ползвам го правя само след консултация. Просто не ми се рискува.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #217 -: 11 Април 2021 16:34:47, Неделя »
По горе бях писал,че си отделям по един ден за изработка  на всяка руна още като заготовка. Нося я щял ден в джобът и така сливаме енергията си.Взаймно се трансформирахме .Аз трансформирах умът си ,а руната от парче дърво във инвидуална форма. След като завърша  заготовките ще започна тяхното активиране като започна да ги изписвам с пирографът ден след ден, една след една.Изработка по една на ден.Реших процесът да е бавен и спокоен.Макар,че съм холерик за изработката им реших да изпробвам волята си. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #218 -: 13 Април 2021 10:14:31, Вторник »
Днес докато си шмиргилях  поредната заготовка за руна ми се появи символ.Невероятно позагледах се и това беще символът на руната  Лагуз.Трудно мога да опиша усещането си.Удоволствие ,победа и силно чувство за удовотвореност.Ако преди имах някаква доза съмнение то сега се изпари на 100 %.Поогледах и другите заготовки и в някои също имаха символи на руни.Мислех,че ще ги активирам след като ги изпиша с пирографът ,но явно те си идват със символът. [ok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #219 -: 14 Април 2021 18:03:38, Сряда »
От седмица ме гложди мисълта ,че руните се активират с кръв.Никой нищо не сподели по въпросът и аз си пасувам.И понеже много се страхувам от игли и други остри предмети пропускам този елемент от руните.Днес обаче се реших да се правя на майстор с поредният развален мотор и така се порязах на корпусът му ,че кръв имаше за всичко плюс руните.Случайност или не ,но се чувствам силно свързан с руните макар и да са заготовки още.Усещам ,че се сливаме и те са като продължение на ръката ми. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #220 -: 16 Април 2021 19:02:14, Петък »
Днес привърших със заготовките и е време да им намеря дом.Ще се кача на тавана и ще направя от старо кожено  яке на жена ми кесия.Руните трябва да се чувстват комфортно и да са скрити от други очи. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #221 -: 22 Април 2021 18:21:51, Четвъртък »
Вчера се качих на таванът ,където беше моето пространство .Сипах си чаша вино и реших,че е време да започна приготовленията за първата руна.Имах импровизирана маса ,до която нямаше контакт и се сетих ,че скоро си купих удължител.Удължителя обаче беше дефектен и контактът на пирографът не влизаше.Не бяха изрязали остатъкът от пластмасата.Планът ми се проваляше .Усетих ярост от дефектът >:D .Руната Феху ,която щях да правя явно ми пробваше волята и силата на духът.Запалих свещ седнах  успокоих се и затърсих решение.Със запалка разтопих остатъка от пластмаса и с нож го изрязах.Вече можех да започвам  [wizard] .Не съм работил с пирограф и бях малко притеснен дали ръката ми ще трепне и символът няма да е правилен.Понеже влагам сърце и душа започнах да се страхувам от провал.Изработвах ги 24 дни по една на ден .Ден след ден.Ударих още един гълток вино и я направих.Не беше направена като от професионалист,но тя бе моя.Единствена и уникална.Наблюдавах я и получих усещания за мини импулси за победа.От месец силно  следя усещанията си.Дори си измислих термин "хигиена на усещанията".Стигнах до изводът ,че има паразитни усещания.С изработката на тази първа руна се откриваше нов неизследван свят,не че той имаше нужда от мен,но аз исках да го опозная.Само трябва да поискаш.Следващата седмица ща бъда с руната и ще опиша усещанията и събитията свързани с нея.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #222 -: 23 Април 2021 19:52:13, Петък »
В главата ми се върти идеята ,че мога да сътворя шаблони за събития чрез нови неврални пътеки посредством нови изживявания. [shok] ::O
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #223 -: 27 Април 2021 19:18:22, Вторник »
Утре ще приключи едноседмичното ми съжителства с руните ,а именно с първата от старши футарк - Феху.Искам много да го споделя с вас,но утре .Избрах  тях руните ,защото са трудни и с неразбираеми символи и имена.Да се изправиш южняк срещу северният пантеон е предизвикателство.Да опознаеш духа на войнът е смелост.От университета разбрах,че нещо ,което не разбираш не,че е трудно ,а просто не си положил усилия да го разбереш.Тук трябва да разграничим добре чувствата от усещанията макар за много да са едно. [shok] .Кое къде възниква и каква му е силата  и продължителността.Получих амалгама от усещания едни къси други дълги,едни силни други слаби.Люлеех се  в силни амплитуди в  различни граници.Потокът от хора не ме интересива вече,а бях много земен.Всичко това трансформира съзнанието ми. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #224 -: 28 Април 2021 19:31:11, Сряда »
Днес приключих една седмица с руната  Феху.За нея са писали много автори и аз няма да ги цитирам за да съм интересен.Ще опиша мой те усещания с нея.Все пак тя означава "добитък","собственост ,а за мен добит опит  и духовна сила.
Още от първият ден се увеличиха  видимо заявките.Може би покрай Великден ,но е факт.
Направих дегустация на вино за рекламна каМпания  на охранителна фирма и спечелих сделка.
Ненадейна фирма за сладкарски изделия  искаше да включи наши вина в новият си фирмен бранд.
Търговец на едро ,който дълго увещавах да работим заедно /вече бях се отказал /ненадейно ми се обади и искаше да работи  заедно.
Усещането  беше като да изкачиш висок връх.Импулс на победа с усещането на задоволство.Миришеше ми на премия.
Сънувах числото 300 и го срещах през денят като число за производство или заявка.За мен филмът 300 винаги е бил символ на духът.Усещането да се изправиш пред изгубена битка  и морално да я спечелил.
Същото време Феху ми показа и обратната страна .
От месеци карам дъщеря ми да започне шофьорски курс и тя реши ,че в тази седмица е момента.Усещането беше като при загуба ,но с постигната цел.Нещо като "пирова победа".
Карам стара кола ,която купих преди 4 години и до сега не се повреждаше.Времето за смяна 70 000 км на ангренажният ремък дойде и трябваше да се сменя.Усещането беше като загуба ,но равностойна ,като инвестиция за бъдещето.
На следващия ден след автосервизът ми гръмна динамото .Пак разход.Усещането беше болезнено смесено с ярост и гняв.Пак майстори.
На следващият ден ми се изгубиха всичките токове и светлините.Усещането беше отчаяние през безнадежност до скрита злоба.
Парите са преходни те идват и си отиват.Натрупаните опити и усещания траснформират съзнанието ти.
Благодаря ,ти Феху.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми