Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53434 пъти)

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #195 -: 20 Март 2021 18:08:23, Събота »
... с което помагаш на мен.🙂🍷
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #196 -: 20 Март 2021 18:23:19, Събота »
Пипаш в непознатото - браво. Създал си собствено ЕИП - хора, растения, машини. Изтрил си старите записи на компонентите... и си направил нови. С думи мисъл и енергия - твоите собствени. Не си чакал Вселената, не. Направил си го ти!🙂
Това ме вдъхновява да творя.Благодаря.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #197 -: 20 Март 2021 19:36:09, Събота »
Да, всеки обект вибрира (осцилира) не само за теб, но и за всички нас. Обаче за да се получи това, което си написал по-горе, твоята вибрационна честота трябва да се синхронизира с тази на останалите обекти, на което му се вика резонанс. Всеки обект има различна резонансна честота (повече от една) и аз си мисля, че техниката, която прилагаш на живите организми, няма задължително да сработи при неживи. Просто защото резонансните честоти хем варират доста, хем защото живите организми предават много повече информация и то много по-бързо, отколкото неживите. А пък тук Последен допълни, че си създал собствено ЕИП, за което си мисля, че трябва бая повече от патерица под формата на благодарност, имайки предвид комплексността на различните системи, с които трябва да работиш. Но това са си само мои разсъждения.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #198 -: 20 Март 2021 19:56:25, Събота »
Права си за всичка SOLAR.Връзката обаче е на друго ниво.Осцилоскопът не би го отчел.Мозъкът е като радар.Някой честоти отчита други не.Той приема и изпраща.Ако обаче го пуснеш да твори ще се възхитиш.Световете са много красиви.Ако искаш да ги видиш де.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #199 -: 20 Март 2021 20:02:53, Събота »
Мозъкът е като радар.Някой честоти отчита други не.Той приема и изпраща.Ако обаче го пуснеш да твори ще се възхитиш.Световете са много красиви.Ако искаш да ги видиш де.
[ok]
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #200 -: 20 Март 2021 20:58:23, Събота »
Ако обаче го пуснеш да твори ще се възхитиш.Световете са много красиви.Ако искаш да ги видиш де.
Само че освен красиви светове, твори и големи пакости. Така че трябва да сме внимателни. ;;)
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #201 -: 20 Март 2021 21:03:14, Събота »
Всичко е в умът ти.От както изхвърли всички гадости в умът ми съм супер.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #202 -: 20 Март 2021 21:29:32, Събота »
Творете,това което е в умът ви. [shok] [ok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #203 -: 23 Март 2021 18:38:36, Вторник »
Вчера бях на гости и пийнахме повече ,така че на сутринта се събудих с ужасни киселини.Не намерих в кухнята сода. Реших да визуализирам как си слагам лъжица сода в чаша вода и я изпивам.Почуствах усещането на вкусът й.Беше лугав и неприятен.Киселините изчезнаха ,но ефектът продължи 4-5 секунди.Реших да визуализирам чаша с по голяма доза 3-4 лъжици ,когато я изпих вкусът й беше вече горчив.Така повторих още 3-4 пъти и киселините ми изчезнаха.Дори усетих това странно къркорене в стомахът след като пия сода.И преди съм манипулирал тялото си .Особен но ако ме заболи зъб или се появи стара  травма.Това беше по различно и си мисля дали е автохипноза,но пък действа.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #204 -: 23 Март 2021 21:57:58, Вторник »
Предизвикал си ефекта на плацебото с визуализация.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #205 -: 7 Април 2021 18:06:01, Сряда »
Реших да започна моето ново начинание РУНИТЕ.От малък харесвам  скандинавските саги и митология,а 13 войн съм го гледал стотици пъти.Харесвам готик музика с припев на  вой на вълци.Преди ми изглеждаха доста сложни и непонятни и за това не се задълбавах.
Руните са патерица и магичен инструмент за трансформирането на съзнанието за това трябва да се анализират.За да ме приемат руните трябва да сканирам съзнанието си за някои блокажи.Така връзката ще е по близка.
1.Християнството отрича руните като езически практики и те години са били преследвани.
-Не съм кръстен.
-Не съм се венчал в църква.
-Името ми е на голям християнски празник така  ,че ще си го сменя с руническо име.
-Не ходех на църква.
-Сипатизирах на православието единствено поради факта ,че е запазило българщината.
Християнските ценности  не са техни ,а стари човешки норми обединени в енергийно-информационен  агрегор.
За да започна работа с тях трябва да си отговоря на няколко въпроса в началото.
Как стигнах до тях.
Какво искам от тях.
За какво ми са те.
И най важното за какво ще ги използвам. [wizard]
Стигнах до изводът ,че руните не са нещо ,което създаваме ,а те са готов бутон за реализация на събития и действие в животът ни посредством нашите усещания и емоции. [umnik]
Понеже видях ,че колега е запонал тема за руните  иреших да пиша в дневникът си понеже това са мой виждания и твърдения.
Утре ще продължа с тяхната изработка. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #206 -: 8 Април 2021 17:49:53, Четвъртък »
                                                                      ИЗРАБОТКА НА РУНИТЕ 


Като се разрових из нета видях много различни руни от дърво ,от камък ,от полускъпоцени минерали.Различни по размер , форма и цвят .За да уеднаквим енергийното си поле връзката трябва да е по силна,защото патерица или не патерица за куцият човек тя е кракът.Реших да си ги изработя сам от дърво.Погледа ми се спря веднага на един счупен клон,които сякаш чакаше мен.Благодарих на земята, на гората за този ресурс,който щях да използвам.След изработка на заготовките върнах излишната дървесина от мястото ,където взех клонът.Така не нарушавам балансът и връщам равновесието в природата.Не смятам ,че дървото е от значени,а енергията и усещанията ,които влагаш в него.Трябваше да трансформирам този клон в 24+1 руни.Понеже не съм дърводелец различните заготовки станаха в различен размер и форма.Както всяка руна е индивидуална така и формата и е уникална освен ако не говорим за комерсиалини цели.С трион нарязах клонът на 25 части и с клин оформих плочките.За да са приятни на пипане ги шлайфах в работилницата,защото шкурката не даде добър ефект.Реших всеки ден да оформям по една заготовка,като преди това я нося със себе си и я докосвам .Днес си поръчах пирограф за изписването им,както и лак за тяхното лакиране.Мисля,че изписването им  ще доведе до  най-голяма трансформация на моето съзнание.             
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #207 -: 8 Април 2021 20:27:11, Четвъртък »
Фенис, не разбирам от руни, но ми се струва, че изписването е само началото...
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #208 -: 8 Април 2021 21:21:59, Четвъртък »
Творението започва ,като зародиш.в умът и се развива по интуиция.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #209 -: 8 Април 2021 23:57:46, Четвъртък »
 :) ... Амин!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.