Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53513 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #180 -: 11 Март 2021 21:07:52, Четвъртък »
Сподели [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #181 -: 11 Март 2021 21:37:49, Четвъртък »
Като си наблъскаш много цели енергията тио се разпръсква и в крайна сметка няма да постигнеш нищо.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #182 -: 11 Март 2021 21:45:34, Четвъртък »
Нямах предвид да се задълбаваш много в целите.Просто да вдигнеш енергията .За мен вселената иска действие,а ние трябва да й го дадем.Ние трябва да получим правото си за  да ползваме енергията от стихийте.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #183 -: 15 Март 2021 19:47:54, Понеделник »
Ей,така се ядосвам като чуя  в някая реклама"Липсва ти  Mg,сякаш някой разбира какво му липсва. [umnik]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #184 -: 17 Март 2021 21:28:19, Сряда »
Кажете ми ,защо се събуждам в  3ч редовно след полунощ. [shok] И се въртя ката обран еврейн. [taunt]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #185 -: 17 Март 2021 22:10:28, Сряда »
Кажете ми ,защо се събуждам в  3ч редовно след полунощ. [shok] И се въртя ката обран еврейн. [taunt]


И аз имах такъв проблем. Накрая се оказа, че една вещица ме беше омагьосала  [wizard]
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #186 -: 18 Март 2021 17:46:11, Четвъртък »
                                                                                       МОЯТА ДИАГНОСТИКА
Преди 4 години започнах рабата в друга изба/за по добро заплащане разбира се/.Близо три месеца след като почнах работа разбрах,че избата е в много окаяно положение.Стара техника,която често се чупеше.Много лозя,които се поддържаха много  лошо,а реколтата беше малко и с много лошо качество.Колективът разделен и изпокаран.Разходите много , а приходите малко.Добре,че собственикът имаше друг бизнес,че покриваше дисбалансът.Реших,че тук не ми е мястото,но понеже шефът ми се отнесе с голямо доверие към мен аз реших да пробвам да му помогна и ако мога да реша проблемите.Та тук проблеми много.
1.Първото ,което направих е да извикам поп при професионалният ни празник на 14 февруари.Понеже населението беше предимно от мюсюлмани шефът се въздържаше от това действие.Аз не съм вярваш християнин ,но на тази земя има много силен агрегор на на лозята и виното / аз го наричам мисловно информационно поле/ .Наречете го Дионисий,Бакхус или Трифон зарезан няма значение.За да получиш от земята трябва и да дадеш.Тя иска уважение, а не перчене пред камерите.
2.Изградих си собствен ритуал.Всяка сутрин ,като минавах покрай лозята с колата до работа аз им благодарях,че сме заедно и ги обичам.Продължавах и в избата благодарих на всяка машина ,на всеки резервоар,на всеки апарат и дори на кофите и маркучите.Това ми отнемаше около 5 минути ,докато колегите пиеха кафе.Ефектът беше на  100% .Лозята дадоха 3 пъти повече грозде и с поносимо качество.Машините аварираха рядко ,а отстраняването им беше бързо. [ok]
Продажбите обаче си оставаха слаби и трябваше и с това да се захвана. [wizard]
Понеже се изморих ,а кой знае колко правописни грешки съм направил /понеже някои ги следят/.Ще спра и утре ще продължа. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #187 -: 18 Март 2021 20:57:44, Четвъртък »
Браво, ще имаш дни пред себе си!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #188 -: 19 Март 2021 17:55:01, Петък »
МОЯТА ДИАГНОСТКА продължението
Ще продължа с по моят план ,а именно  мисъл и действие.Трябваше избата да е финансово независима за да може да просъществува.
1.Ние технолозите сме лицето на една изба.Предишните ми колеги бяха напуснали или изгонени.Всеки човек ,който напуска работа продуцира енергия блокираща финансовият поток.Ето аз напускам и всичко след мен ще пропадне.Съзнателно и подсъзнателно искат едно реванш.Дано фалирате-това ще ме успокои.Тези блокажи са много силни и трайни .В големите  фирми на запад дори назначават хора ,които да уволняват служители.Мислено разбих тези блокажи ,като се обадих на предишните колеги да ги попитам за нещо по машините.Усещах как гласовете им ставаха по спокойни при разговор.Показването на уважение към колегите от мен разчупи гневът им мислите им се променяха.Когато усещах ,че блокажите са по силни повтарях действието.Така получиха своят реванш. [ok]
2.За да стане хубаво вино трябва хубаво грозде.Това е работа на агрономите.За да мога и техните блокажи да разчупя започнах да се консултирам с тях.Започнах лично да се грижа за  2декара опитното лозе.Кога се пръска,кога се тори.За всички агротехнически мероприятия.Благодарях им винаги с хубава бутилка вино.Те също получиха своят реванш. [ok]
3.Най трудно ми беше с работниците.Не ги познавах и не знаех ,кой за какво е напуснал.Тези блокажи са по слаби.Записах на един лист всички имена ,който разбрах от другите работници.Един по един ги визуализирах и разчупих блокажите. [ok]
На следващата година приходите бяха с 90% повече , а на по следващата с 60% повече от предходната. [shok]


Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #189 -: 20 Март 2021 00:56:56, Събота »
Обичаш си работата и си вложил сърце в оправянето на проблемите, затова и си се справил перфектно.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #190 -: 20 Март 2021 09:50:05, Събота »
                                                                                       Продължавах и в избата благодарих на всяка машина ,на всеки резервоар,на всеки апарат и дори на кофите и маркучите.Това ми отнемаше около 5 минути ,докато колегите пиеха кафе.
Машините аварираха рядко ,а отстраняването им беше бързо. [ok]
На мен ето този процес не ми е много ясен, Феникс. Ако може да обясниш какво е взаимодействието между твоята благодарност и неоптимално работещите машини? Защото се съмнявам, че има такова.
Ти си споменал същността на този проблем - стара техника. Но решението, което си дал, не ми се връзва.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #191 -: 20 Март 2021 10:51:59, Събота »
Ако може да обясниш какво е взаимодействието между твоята благодарност и неоптимално работещите машини?
Аз също ползвам често тази техника. Особено когато ме ръгнат на машина която се разваля през час и точно днес нямам нерви да търпя техника.Общо взето изразявайки благодарност (патерица или ритуал ако щеш) активираш своята енергия и я влагаш в машината да поработи още малко.По-добро решение е да се купят нови машини, но първо трябва капитал който някак трябва да се изцеди от старите и опираме до благодарността.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #192 -: 20 Март 2021 11:31:04, Събота »
Ясно, мерси за уточнението!
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #193 -: 20 Март 2021 17:14:57, Събота »
Опитваш се да се слееш с вибрацията на машината.За мен всяко нещо  в нашият свят има вибрация /свое енергетично -информационно поле/Някъде им викат душа, но за мен са енергийни структури,с който можем да взаимодействаме.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #194 -: 20 Март 2021 18:06:51, Събота »
Пипаш в непознатото - браво. Създал си собствено ЕИП - хора, растения, машини. Изтрил си старите записи на компонентите... и си направил нови. С думи мисъл и енергия - твоите собствени. Не си чакал Вселената, не. Направил си го ти!🙂
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.