Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53497 пъти)

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #135 -: 13 Януари 2021 20:15:02, Сряда »
Тц, това по никакъв начин не се връзва с твоето изказване "вибрациите на тялото"...мозъчните честоти - да...но "вибрации" и то на цялото тяло - не...
Да, не съм се изразила правилно. Но имайки предвид, че тета честотата се свързва с вибрационната честота на мозъчните вълни, а пък и допълнително сме го говорили това с теб, трябва да се подразбира.
  А и рисърчът, който си постнала е само половин отговор...има и нещо друго...за монотонните тъпани наполовина сме наясно вече...а защо при монотонни повторения на думи, движения, взиране, танцуване до полуда и т.н. пак може да се достигне транс? :)
Рисърчът, който съм постнала, засяга това, за което аз говоря. Може да пуснеш повече материал защо нещата, които изброяваш ти, помагат за достигането на транс. Моят рисърч не засяга това. Той засяга специфично монотонните тъпани и тяхното влияние върху мозъчните вълни, което ти отрече. Затова ако ти се занимава, потърси си информация, засягаща твоите твърдения, и я представи. Все пак се учим да не получаваме наготово, а да търсим сами. ;)
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #136 -: 13 Януари 2021 21:04:56, Сряда »
Колкото по на вътре навлизам в пластовете на земята. Все по малко усещам страх от смъртта.Преди само да се замисля за смъртта се разтреперях от страх.
Днес ще споделя един мой шаблон /механизъм/,за привличането на финансовият поток към мен,който при мен работи.
1.етап
 Започвам да подреждам 10-15 случая на получаване на пари от мен  без значение на сумата.
2.етап
Оценяваме ги по усещане по 5 бална система.
3.етап
Елиминирам тези ,които са дошли от неправилните/нечестни/ действия.
4.етап
Подреждам ги по усещане без значение на получената сума.Дори и малка да е стига да те прави щастлив.
Започвам да  чувствам същото усещане.Насочвам вниманието си/енергията/ към това усещане.Засилвам го колкото мога повече.Разпръсквам го във вътрешността на земята ,в която съм се вплел Надолу и по надолу.
Понеже е поток и трябва да е в равновесие и движение.
Същото практикувам при откраднати,изгубени,дадени или дарени пари.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Активен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #137 -: 13 Януари 2021 21:06:26, Сряда »
Да, не съм се изразила правилно. Но имайки предвид, че тета честотата се свързва с вибрационната честота на мозъчните вълни, а пък и допълнително сме го говорили това с теб, трябва да се подразбира.
Ами не се подразбира. Ти казваш "вибрациите на тялото" - реално в тялото много неща вибрират - дишането, сърдечен ритъм, перисталтика, мускули, а на клетъчно ниво да не говорим - все някакви вибрации...Моля, моля, нали държим на акуратността...не може то така да се изразяваме, без да се доизясняваме и после да чакаме другите да ни разбират, а на всичкото отгоре да се сърдим, че не ни разбират, защото не се изразяваме правилно.


Моят рисърч не засяга това. Той засяга специфично монотонните тъпани и тяхното влияние върху мозъчните вълни
Моят рисърч не засяга това. Той засяга специфично монотонните тъпани и тяхното влияние върху мозъчните вълни
Ами методите работят на един и същи принцип.

Затова ако ти се занимава, потърси си информация, засягаща твоите твърдения, и я представи.
Това, което ми се върти в главата, го няма никъде в интернет. И да го има, няма защо да търся. Има го в учебниците по медицина, от ония дебелите. Едно е да гугълваш за действието на един препарат и да изчетеш 10 страници доклад за 20 минути и да си мислиш, че си разбрал принципа на действие на препарата....ала пък съвсем друго е да си учил фармация пет години и като чуеш името на препарата, вече да знаеш как действа. Това - опитност от спор с подръжник на хомеопатията. :)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #138 -: 13 Януари 2021 21:29:46, Сряда »
Ами не се подразбира. Ти казваш "вибрациите на тялото" - реално в тялото много неща вибрират - дишането, сърдечен ритъм, перисталтика, мускули, а на клетъчно ниво да не говорим - все някакви вибрации...Моля, моля, нали държим на акуратността...не може то така да се изразяваме, без да се доизясняваме и после да чакаме другите да ни разбират, а на всичкото отгоре да се сърдим, че не ни разбират, защото не се изразяваме правилно.
Да, и понеже държим на акуратността, ти беше така добър да ми посочиш, че не съм доспефицизирала. Ако си спомняш, бях ти доуточнила за какво говоря и ти продължи да спориш, че не е така. Затова реших, че вместо да спекулирам, ще е най-добре да ти го докажа.
  Това, което ми се върти в главата, го няма никъде в интернет. И да го има, няма защо да търся. Има го в учебниците по медицина, от ония дебелите. Едно е да гугълваш за действието на един препарат и да изчетеш 10 страници доклад за 20 минути и да си мислиш, че си разбрал принципа на действие на препарата....ала пък съвсем друго е да си учил фармация пет години и като чуеш името на препарата, вече да знаеш как действа. Това - опитност от спор с подръжник на хомеопатията. :)

Да разбирам ли, че искаш да ми кажеш, че не трябва да правя опити да се развивам в други насоки само защото не съм получила информацията си от дебелите учебници вкъщи, които най-вероятно вече трябва да са пренаписани 10 пъти?
Да не би докато писах есета по психология знаех абсолютно всичко по предмета? Да не би разбирах абсолютно всичко, което беше изписано в научните статии, които изчетох? Ми не, но успях да си докажа твърденията.
Нужно ми е да схвана идеята, която идея мога да схвана и без петте години обучение. Виждаш, че ми се получава и без да уча фармация в университета.  Да, може и да не разбирам колкото хора, реализирани в тая сфера, ама явно разбирам достатъчно, че да обоснова твърденията си.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #139 -: 13 Януари 2021 21:49:51, Сряда »
Извинявам се ,че влизам в  спорът  ви ,но си мисля ,че като по посветени от мен бихте ми дали насока в моята практика.Образованието е равностойно без значение дали учиш за лекар , за инженер или педагог.Все още не мога да си простя когато баща ми искаше да стана педагог  и аз му казах -искаш да стана прост даскал като теб ли.Вече го няма и няма как да се извиня,но знам ,че всяко учение има смисъл особен ако вярваш в него.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #140 -: 13 Януари 2021 22:25:01, Сряда »
Соломон и Солар да си отворят тема в закрити секции и да си спорят!
Дневника на Феникс е, за да споделя своя опит!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Активен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #141 -: 13 Януари 2021 22:33:09, Сряда »
Да, може и да не разбирам колкото хора, реализирани в тая сфера, ама явно разбирам достатъчно, че да обоснова твърденията си.
Първо, твърденията ти не бяха верни...или за по-меко казано, не бяха точни. "Вибрациите в тялото" е много общо казано и звучи като изказванията на тези, дето излизат в астрали и прочие...
Второ - това, което говорим на лични си е на лични, това което коментираме във форума си е за форума...
Стигаме до тета вълните - и какво като монотонните тъпани причиняват доминантност на тета вълните...
И пак, първо - никой не е казал, че магическият транс е в този честотен диапазон...но пък може и да е...
Нещото над което трябва да се замислим - достигането до тета вълни с монотонни тъпани причина ли е да се случва магията или е следствие от друг психологически феномен, който има водещата роля в цялата магическа работа? Някъде там е отговорът...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Активен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #142 -: 13 Януари 2021 22:37:13, Сряда »
Извини ни, Феникс...твърде много наспамихме...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #143 -: 14 Януари 2021 11:08:43, Четвъртък »
Та,така в спора се ражда истината.Моля,коментирайте мойте опити и практики .Дори и да ви изглеждат странни или чудати.Все пак аз съм новобранецът тук.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #144 -: 14 Януари 2021 14:13:03, Четвъртък »
Феникс, ще споделя своето мнение с теб, но не съм от най-вещите. Най-добре е модераторите и админите да се изкажат, тъй като знаят най-добре как стоят нещата.
От моята гледна точка всичките тези детайлни описания на практиките ти са като патерица при теб. Тоест ти може така да ги усещаш нещата, но най-вероятно не от тях идват усещанията ти. Както във форума са казвали, че за ясновидството не ти трябват карти, но ако имаш такива, не от картите идва информацията, а от теб самия. Независимо колко вселени, пластове на земята и етапи на процедиране създадеш, не те я случват магията. Ти я случваш. Но ако такива неща ти помагат, не виждам защо да не продължиш да си ги използваш. Само не трябва да навлизаш твърде навътре във филма.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #145 -: 15 Януари 2021 10:53:47, Петък »
Аз нямям ясновидски способности или поне не ги откривам.Не обичам да чакам дали ще стане или не.За това обичам да систематизирам нещата.Магията е наука.В безогледният хаос има системи  и агоритми.Всички трансформации се подчиняват на определени закони.Дали ги знаем или не  е друг въпрос.Нищо не става от нищо.Възприятията и  усещанията също могат да се систематизират.Някак си нищо не искам да оставя на тайнствеността. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #146 -: 16 Януари 2021 09:00:43, Събота »
Важно за привличането на финансовият поток е да имаш ЦЕЛ.В природата това е ясно изразено.Нищо не става без цел.В животинското царство всички животни имат за цел да се нахранят ,да оцелеят и да се размножават.В растителното царство на всички дървета корените имат за цел да се вкоренят по надълбоко за да достигнат водата.Реката се движи в своето русло.Целта й е  да достигне морето.
Ние можем да променим посоката на движение на финансовият поток като му зададем нова цел.
Моят механизъм e:
Припокриване на усещането за/ пари или щастие/ върху даден визуализиран обект свързан вашето усещане за щастие.Предмет във вашето съзнание,от който сте  получили пари или благосъстояние.Макар,че последните две доста да се различават.
Важно е да се знае ,че получаваме пари и щастие толкова колкото ни е нужно.За това конкретизирайте точно. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #147 -: 23 Януари 2021 19:08:36, Събота »
Днес се включих в инициатива за залесяване на 20 000 дръвчета в Шумен.Така като доброволец.За разлика от Цеци  аз видях стотици доброволци -хора/млади и стари/.,които не са изгубили красотата на живота.Дори си направих практика.
Започвам да визуализирам всичките млади дървета засадени от мен,как се вплитат в земята все по надолу.Така черпят повече енергия за мен от земята.Започнах да сканирам мисловно  мястото на засадените фиданки.Така вече имам изградена мисловна структура на полето с дървета.Вече имам свой енергиен "кладенец".
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #148 -: 23 Януари 2021 19:32:16, Събота »
Браво, но ще трябва и да ходиш при тях! Работиш със всяко едно поотделно. Широколистни надявам се?
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #149 -: 23 Януари 2021 19:36:37, Събота »
Не става само с взимане винарю! :)
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.