Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53492 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #120 -: 10 Януари 2021 17:55:46, Неделя »
И съжалявам, че така грубо ти мачкам оптимизма, но напразния оптимизъм е вреден!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #121 -: 10 Януари 2021 18:20:31, Неделя »
Ние с теб сме като онзи виц за оптимиста  и песимиста дето ги изпратили на остров с туземци да продават обувки.Все някак си са се прибрали и трябвало да дават отчет за командировката си на острова с туземци.Песимистът влязъл с наведена глава  и казва
-Ами там  никой не носи обувки на кого ще продаваме обувки.
Оптимистът на свой ред влиза в еуфория и силно  обнадежден .
-Шефе ,ще станем богати ГОЛЯМ ПАЗАР там никои не познава обувките.
Аз лично предпочитам да съм вторият тип.  [victory]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #122 -: 10 Януари 2021 19:51:50, Неделя »
Само дето не говорим за продажби нали? В сферата на търговията и отношенията и аз съм оптимист.
 Говорим обаче за човечеството! За хората дето все нещо не им достига, за да са щастливи. За тея дето не им пука за природата. За същите дето искат по-скъпи коли, по-големи къщи и ако може няколко, сякаш могат да се разчекнат и да живеят на 10 места едновременно. За тези които измислят биологични оръжия с цел да унищожат себеподобните си.

За тези хора ли си оптимист?Или ще ми развиеш теория, че има и други?!Няма човек който никога да не е изпитвал злоба или омраза, завист или желание за нещо което всъщност не му е нужно.Ами бъди оптимист и се надявай тези хора да оцелеят!Аз пък съвсем оптимистично се надявам, че на Земята ще и писне от нас хората и ще ни заличи както е направила със динозаврите!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #123 -: 10 Януари 2021 20:06:10, Неделя »
Оптимист съм ,защото аз бях пълна противоположност на това ,което съм сега.Обичах парите и те бяха средство за надмощие и дори унижение върху по слаби.Не искам да говоря за жените и какво съм им причинявал.Бях арогантен към природата-тя трябваше да ни служи и ние да я покоряваме.Ами животните само ни дишат въздуха.Аз се промених и това ми дава силата да съм оптимист.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #124 -: 10 Януари 2021 20:20:20, Неделя »
Ето, че сам доказваш моите думи! Добри хора няма!
И какво като си се променил? Твоята промяна може ли да заличи болката която си причинил?И аз се променям, но не към по-добро, а към по-зло! Не лошо, а зло! Установих, че ми доставя огромно удоволствие да се срещна очи в очи с хора които са ми причинили болка някога. Такива от които съм се страхувала, такива които са злоупотребили с доверието и наивността ми. И като ги срещна да ги питам по-щастливи ли са като са били гадни към мен когато съм била слаба, добра и наивна?! И знаеш ли? В очите им виждам страх... А се страхуват, защото си мислят, че съм станала като тях и току виж реша да им го върна. :) И не, не им го връщам! Просто ми доставя удоволствие да видя страха им и да ги оставя да живеят в очакване. Очакването и неизвестността са най-страшни!Та за това, заради теб и мен, и всички останали се надявам човечеството да изчезне и планетата да си отдъхне!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #125 -: 10 Януари 2021 20:39:05, Неделя »
Аз също съм бил и в другато страна на монетата.Бях много време унижаван от една моя бивша рабатодателка.Тя беше не ми се говори............След пет години нещата се обърнаха и тя искаше от мен  услуга /помощ/.Горях от желание да дойде момента ,в който да й го върна.Да й кажа МАЙ НЕ БЕШЕ ПРАВА ,а сега ще видиш.Простих,а и вече няма  тая злоба.Смирението е голяма сила.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #126 -: 10 Януари 2021 20:56:03, Неделя »

Ето, че сам доказваш моите думи! Добри хора няма! И какво като си се променил? Твоята промяна може ли да заличи болката която си причинил?И аз се променям, но не към по-добро, а към по-зло! Не лошо, а зло! Установих, че ми доставя огромно удоволствие да се срещна очи в очи с хора които са ми причинили болка някога. Такива от които съм се страхувала, такива които са злоупотребили с доверието и наивността ми. И като ги срещна да ги питам по-щастливи ли са като са били гадни към мен когато съм била слаба, добра и наивна?! И знаеш ли? В очите им виждам страх... А се страхуват, защото си мислят, че съм станала като тях и току виж реша да им го върна. :) И не, не им го връщам! Просто ми доставя удоволствие да видя страха им и да ги оставя да живеят в очакване. Очакването и неизвестността са най-страшни!Та за това, заради теб и мен, и всички останали се надявам човечеството да изчезне и планетата да си отдъхне!
Цеци,макар,че ще се простя с достъпът до скритите секции ще те попитам.Какъв е този твой мазохизъм,защо се връщаш назад.Търси позитивни хора все още има такива.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #127 -: 10 Януари 2021 21:22:42, Неделя »
Достъпът до скритите секции, зависи от това дали си готов за тях, Феникс.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #128 -: 10 Януари 2021 22:49:42, Неделя »
Феникс, както и Последен ти казва, достъпа ти до скрити секции зависи само и единствено от теб.
Колкото до търсенето на позитивни хора... Ами те около мен все позитивни. Аз също съм позитивна и оптимистична личност. И точно защото съм оптимист искрено вярвам, че ние хората ще се самоунищожим и на земята ще настане РАЙ!И за да ме разбереш правилно. Аз обичам животните! Обичам и природата! Смятам, че природата е най-великият художник, скулптор и творец! Няма по-хубава музика от шума на реката или морето. Няма нищо по-хубаво от разходка из гората или полето. Ако погледнеш сцепен ахат, опал или какъв да е друг минерал ще се изумиш от красотата на цветовете им. И всичко това е в идеален баланс. И целият тоя баланс и красота го разваля човека...Затова абсолютно оптимистично вярвам, че на Земята накрая ще и писне от нас и ще ни затрие! А до тогава се опитвам поне да не нанасям повече щети на горката ни планета.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #129 -: 10 Януари 2021 22:55:48, Неделя »
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #130 -: 10 Януари 2021 23:03:26, Неделя »
Любимата ми песен!

"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #131 -: 11 Януари 2021 10:19:36, Понеделник »
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #132 -: 11 Януари 2021 17:52:34, Понеделник »
Много интересни и поучителни филми,но все пак си оставам оптимист за човечеството,защото и аз съм част от него.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #133 -: 13 Януари 2021 18:31:32, Сряда »
Предполагам, че това по някакъв начин влияе на вибрациите на тялото, вследствие на което по-лесно се достига нужната честота на транса.
Не, не работи така. Отговорът е някъде във форума... :)
Мм, всъщност май работи точно така. Открито е, че монотонните тъпани могат да улеснят процеса за изменение на съзнанието. Честотният диапазон на тези ритмични серии, който се използва за изменение на съзнанието, съвпада с тета вълните. Също така е установено, че честотите на мозъчните вълни се синхронизират с ритмично барабанене с честота на повторенията между 3 и 8 Hz.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #134 -: 13 Януари 2021 20:04:57, Сряда »
Тц, това по никакъв начин не се връзва с твоето изказване "вибрациите на тялото"...мозъчните честоти - да...но "вибрации" и то на цялото тяло - не...Нали искаш да сме максимално акуратни, нека да не ползваме изчанчени термини, а да говорим правилно...:)
А и рисърчът, който си постнала е само половин отговор...има и нещо друго...за монотонните тъпани наполовина сме наясно вече...а защо при монотонни повторения на думи, движения, взиране, танцуване до полуда и т.н. пак може да се достигне транс? :)
Магията е само наука, която все още не разбираме...