Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53611 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #105 -: 9 Януари 2021 08:29:31, Събота »
Съзнанията ни са свързани и си влияят
 - на пуста планета няма кой да пие вино
Тази трохичка  ,която ми подхвърли.Мисля,че я разбрах.Аз нямам нищо магическо или ясновидско по наследство,но пък съм упорит.Разсеян ,но упорит.Схващам по бавно ,но пък бързо наваксвам.
Пространството/причинно -следственото поле/се прави от хора,който са  живи носители на елементите.Пространството се състой от няколко стихии,където една е доминираща ,а другите са  съпътстващи.Пространството е много пластово и не знам дали има готови шаблони или модели.Предстой ми много работа.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #106 -: 9 Януари 2021 13:24:29, Събота »
Аз също схващам много бавно,когато навлизам в ново знание или умение.
След като имаш време и желание, хората тук ще ти помагат да вървиш. Кой колкото може и когато може.
Няма учители, но има уважение към предаващите знания и умения. Поне аз го имам. Придобиването на съзнателен контрол над енергийни потоци е  много древно знание. Тук просто мистиката я няма.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #107 -: 9 Януари 2021 16:22:13, Събота »
Аз нямам нищо магическо или ясновидско по наследство,но пък съм упорит.
Не всеки си знае "наследството", а и ми се струва, че има поне още четири начина да се отключат  параспособности.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #108 -: 9 Януари 2021 16:36:35, Събота »
От малък си падам по тайнството.Параспособностите за мен са реални способности .Макар,че те са стояли винаги далеч от мен.Все се замислям как в семейство на педагози литератори аз съм инженер.Изумявала ме е  трансформацията на материята.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #109 -: 9 Януари 2021 18:46:41, Събота »
Пространството/причинно -следственото поле/се прави от хора,който са  живи носители на елементите.Пространството се състой от няколко стихии,където една е доминираща ,а другите са  съпътстващи.Пространството е много пластово и не знам дали има готови шаблони или модели.Предстой ми много работа.
Това,когато имаш време, ще те помоля да ми го разясниш. Може и по телефона.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #110 -: 10 Януари 2021 12:52:10, Неделя »
Ами,да  и за мен е нещо ново и започнах да го изучавам.Идеято ,е че в причинно-следственото пространство има ,как да ги нарека -потоци.Те действат  на определено ниво на подсъзнанието.Поток на творчество,късмет ,здраве,власт и др.Човек е проекция на природата и това ни дава възможност да управляваме тези потоци.Например паричния поток е човешко творение,а не природно явление.Той е много интересен-има свой закони и правила.Също и шаблони/механизми/ за управление.Често аз също съм ги използвал несъзнателно.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #111 -: 10 Януари 2021 15:05:47, Неделя »
Това на някой автор от потребителското общество ли е? ...
 ...Със сигурност действат на цялото съзнание. Чисто човешко творение са, като някои от тях се коренят в животинските инстинкти. Бих приветствал потоци ( информационни полета) на здравето, творчеството и късмета, като път за развитие. Пътят на властта и парите са код на смъртта.
 Много скоро Земята ще заприлича на Венера и вие ще сте свидетели на това.
Опитваме се с мисъл да контролираме енергийни процеси. Ако е възможно чудото, Земята да оцелее - насочете усилията си към това!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #112 -: 10 Януари 2021 15:10:01, Неделя »
Съжалявам, че съм лош пророк, но истината е това. Имате способности - използвайте ги!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #113 -: 10 Януари 2021 15:16:47, Неделя »
Ако е възможно чудото, Земята да оцелее - насочете усилията си към това!

Тя земята ще оцелее, човечеството няма и слава Богу! Защото без хора, земята ще се възстанови и ще стане РАЙ! Само хората са в състояние да  нарушат баланса в природата!

"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #114 -: 10 Януари 2021 15:25:51, Неделя »
Рай за кого. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #115 -: 10 Януари 2021 15:32:45, Неделя »
Рай за кого.
За планетата, Феникс! И за животните! Те не нарушават баланса, не са материалисти, не злобеят, не злословят и не плетат интриги!
Що? Ти за хората ли искаш РАЙ? Ми не! Ние хората не го заслужаваме! Даже аз и ти! Дори и децата, защото като порастнат стават като останалите хора!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #116 -: 10 Януари 2021 16:43:26, Неделя »
Все още мисля,че има шанс за нас  хората.Планетата е  на милиард години .Тя ние е  създала,тя ни дава знание и умения,а след това си ни и прибира.Майката като добър родител ще се скара на детето си ,ще го нахока,ще го накаже,но няма да го убие.Дори и да сме паразити ние си  имаме своята  задача.Както каза природата е баланс и ние влизаме в него за добро или лошо. [yahoo]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #117 -: 10 Януари 2021 17:01:13, Неделя »
Майката като добър родител ще се скара на детето си ,ще го нахока,ще го накаже,но няма да го убие.
Ти май си забравил историята, а? Колко българки са убили децата си които взети за еничари са станали извеги?
Тая Земя дали не я боли да вижда как безсмислено унищожаваме живота на нея? Как убиваме животни не за храна, а за гадно садистично удоволствие? Ако едното ти дете започне да убива другото по особено мъчителен начин и видиш, че се кефи от това, само ще го нахокаш ли?
Имаше време когато вярвах, че има шанс за хората! Вече не вярвам! Ние сме най-голямото зло на тази планета! И тя понеже е милостива за разлика от мен, просто ще гледа как се самоунищожаваме със сътворени от нас самите вируси и пандемии!
И зная, че ще предизвикам гнева на Сянка, но... Хак ни е тая пандемия! Ако не измрем всички поне ще оредеем, с което и злото на земята ще оредее. А ако се затрием всички... Ами земята ще си почине и надявам се повече няма да създава такива зли същества като нас хората!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #118 -: 10 Януари 2021 17:22:34, Неделя »
Има изверги ,но има и творци,има рушащи,но има и съзидатели.Може би това ни е призванието.Ако планетата ни е създала така то ние следваме своя еволюционен път,който самата тя ние определила.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #119 -: 10 Януари 2021 17:53:31, Неделя »
Ако планетата ни е създала така то ние следваме своя еволюционен път,който самата тя ние определила.
Никой нищо не ни е предопределил, ние сами ковем своята съдба!!! И щом сме я докарали до там добрите да гледат бездейно със смътната надежда, че той Бог, планетата, вселената или някой друг ще вземе нещата в свои ръце, а лошите да знаят, че никой нищо няма да им направи ще я докараме до там да се самоунищожим като вид.
Нали знаеш, че видовете които нарушават баланса на планетата изчезват? Динозаврите са яли и срали повече отколкото планетата е успявала да роди, за да ги изхранва и те а изчезнал вид. Това предстои и на нас хората.
И да спориш, и да се надяваш, когато фактите говорят и боговете мълчат!!!
А е факт, че коронования вирус дето е на път да затрие човечеството си го създадохме сами! Ами хак да ни е! Сега ще мрем!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен