Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53603 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #90 -: 15 Декември 2020 03:44:37, Вторник »
Не разбирам това.
Соломомче ако реши и прецени може да те научи на уникална практика.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #91 -: 22 Декември 2020 06:56:39, Вторник »
Днес ще опиша едноседмичната ми визуализация с хаос сферата.
В началото сферата беше бяла и неподвижна със стрелки описана както  във форумът.С течение на времето  започна да се върти около около оста си .Започнаха да се появяват различни конфигурации от черни точки,квадрати и дори цели петна.Движението на сферата започна леко да се сменя.Около оста си и после обратно.Леко се килваше ту на ляво,ту на дясно.Накрая се превърна в разтопена магма ,която изстрелваше потоци лава от недрата си .Имаше участъци от втвърдена магма и участъци от стопена магма.Посоката на въртене около оста  беше вече неконтролируема.
Сега вече мога да почна  работа с нея.Това беше един нов свят за мен изпълнен с тайни,които чакаха да се разкрият.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #92 -: 25 Декември 2020 10:06:24, Петък »
Една интересна инвокация на земя ми се случи днес.
Започнах с медитация върху елемента  земя.Потъвах в нея през  огнената  мантия до самото й ядро.Изведнъж в съзнанието ми започнах да се връщам назад към създаването й.От твърда земя осеяна със зелени гори и обширни поля.Сини безкрайни океани.Към протоплазмата горещи газове смесващи се с разтопен метал до самият хаос. Там сложих своят сигил и изведнъж всичко започна да се връща .Хаосът се превръщаше в протоплазма ,а тя се втвърдяваше в ядро,мантия и земна кора.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #93 -: 27 Декември 2020 17:22:58, Неделя »
Често се замислям върху следният въпрос и той не ми дава мира.
Възможно ли е да се оптимизират енергийните нива на човешкото тяло.Посредством взаимодействието между електромагнитно устройство и биологичната структура на тялото.Възможни ли са резонанси и какво следва от тях.В експеримент видях как при смяна на вибрацията - поповите лъжички търпят мутация.Растяха им допълнителни органи.Ние живеем в ел.магнитното поле на земята и това е естествената ни природа,но вибрацията се сменя, а с нея се променяме и ние.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #94 -: 27 Декември 2020 19:31:37, Неделя »
Не използваме ли магията точно за това - да оптимизираме собственото си енергийно ниво?
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #95 -: 27 Декември 2020 19:46:46, Неделя »
Да ,с магията се само -оптимизираме и вдигаме енергийното си ниво.Аз говорех за външно устройство като вид намотка или магнит.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #96 -: 27 Декември 2020 21:16:18, Неделя »
Ами звуковата терапия не е ли точно това? Външно устройство използва вибрационните модели на определени звукови честоти, за да помогне на тялото. Смята се, че има и звукова честота, която може да трансформира ДНК-то ни.
Специфично за магията, във форума съм виждала многократно да се препоръчва музика с монотонни тъпани. Предполагам, че това по някакъв начин влияе на вибрациите на тялото, вследствие на което по-лесно се достига нужната честота на транса.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #97 -: 29 Декември 2020 13:50:50, Вторник »
 Информационни модели от подредени звукови честоти. Могат и да не бъдат звукови, но в основата са модулиращите от резонансите в атмосферата и честотният отпечатък на всеки един организъм.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #98 -: 29 Декември 2020 13:56:19, Вторник »
Интересно .Разкажи повече за тях.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #99 -: 29 Декември 2020 14:10:34, Вторник »
Няма да успея да преразказвам, времето ми е ограничено. Затова и рядко се включвам. Ще  повторя Сянката - всичко е електромагнетизъм, свойства на вълните и особености на мозъка, няма никаква магия.
Ще ти пратя линкове. Остави Вселената на мира, плийз!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #100 -: 29 Декември 2020 22:33:17, Вторник »
Информационни модели от подредени звукови честоти. Могат и да не бъдат звукови, но в основата са модулиращите от резонансите в атмосферата и честотният отпечатък на всеки един организъм.


 Дори и на вирусите, паспортите са там. Трябва някой само да ги разчете.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #101 -: 31 Декември 2020 14:04:07, Четвъртък »
Днес имах нужда да се усамотя .Прекарах час в съседната гора .Прегърнах едно дърво и допрях чело до ствола му и медитирах около 3 минути.Усетих как ръцете ми се сливат с кората и жилите на дървото.Дървото почна да пулсира и аз с него.Бяхме нещо цяло.Краката ми потъваха в земята и аз имах корени ,които потъваха на дълбоко.Изведнъж всичко започна да се върти около нас .Сменяха се времена и  сезони ,а ние бяхме в центъра.Въртележката спря и всичко дойде на старото си място.Незнам дали е нормално това,но аз експериментирам във всичко.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #102 -: 31 Декември 2020 15:37:44, Четвъртък »
feniks75, по мои наблюдения, използваш прекалено много фантазията си. Това до някъде е полезно, но само донякъде. Практиките, които са на основа собствената ти психика, а не толкова управление на енергия, може да включват доза фантазия - това са например техниките за сигилизация, инвокация, свързване с елементите и т.н. Обаче в истинската магия, когато се стигне до истинско управление на енергия, не е добре да присъства фантазията...това - защото може да се окаже така, че само си фантазираш нещо и го визуализираш, а не го правиш наистина. Един пример, който ми даде Сянката едно време - можеш по хиляди епични начини да си визуализираш как си мърдаш ръката, примерно, но ако реално не насочиш волята си да я помръднеш, тя ръката ти ще си остане неподвижна и ти ще си останеш с едната визуализация и нищо няма да си направил. Тоест моят съвет към теб е да намалиш дозата фантазия и да се насочиш към разбиране и прилагане на чистият вид техника, без фантазни залъгалки.
Това реших да ти го напиша като прочетох последният ти пост за дървото. Това, което правиш си е чиста проба фантазиране. Да, това помага на ментално ниво, сигурен съм, че след това с дървото си се чувствал прекрасно...обаче това за мене не спада в графа "магия", а е просто тренинг на менталните ресурси и фантазията.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #103 -: 31 Декември 2020 15:38:52, Четвъртък »
Предполагам, че това по някакъв начин влияе на вибрациите на тялото, вследствие на което по-лесно се достига нужната честота на транса.
Не, не работи така. Отговорът е някъде във форума...:)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #104 -: 31 Декември 2020 16:11:24, Четвъртък »
Все още работя на принципа  проба -грешка.Нямам готови еталони.Понеже е дневник и споделям.Някога работят , а друг път не.Веднъж са силни ,а друг път слаби.Не описвам последствията .Те са за мен.За всеки е различно.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми